Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoj blog a zapisujte si čokoľvek o sebe ... môžete ho využiť na zapisovanie tréningov, ale aj vkladanie svojich fotiek, videí, informácií o súťažiach, čohokoľvek čo chcete, aby o vás ostatní vedeli.
Užívateľov profilový obrázok
Od denny
#9522
Takze po dlhom uvazeni som sa rozhodol ze zacnem aj ja s pisanim logu a dufam ze sem hodite nejake komentare,konstruktivnu kritiku a prospesne rady co a ako.

Cvičím cca od novembra 2009 predtým som mal zranenia takže to nerátam ....od 2009 som nemal zranenie takže od tedy to počítam...
Výška-177cm
Váha-70kg


Môj tréningový plán

Pondelok - Prsia,Biceps,Triceps,Brucho
Utorok - Chrbát,Ramená,Nohy,Brucho
Streda - Volno
Štvrtok - Prsia,Biceps,Triceps,Brucho malé váhy
Piatok - Chrbát,Ramená,Nohy,Brucho malé váhy

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od denny
#9523
Pondelok :


Prsia :
BP na rovnej lavičke - 10x,10x,8x - 60kg,80kg,90kg
BP na šikmej lavičke dole hlavou - 10x,10x,3x - 70kg,90kg,110kg
Bench press - na rovnej lavičke s jednoruckami - 10x,10x,10x, - 20kg,25kg,30kg

Biceps :
EZ - 10x,10x,5x - 35kg,45kg,50kg
JC - 10x,8x-6x - 10kg,15kg,20kg
Na hrazde na usko

Triceps :
Zhyby - 10x,10x,6x - 10kg,20kg,30kg...pridaná vaha
BP na uzko - 10x10x,6x - 40kg,55kg,70kg
Tlaky v sede - 10x,8x,5x - 25 kg,35kg,42kg

Ktomu ešte brucho...
Užívateľov profilový obrázok
Od denny
#9524
Utorok :


Chrbát :
PRÍŤAHY K HRUDI S VEĽKOU ČINKOU - 10x,10x,6x - 40kg,60kg,75kg
SŤAHOVANIE VRCHNEJ KLADKY NA ÚZKO – PULLOVER - 10x,10x,10x - 45kg,55kg,60kg
MT - 10x,10x,4x - 80kg,100kg,130kg

Ramená :
TLAK S JEDNORUČNÝMI ČINKAMI V SEDE - 10x,10x,5x - 15kg,25kg,30kg
PRÍŤAHY VEĽKEJ ČINKY K BRADE - 10x,10x,8x - 25kg,35kg,45kg
TLAK S VEĽKOU ČINKOU V STOJI - 10x,10x,6x - 30kg,40kg,55kg

Nohy :
Drepy - 10x,10x,6x - 60kg,80kg,100kg
ZAKOPÁVANIE V ĽAHU NA PRÍSTROJI - 10x10x,5x - 30kg,50kg,55kg
PREDKOPÁVANIE - 10x,10x,10x, - 40kg,55kg,65kg

Brucho ešte .....

To bolo všetko unavený som bol hrozne
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9527
Vsetko by to bolo OK, len by ma zaujimalo, ci vies kolko energie pri treningu minies a kolko za den prijmes?

Ja osobne by som trochu z intenzity ubral,
rozlozil by som cele telo na jeden tyzden
t.z. ze v pondelok by som dal trebars: prsia+biceps+brucho
urcite by som uz triceps nedaval, to preto aby sa celkovy objem spotreby energie znizil a skratil trening
potom by som dal menej opakovani a vyssiu vahu, tak aby som zlyhaval pri osmom az siestom opakovani

