Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Dubinsky
#17437
Dubinský Daniel
Meno a priezvisko : Daniel Dubinský
Dátum narodenia : 18.01.1994
Bydlisko : Košice
Klub za ktorý súťažím : Power Sport Club ATU Košice
Súťažná federácia : SAKFST
Môj osobný tréner :
Moje oblubene fitko : Dragons Gym Kosice
Doteraz absolvované súťaže :
  • M SR v kulturistike,fitness a bodyfitness dorastencov,fitness detí (Zvolen) 26.5.2012 - do 75kg - 7.miesto
Výška : 183 cm
Hmotnosť mimosúťažná : 92 kg
Hmotnosť súťažná : 75 kg
Obľúbené jedlá a nápoje :
Obľúbená tréningová hudba : Disturbed
Miery :
Osobné rekordy
Zamestnanie / škola : Fitness inštruktor Forma Club Košice
Záľuby : Bodyzorbing
Cvičiť som začal :
Prečo som začal súťažiť :
Sponzora : hľadám
Kontakt : Dubinsky
Moje športové plány do budúcnosti :
Môj životný príbeh :
Ako dieťa som hral futbal, až som jedného dňa prišiel na to, že mi nevyhovuje fakt, že za môj výsledok, moju budúcnosť môže celý tím a nielen ja . S futbalom som skončil , po čom som urýchlene pribral zopár kíl , čo vyústilo v ľahkú obezitu . Môj sused - veľmi dobrý kamarát, ma začal brávať do komerčnej posilňovne. Bral som to ako oddych - raz za dva týždne si natiahnuť telo . Jedného dňa som sa dozvedel, že spolužiak má v pivnici posilňovňu. Cvičil tam každý deň . Sprvoti som sa tomu stránil, trávil som veľa času za počítačom . Pomaly si ma ale posilňovňa začala získavať . Prvé tréningy boli slabé, krátke a hlavne zriedkavé .V jeden novembrový deň ale prišla zmena. Začal som to brať vážne. Po dobu 30 dní som mal tréning každý jeden deň. Moje telo sa začalo rýchlo meniť. Začal som veľa študovať nutríciu a tréningové metódy a princípy, jesť, variť, prestal som piť akýkoľvek alkohol .Postupom času, keď priberali skúsenosti, kilá hmoty, disciplína a stúpalo sebavedomie, som sa bol pozrieť na prvú kulturistickú súťaž v živote. Boli to minuloročné majstrovstvá SR mužov, kde vystúpil exhibične aj Phil Heath. Aj keď som bol už dávno rozhodnutý, že budem súťažiť, v postave Phila Heatha som videl niečo neskutočné. Prešiel rok plný objemovky, aby mohla začať 3 mesačná príprava na MSR Dorastu 2012. Príprava prebiehala v poriadku, vyčerpávajúco a kupodivu celkom rýchlo. V tejto príprave mi cennými radami, skúsenosťami, časom ale aj povzbudením pomohli Tomáš Prostinák (úspešný naturálny kulturista), a Peter Bella (úspešný klasický kulturista). Obaja majú veľmi profesionálny prístup, o kvalite ich rád hovoria ich vlastné športové výsledky. Rád by som sa im týmto poďakoval, bez nich by som na pódium nevystúpil s takou formou, akú som mal. Súťaž bola úžasná, aj keď veľmi krátka (skončil som na 7. nefinálovom mieste). Určite som bol sklamaný, lenže neúspech ma neodradí, viem, že som spravil maximum. A hlavne, samotná diéta vie dať človeku toľko dôslednosti, serióznosti, oddanosti atď. Momentálne pracujem ako fitness inštruktor vo Forma Clube v Košiciach. Pokiaľ si fitness nadšencom a si z Košíc, hocikedy príď, v tomto výbornom fitku nájdeš všetko, čo potrebuješ. Aktuálne som v objemovej fáze. Môj cieľ je mať vo vrchole tejto fázy kvalitných 97 kilogramov. Potom bude nasledovať príprava na jarné kolo súťaží. juniorov.
P.S.: Pre sponzorov som vytvoril špecálne overené možnosti propagovania ich firmy.
Na oplátku mi stačí veľmi málo. V pripade záujmu ma môžeš kontaktovať tu na fóre súkromnou správou . Nemáš čo stratiť, spoluprácou môžeš len získať.
ĎAKUJEM!

Moja fotogaléria :
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Reklama

Reklama

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]