Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Frankey
#3649
polohovatelna bench lavička, jeden multifunkčný stroj, drepovací stojan, EZ tyč, dlhá tyč, a aspom 2 páre jednoručiiek a tony železa :a10
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#3673
podľa mňa určite drepovací stojan pretože v mojej domácej posilke chýba a osobne mi to dosť prekáža... a ešte mi chýby legpress ale to neni na domacu posilku....

ináč to s tými dvoma pármi jednorúčiek som nepochopil... načo?? si lenivý prekladať alebo nakladať?
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#3677
no ja som rozmýšlal na alternatíve že by som kúpil niake trubky štvorcové zo železiarstva presne nameral pozváral a vyšlo by to max do 20 eury a to je dobraá cena keď bereš že v obchodoch kúpiš taký stojan za 500 eur a viac
Užívateľov profilový obrázok
Od Frankey
#3687
Mates napísal:podľa mňa určite drepovací stojan pretože v mojej domácej posilke chýba a osobne mi to dosť prekáža... a ešte mi chýby legpress ale to neni na domacu posilku....

ináč to s tými dvoma pármi jednorúčiek som nepochopil... načo?? si lenivý prekladať alebo nakladať?
ano som :a35
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#3944
lavička na tlaky
polohovateľná lavička
stojan na drepy/klietka

EZ
mrte JČ
mrte kotúčov
hrazda
bradlá
legpress/hackeny
kladka + nástavce
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#4261
na domacu posilku kludne staci hrazda, polohovatelna lavicka , nakladacie jednorucky ,ez, kopa zeleza a drepovaci stojan,nic viac
prakticky vsetko sa da precvicit s tymto naradim... a samozrejme opasok :)
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4292
iNv1s napísal:na domacu posilku kludne staci hrazda, polohovatelna lavicka , nakladacie jednorucky ,ez, kopa zeleza a drepovaci stojan,nic viac
prakticky vsetko sa da precvicit s tymto naradim... a samozrejme opasok :)
a rukavice xDD
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4338
iNv1s napísal:tak to hej :D ale odkedy ich mam tak ma bolia omnoho menej :)
aj sa lepsie cvici proste pevne zapestie :)
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4412
iNv1s napísal:ale elasticke su na 3 kompoty, skor uz take ako mal valo
nj ale ked dobre stiahnes tak sa da v pohode ale tak co chces ucis sa na vlastnych chybach viac by si si ich neobjednal
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4498
iNv1s napísal:ja som ich ani neobjednal ,mne ich objenal nejaky ch... (chalan) :a9
haha sa nateba druhy krat xDDD
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#4504
aNs_ napísal:
iNv1s napísal:ja som ich ani neobjednal ,mne ich objenal nejaky ch... (chalan) :a9
haha sa nateba druhy krat xDDD
ale nie v pohode ty KATSUDO :a2
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#4509
Mates napísal:no ja som rozmýšlal na alternatíve že by som kúpil niake trubky štvorcové zo železiarstva presne nameral pozváral a vyšlo by to max do 20 eury a to je dobraá cena keď bereš že v obchodoch kúpiš taký stojan za 500 eur a viac
500,-€ to si prehnal
pozri na tento http://www.fitpotreby.sk/product/posiln ... -3000-193/ stojan je samostatne predajny len za 99,-€
vobec sa totiz k tej lavici nehodi ked si sklopis lavicu rovno tak nedociahnes na cinku a na drepy je zase trochu nizky, neda sa nastavit jeho vyska. Deti v Cine co to montovali mali asi kratky meter. Inak je to pevny stojan s nosnostou az 200kg.

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]