Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
#10982
Detekčná doba znamená že počas tejto doby je látka stále zistiteľná v organizme napr.pri dopingových testoch.

NANDROLONE DECANOATE/UNDECANOATE /17-18 mesiacov/
NANDROLONE PHENYLPROPIONATE /11-12 mesiacov/
METHANDIENONE (Injekčný) /5 mesiacov/
METHANDIENONE (tabletový) /4-6 mesiacov/
BOLDENONE UNDECYLENATE /9 mesiacov/
TRENBOLONE ACETATE /9 mesiacov/
TESTOSTERONE CYPIONATE /3 mesiace/
TESTOSTERONE ENANTHATE /3 mesiace/
TESTOSTERONE PROPIONATE /7 týždňov/
TESTOSTERONE UNDECONOATE /4-5 týždňov/
TESTOSTERONE SUSPENSION /1-3 dni/
TESTOTERON MIX /3 mesiace/
METHYLTESTOSTERON /4-6 týždňov/
OXYMETHOLONE /2 mesiace/
FLUOXYMESTERONE /2 mesiace/
STANOZOLOL (Injekčný) /2 mesiace/
STANOZOLOL (Tabletový) /1 mesiac/
METHENOLONE ENANTHATE /5-6 týždňov/
METHENOLONE ACETATE /5-6 týždňov/
OXANDROLONE /1 mesiac/
DROSTANOLONE PROPIONATE /2 mesiace/
MESTEROLONE /5-6 týždňov/
CLENBUTEROL /4-5 dní/
EPHEDRINE /4 - 5 dní/

