Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
#11389
Nikdy som nemal skusenosti s dietou pre powerlifterov alebo strongmanov...poprosil by som ak by mal niekto s tymto skusenosti nech mi to zbezne popise budem rad. Ide mi o to aby som schudol par kil dostal sa mierne do formy ale pritom udrzal silu

Reklama

Reklama

#11390
roman2910 napísal:Nikdy som nemal skusenosti s dietou pre powerlifterov alebo strongmanov...poprosil by som ak by mal niekto s tymto skusenosti nech mi to zbezne popise budem rad. Ide mi o to aby som schudol par kil dostal sa mierne do formy ale pritom udrzal silu
Jedalnicek sa nelisi od kulturistickeho normalne pravidelne stravovanie 5-6x denne nie vela tukov primerane sacharidov vyssi prijem biekovin 2-3 x do tyzdna beziaci pas (rychla chodza) alebo bicykel aj hodinku.Suplementacia to je samozrejmost protein aspon 85% vitaminy to netreba zdoraznovat pricom C aspon 500mg/den, karnitin a nieco pre silu napr tribulus alebo nieco ine teraz je toho vela na trhu.Jedalnicek postav hlavne na ryzi cestovinu vyhod zemiaky daj len obcas a maso kludne bravcove zadne, hovydzie, hidina vajicka a mozes to striedat podla chuti.Pripadne neviem ci pouzivas aj sterace tie odporucujem tie ta este spalia viac a dodaju silu a netreba tam velke davky len tak na popruzenie ale treba tam dat tie spravne veci.Posledne jedlo dna daj iba bielkovinu napr. konzervu tuniaka vo vlastnej stave nie v oleji + protein alebo len protein rozmiesany vo vode.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]