Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

v tomto fore má každý užívatel si založiř vlastnú tému so svojim tréningom a požiadať ostatných o komentáre , čo a ako zmeniť.upraviť alebo doplniť
Pravidlá fóra: založ si svoju vlastnú tému a nechaj si okomentovať svoj trening
Užívateľov profilový obrázok
Od one_smile
#16497
Zdravim,


Poprosil by som o spracovanie treningoveho planu od skusenejsich borcov spolu s odporucanimi doplnkami vyzivy. Moj ciel je mat vahu okolo 87 - 90 kg a postavu viac vyplnenu svalom a nie tukom. Takiez zapracovat najme na prsiach kedze podla mojho nazoru nie su az tak vyrazne.
Cvicim pravidelne 10 mesiacov, kde treningovy plan som si spracoval sam. Cvicil som max 3x do tyzdna ak som mal chut tak som pridal este jednu navstevu posilky. Pocas 10 mesiacov som zmeny zaregistroval moja postava je pevnejsia, ale stale to nie je ono. Vidim na sebe este vela tuku. Neviem ako mam dalej postupovat na jednej strane nechcem tuk, na druhej strane musim budovat svalovu hmotu.

Moj aktualny stav je nasledovny:
Hrudnik: 87,8 kg
Stehno: 59 cm
Biceps: 38 cm
Pas: 93 cm

Pouzivane doplnky vyzivy (poslednych 8 mesiacom):
Protein: rano 1x, po treningu 1x
Casein: pred spanim 1x

V prilohe taktiez posielam aktualnu stavbu mojho tela. Dakujem za vsetky vecne rady od skusenych!
Prílohy
DSCN0763.JPG
Aktualna foto stavby tela

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16499
Musis pravidelne trenovat a potrebujes zvyraznit vsetko a nie len prsia. To znamena pre teba nezameriavaj sa na jednu partiu a ostatne ti budu ukradnute pretoze tym nedocielis nic. Trenujes strasne kratko tak necakaj vysledky ako vidis niekde v casopisoch. Trenuj, poriadna strava, spanok. Od doplnkov vidim ze ocakavas zazrak ale si na omyle (dalsia zaciatocnicka chyba). Pouzivaj len protein a uzivaj ho podla navodu. Tu mas trening Objemový tréning č.2- začiatočník :a45 Objemové tréningové plány - rozpisy
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]