Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

#10805
Domáci Diétny Chilli Con Carne Ala Igor Illés
Tento receptík si robievamm počas diéty raz denne v príprave na súťaž , zväčša je to večera po tréningu , ale stáva sa , že to padne na obed . Zo začiatku tam sú všetky ingrediencie ale postupne ich vysádzam a ostáva tam len mäso a fazuľové struky .

Suroviny :

- Mleté hovädzie mäso ( ja používam zadné stehno , myslím že do diéty sa hodí s hľadiska obsahu tuku a nutričných hodnôt najviac , je zdrojom Creatínu , čo je taktiež veľmi podstatná zložka v tréningovom režime kulturistu)
- Fazuľové struky ( Ja volím struky s obchodných reťazcov Lidl )
- Pražená fazuľa v CHilli Omáčke ( je to konzervovaná fazuľa, je zdrojom komplexných sacharidov , paradajková omáčka je taktiež veľmi zdravá obsahuje silný antioxidant lykopén )
- Sójové mäso ( môžete si tam dať drť, kúsky, pásiky, možností je veľa)
- Chilli Korenie mleté
- soľ
- Čierne korenie nové
Postup :

Rozpálime si teflónovú panvicu , alebo hlbokú Wok panvicu . Dáme do nej lyžičku oleja , to sa však robiť nemusí . Pridáme hovädzie mäso a necháme prikryté dusiť 10-15min . Po 15 min. zvýšime stupeň ohrevu na vyšší , aby nám mäsko trochu začalo tmavnúť a opekať sa . Pridáme fazuľové struky a opať necháme variť cca 5 min. Zatiaľ si pripravíme horúcu vodu a zalejeme ňou sójové mäso . Po 5 minútach pridáme túto naboptanú hmotu k fazuľovým strukom a hovädziemu mäsu . Premiešame ! Okoreníme , osolime , posypeme chilli korením podľa vlastnej chuti . Po dovarení , keď už iba sporák dovára zmes mäsa a strukov , pridáme do nej plechovku fazuľovej zmesi s omáčkou , paradajkou s chilli .

Premiešame a podávame...
Dobrú chuť ...
recept je vhodný do rysovačky
autor receptu : Igor Illés

Reklama

Reklama

#10811
milankos512 napísal:vyzerá to zaujímavo ...myslím že to vyskúšam niekedy :a21 a mohol by si potom napísať aj gramáž že koľko čoho atď
KOlko sa do teba zmesti:))

Ja davam:
- 300 hovadzie
- 200zeleina
- Plechovka fazule
- 50g Ryza
#10812
Igor Illés napísal:
milankos512 napísal:vyzerá to zaujímavo ...myslím že to vyskúšam niekedy :a21 a mohol by si potom napísať aj gramáž že koľko čoho atď
KOlko sa do teba zmesti:))

Ja davam:
- 300 hovadzie
- 200zeleina
- Plechovka fazule
- 50g Ryza
s tou hovädzinou to bude umňa trošku problém viac menej s celou stravou lebo doma nieje moc prachov nazvyš a bohužiaľ som závislý od rodičov v tomto smere ...takže sa musím uskromniť ...ale niekedy to určite vyskúšam :a22
#10813
milankos512 napísal:
Igor Illés napísal:
milankos512 napísal:vyzerá to zaujímavo ...myslím že to vyskúšam niekedy :a21 a mohol by si potom napísať aj gramáž že koľko čoho atď
KOlko sa do teba zmesti:))

Ja davam:
- 300 hovadzie
- 200zeleina
- Plechovka fazule
- 50g Ryza
s tou hovädzinou to bude umňa trošku problém viac menej s celou stravou lebo doma nieje moc prachov nazvyš a bohužiaľ som závislý od rodičov v tomto smere ...takže sa musím uskromniť ...ale niekedy to určite vyskúšam :a22
Bracho mne rodicia tiez platia stravu a za to som im nesmierne vzdacny na ine veci si clovek musi zarobit.ale co uz kd sponzori sa nehrnu do tohoto sportu...
Ale skus mozes aj kuracie alebo bravcove ale nie moc prearastene
#10814
Igor Illés napísal:
milankos512 napísal:
Igor Illés napísal:
milankos512 napísal:vyzerá to zaujímavo ...myslím že to vyskúšam niekedy :a21 a mohol by si potom napísať aj gramáž že koľko čoho atď
KOlko sa do teba zmesti:))

Ja davam:
- 300 hovadzie
- 200zeleina
- Plechovka fazule
- 50g Ryza
s tou hovädzinou to bude umňa trošku problém viac menej s celou stravou lebo doma nieje moc prachov nazvyš a bohužiaľ som závislý od rodičov v tomto smere ...takže sa musím uskromniť ...ale niekedy to určite vyskúšam :a22
Bracho mne rodicia tiez platia stravu a za to som im nesmierne vzdacny na ine veci si clovek musi zarobit.ale co uz kd sponzori sa nehrnu do tohoto sportu...
Ale skus mozes aj kuracie alebo bravcove ale nie moc prearastene
hej ono teraz je to o niečo lepšie lebo segra je s priateľom teraz v Nórsku takže sme doma traja a aj tá strava sa mi toršku zlepšila takže užmám to mäso častejšie napríklad tvaroh a tuniaky mám furt každý boží deň :a11 ..na ranajky mám furt vločky+mlieko+hrozienka ..atď mohol by som tu opísať celý môj deň ale to by som tu bol trošku od vecui lebo je to priestor pre tvoje recepty ale rád by som s tebou možno pokecal ak by si bol teda ochotný ...nejaké tipy triky hehe ..
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]