Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od roman2910
#6365
Je to trening ktory som len tak zo zaujimavosti vyskusal...ide o trening predlaktia ktore trenujete 3-4 krat do tyzdna v podobe 3 cvikov. Najprv by som ale strucne chcel popisat ako svaly predlaktia pracuju. Nase predlaktia sa skladaju z viacerych svalov medzi nimi su brachialis a flexor profunfus...to su latinske nazvy.samozrejme kazdy prst ma svoj vlastny ohybac ale tie pre nas niesu podstatne. Venujme sa dvom vychodiskovym svalom brachalis a flexor profundus
Obrázok
brachialis
Obrázok
big flexor

tieto dva svaly maju radialne a stredne nervy ...su to najviac vyuzivane svaly a preto su zvyknute na dennonennu namahu...pre posilnenie tejto partie musime skutocne zabrat aby sme ich sokovali...moj typ je cvicit ich kazdy druhy den. Pri tak castom treningu sa cievy napumpuju krvou a to donuti vase predlaktia rast. Vyskusajte si tento trening aj vy uvidite ze vase predlaktia porastu...ved kto by nechcel aby mu z pod rukavov trcali krasne plne zilnate predlaktia :a24

priklad treningu: je specifikovany podla mna...mozte si ho modifikovat podla seba
1.cvik ohybanie predlaktia(dlane smeruju hore) 5serii po 30,25,20,15,15 opakovani so superseriou s klopenim zapastia pod lavickou
2.cvik ohybanie predlaktia(dlane smeruju dolu) 5 serii po 30,25,20,15,15 opakovani so superseriou obrateny bicepsovy zdvih
3.cvik namotavanie lanka

ps: snazte sa cvicit do zlyhania a nebat sa bolesti ...v tomto treningu vlastne nejde ani tak o cviky pretoze cviky na predlaktie si velmi nenavyberate. Ide skor o to aby ste ho cvicili casto a poctivo pretoze svalom predlaktia staci par hodin na to aby sa zregenerovali preto je jasne ze raz do tyzdna nestaci. Je to aj na vasej fantazii vela cvikov a variacii cvikov si mozte povymyslat aj sami ja som si napriklad vymyslel kruzenie kotuca v ruke tak ze ho drzim len v prstoch...alebo tiez natahovanie lana tak ze ho prehodite cez hrazdu, na jeden koniec zavesite zataz a vytahujete ju hore...je to skor na silu uchopu ale je to fajn..taketo srandy som vymyslal ked som bol zblazneny do deadliftu a v sile uchopu mi taketo treningy dost pomohli.
Skuste si tento trening uvidite ze vase svaly predlaktia porastu mne za mesiac takeho treningu podrastli o 4 centimetre. Tak vela stastia a hlavne trpezlivosti. :a22

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6368
roman2910 napísal:
aNs_ napísal:2+1
A: prsia chrbát biceps
B: nohy ramená triceps

pri tomto treningu to mam ako zapojit dotoho?:D
chlape co to mas za trening :a23
to mi mello urobil...
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#6371
roman
je to klasický tréningový split 2+1
celé telo precvičíš 2x za týždeň čiže je to vysokofrekvenčný tréningový plán ktorý je efektívnejší ako nízkofrekvenčný tréningový plán (celé telo 1x za týždeň)
určite vieš že veľké svalové partie neregenerujú viac ako 48hodín a ako určite vieš telo nerastie počas tréningu ale počas regenerácie čiže počas netréningových dní tak nevidím dôvod precvičiť telo a tým aj svalovú partiu iba 1x za týždeň ked za tie 2 dni plne zregeneruje a už "neporastie"
Užívateľov profilový obrázok
Od Robko
#14128
Ja som niekde počul že chrbát sa regeneruje aj 100 hodín. Neviem či to je pravda alebo nie.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]