Zdroj: skroids.com

Reklama

Reklama

#10995
neviem isto ale niekde som čítal že clenba sa dá zisť aj po oveľa dlhšej dobe keby je test zameraný na ňu konkrétne ...nechcem písať keci ale sa mi zdá že možno mesiac ...neviem možno som napísal blud možno nie ..ale niečo také som čítal
#10996
milankos512 napísal:neviem isto ale niekde som čítal že clenba sa dá zisť aj po oveľa dlhšej dobe keby je test zameraný na ňu konkrétne ...nechcem písať keci ale sa mi zdá že možno mesiac ...neviem možno som napísal blud možno nie ..ale niečo také som čítal
Ano aj ja som uz cital ze aj 1 mesiac ale vacsinou sa uvadza 4-5 dni.
#11001
vlastomenn napísal:
milankos512 napísal:neviem isto ale niekde som čítal že clenba sa dá zisť aj po oveľa dlhšej dobe keby je test zameraný na ňu konkrétne ...nechcem písať keci ale sa mi zdá že možno mesiac ...neviem možno som napísal blud možno nie ..ale niečo také som čítal
Ano aj ja som uz cital ze aj 1 mesiac ale vacsinou sa uvadza 4-5 dni.
to asi závisí od každého jedinca ...ale aj tak je to dosť veľký rozdiel ..mesiac a necelý týždeň ...ktovie no ...
#11002
milankos512 napísal:
vlastomenn napísal:
milankos512 napísal:neviem isto ale niekde som čítal že clenba sa dá zisť aj po oveľa dlhšej dobe keby je test zameraný na ňu konkrétne ...nechcem písať keci ale sa mi zdá že možno mesiac ...neviem možno som napísal blud možno nie ..ale niečo také som čítal
Ano aj ja som uz cital ze aj 1 mesiac ale vacsinou sa uvadza 4-5 dni.
to asi závisí od každého jedinca ...ale aj tak je to dosť veľký rozdiel ..mesiac a necelý týždeň ...ktovie no ...
Ono ked si to tak logicky vezmes je to tabletova nie hormonalna forma cize mesiac no neviem neviem.
#11004
vlastomenn napísal:
milankos512 napísal:
vlastomenn napísal:
milankos512 napísal:neviem isto ale niekde som čítal že clenba sa dá zisť aj po oveľa dlhšej dobe keby je test zameraný na ňu konkrétne ...nechcem písať keci ale sa mi zdá že možno mesiac ...neviem možno som napísal blud možno nie ..ale niečo také som čítal
Ano aj ja som uz cital ze aj 1 mesiac ale vacsinou sa uvadza 4-5 dni.
to asi závisí od každého jedinca ...ale aj tak je to dosť veľký rozdiel ..mesiac a necelý týždeň ...ktovie no ...
Ono ked si to tak logicky vezmes je to tabletova nie hormonalna forma cize mesiac no neviem neviem.
ja sa v tejto sfére nejak extra nevyznám takže hádať sa tu určite nebudem skorej to len všetko skúmam a čítam a učím sa do budúcna :a21 ..teraz som na takéto veci ešte mladý a mám málo odmakané takže len čítam čítam a čítam :a11
#11119
nitrix1986 napísal:tieto detekcne doby moc by som sa toho nedrzal,kedze stale prichadzaju nve poznatky ktore menia minulost predtym boli detekcne doby vecsie pomaly sa to skracuje
Samozrejme to treba brat orientacne a stale prichadzaju aj s technologiou skorsieho zistenia latok.Ale je to dobry prehlad je tam aspon dost viditelne ktora latka sa vie dlho drzat a ina zas o dost menej.
#11130
vlastomenn napísal:
nitrix1986 napísal:tieto detekcne doby moc by som sa toho nedrzal,kedze stale prichadzaju nve poznatky ktore menia minulost predtym boli detekcne doby vecsie pomaly sa to skracuje
Samozrejme to treba brat orientacne a stale prichadzaju aj s technologiou skorsieho zistenia latok.Ale je to dobry prehlad je tam aspon dost viditelne ktora latka sa vie dlho drzat a ina zas o dost menej.
tak skuseny sypac by to uz mohol vediet
#11133
nitrix1986 napísal:
vlastomenn napísal:
nitrix1986 napísal:tieto detekcne doby moc by som sa toho nedrzal,kedze stale prichadzaju nve poznatky ktore menia minulost predtym boli detekcne doby vecsie pomaly sa to skracuje
Samozrejme to treba brat orientacne a stale prichadzaju aj s technologiou skorsieho zistenia latok.Ale je to dobry prehlad je tam aspon dost viditelne ktora latka sa vie dlho drzat a ina zas o dost menej.
tak skuseny sypac by to uz mohol vediet
lenze tých skusených sypacov je podstatne menej ako tých neskusených :a11
#11135
papagiorgo napísal:
nitrix1986 napísal:
vlastomenn napísal:
nitrix1986 napísal:tieto detekcne doby moc by som sa toho nedrzal,kedze stale prichadzaju nve poznatky ktore menia minulost predtym boli detekcne doby vecsie pomaly sa to skracuje
Samozrejme to treba brat orientacne a stale prichadzaju aj s technologiou skorsieho zistenia latok.Ale je to dobry prehlad je tam aspon dost viditelne ktora latka sa vie dlho drzat a ina zas o dost menej.
tak skuseny sypac by to uz mohol vediet
lenze tých skusených sypacov je podstatne menej ako tých neskusených :a11
:a113
#12385
Zdravím, ja som ale čítal, že methandienone sa drží v tele 7 týždňov na stranke : link mozem poslat sukromnou spravou.sk a hore kolega uvádza 4-6 mesiacov :a23
Naposledy upravil/-a papagiorgo v 18 Sep 2011, 14:19, upravené celkom 2 krát. Dôvod: porusenie pravidiel fora body č4 a č5 - link zmazaný
#12387
radezz napísal:Zdravím, ja som ale čítal, že methandienone sa drží v tele 7 týždňov na stranke : link mozem poslat sukromnou spravou.sk a hore kolega uvádza 4-6 mesiacov :a23
Posli link ss.
#19841
V té detekční době je určitě chyba u METHANDIENONE (Oral) všude na stránkách v zahraničí uvádí od 5-do 8 týdnu max. Je nesmysl aby v krvi byli tablety stejně jako ve formě injekcí.

link mohu zaslat
#22710
Ahoj Silvo, mam na tebe dotaz, pripadne na dalsi borce...
Chodim darovat krev a chtel bych zkusit moji 1. kuru a pozdeji zrejme i dalsi. Po tuto dobu samozrejme darovat nebudu ale po uplynuti detekcni doby bych mel byt cisty a zase bych mohl darovat, ci se mylim?
Dikes za odpoved, Honza.

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]