ale to ber len ako moj subjektivny nazor, mozno Tebe to vyhovovat nebude.
Užívateľov profilový obrázok
Od denny
#9529
toto cvičím kratko predtým som mal že :
Biceps triceps Pondelok
Ramená Chrbát Utorok
Stredu Volno
Prsia Nohy alebo chrbát Stvrtok
A tu som dal moje slabiny ešte raz tj. prsia...a to som daval asi tak sobotu...cca
Od milankos512
#9531
denny napísal:toto cvičím kratko predtým som mal že :
Biceps triceps Pondelok
Ramená Chrbát Utorok
Stredu Volno
Prsia Nohy alebo chrbát Stvrtok
A tu som dal moje slabiny ešte raz tj. prsia...a to som daval asi tak sobotu...cca
prečo dávaš dve veľké partie v jeden deň ??? chrbát + nohy alebo prsia+nohy ? myslím že by bolo fajn si to rozhodiť aby si mal v tréningový deň jednu veľkú a jednu malú partiu nie dve veľké naraz ..neviem no podľa mňa by to tak asi bolo lepšie si myslím
Užívateľov profilový obrázok
Od denny
#9532
milankos512 napísal:
denny napísal:toto cvičím kratko predtým som mal že :
Biceps triceps Pondelok
Ramená Chrbát Utorok
Stredu Volno
Prsia Nohy alebo chrbát Stvrtok
A tu som dal moje slabiny ešte raz tj. prsia...a to som daval asi tak sobotu...cca
prečo dávaš dve veľké partie v jeden deň ??? chrbát + nohy alebo prsia+nohy ? myslím že by bolo fajn si to rozhodiť aby si mal v tréningový deň jednu veľkú a jednu malú partiu nie dve veľké naraz ..neviem no podľa mňa by to tak asi bolo lepšie si myslím
ale toto som cvičil predtým...a teraz čo mám neni moc ine...ale vyhovuje mi to zatial
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#9539
denny napísal:ale vyhovuje mi to zatial
sam uvidis ze dokedy :a11 ale je pravdou , ze ked ti nieco vyhovuje , skoda to menit ...
Užívateľov profilový obrázok
Od denny
#9540
papagiorgo napísal:
denny napísal:ale vyhovuje mi to zatial
sam uvidis ze dokedy :a11 ale je pravdou , ze ked ti nieco vyhovuje , skoda to menit ...

hej len dokedy...ja potrebujem nejaký poriadný plán lebo čo som mal doteraz neboli bohvie jaké ...a musím viac zapracovať na dolnej časti prs...lebo tu mám hrozne slabú...
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#9541
denny napísal:
papagiorgo napísal:
denny napísal:ale vyhovuje mi to zatial
sam uvidis ze dokedy :a11 ale je pravdou , ze ked ti nieco vyhovuje , skoda to menit ...

hej len dokedy...ja potrebujem nejaký poriadný plán lebo čo som mal doteraz neboli bohvie jaké ...a musím viac zapracovať na dolnej časti prs...lebo tu mám hrozne slabú...
casom si sam najdes presne to , co ti sadne ... chce tp iba cas a experimentovanie
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#9548
denny napísal:
papagiorgo napísal:
denny napísal:ale vyhovuje mi to zatial
sam uvidis ze dokedy :a11 ale je pravdou , ze ked ti nieco vyhovuje , skoda to menit ...

hej len dokedy...ja potrebujem nejaký poriadný plán lebo čo som mal doteraz neboli bohvie jaké ...a musím viac zapracovať na dolnej časti prs...lebo tu mám hrozne slabú...
myslim, ze si komplikujes zivot, dolnu cast prs som nikdy necvicil, take izolovane cviky na dolnu cast prsneho svalu, by som zaradil az v pripade, ze by som stal na podiu ArnoldClasic a fakt by som potreboval detailne dopracovat celkovu formu prsnych svalov
pri prsiach sa zameraj hlavne na klasicky zaklad (benchpress) pozri si kineziologiu, ktora cast svalu pri tomto cviku zabera, pri tomto cviku je celkovy rozvoj svalu uplne komplexny
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]