Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#1060
tak zakladam tuto temu aby sme sa trosku pobavili tak teda zacenem vcera som sa rozpraval s kamaratom a hovoril ze bol u nich na skole policajt a ten im povedal ze pri velkych davkach anabolik im narastie sval ktory neexistuje :lol: a on mu to samozrejme uveril :lol:

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Vinchenzo
#1061
:lol: :lol: :lol: ktory neexistuje...vidiet akych mame chytrich policajtov :D ...ja som zasa cital na jednom fore kde tipek hovoril: ....jezis dalsi chytrak, ten kamarat je mos paring tak viem to dost dobre a ked chces tam mu poviem nech ti to tu pride napisat sam ...
a kreatin zatazuje pecen hodne dost ... ale sak v pohode to je moj nazor ked chces tak si ho kup a zer vo velkom Very Happy
ja viem aj inak ulozit prachy ... a ked neveris tak si ho uzivaj 40g denne po dobu 3 dni potom 3 dni prestavaka a chod na krv nech ti spravi pecenovky
a uvidis !!! na mysli mam creatine monohydrat
Užívateľov profilový obrázok
Od Marcell
#1798
papagiorgo napísal:kreatin je steroid
Presne o tom istom ma presviecal jeden chalan ze to obsahuje steroid a ze preto to zadrzuje vodu... :5:
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]