Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Mirec24489
#16545
Cawte.....Robim drepy uz asi od zaciatku zimy doteraz islo vsetko v pohode..Rastla vaha, spevnovali sa nohy. Asi pred 4 tyzdanmi som nahodil sacharidove vlny, sila isla jednoznacne dole tak som tomu prisposobil aj vahu...A asi posledne dva treningy mi pri drepe ked sa blizim k uhlu 90 stupnov na zadnej strane kolena, kde sa pripaja slacha citelne preskoci ...Neviem cim to je mohol som tu slachu niekedy natiahnut a nevie sa z toho spamatat alebo to je pretazene? Co si o tom myslite stretli ste sa s niecim takym? Techniku som si strazil tam problem si myslim ze nebude skusal som drepovat aj bez tycky a roznou sirkou noh aby som videl kde je problem ale stale sa to deje

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16546
Mirec24489 napísal:Cawte.....Robim drepy uz asi od zaciatku zimy doteraz islo vsetko v pohode..Rastla vaha, spevnovali sa nohy. Asi pred 4 tyzdanmi som nahodil sacharidove vlny, sila isla jednoznacne dole tak som tomu prisposobil aj vahu...A asi posledne dva treningy mi pri drepe ked sa blizim k uhlu 90 stupnov na zadnej strane kolena, kde sa pripaja slacha citelne preskoci ...Neviem cim to je mohol som tu slachu niekedy natiahnut a nevie sa z toho spamatat alebo to je pretazene? Co si o tom myslite stretli ste sa s niecim takym? Techniku som si strazil tam problem si myslim ze nebude skusal som drepovat aj bez tycky a roznou sirkou noh aby som videl kde je problem ale stale sa to deje
Ahoj. Pouzivas podlozku pod paty? Si dost vysoky. Problemom moze byt aj oslabenie ale hlevne co moze byt dosledok je nedostatocny prijem zivin ako vitaminy, minerali a dalsie latky v diete. Hlavne pri diete je velmi dolezite doplnanie latok suplementaciou lebo sa o ne vo velkom mnozstve pripravujes. Nasad BoneStar Gelatine (kolagen-vyborny na makke tkaniva, osobne ho uzivam teraz po zraneni) a vyhod drepy z treningu a mozes zaradit drep s predu samozrejme pod paty podlozka asi 5cm. Ak budu pretrvavat dalej problemy tak navstiv ortopeda.
Užívateľov profilový obrázok
Od Mirec24489
#16547
vlastomenn napísal:
Mirec24489 napísal:Cawte.....Robim drepy uz asi od zaciatku zimy doteraz islo vsetko v pohode..Rastla vaha, spevnovali sa nohy. Asi pred 4 tyzdanmi som nahodil sacharidove vlny, sila isla jednoznacne dole tak som tomu prisposobil aj vahu...A asi posledne dva treningy mi pri drepe ked sa blizim k uhlu 90 stupnov na zadnej strane kolena, kde sa pripaja slacha citelne preskoci ...Neviem cim to je mohol som tu slachu niekedy natiahnut a nevie sa z toho spamatat alebo to je pretazene? Co si o tom myslite stretli ste sa s niecim takym? Techniku som si strazil tam problem si myslim ze nebude skusal som drepovat aj bez tycky a roznou sirkou noh aby som videl kde je problem ale stale sa to deje
Ahoj. Pouzivas podlozku pod paty? Si dost vysoky. Problemom moze byt aj oslabenie ale hlevne co moze byt dosledok je nedostatocny prijem zivin ako vitaminy, minerali a dalsie latky v diete. Hlavne pri diete je velmi dolezite doplnanie latok suplementaciou lebo sa o ne vo velkom mnozstve pripravujes. Nasad BoneStar Gelatine (kolagen-vyborny na makke tkaniva, osobne ho uzivam teraz po zraneni) a vyhod drepy z treningu a mozes zaradit drep s predu samozrejme pod paty podlozka asi 5cm. Ak budu pretrvavat dalej problemy tak navstiv ortopeda.

Beriem uz dlhsiu dobu hydroizolovany kolagen 10g a 1,5 g glutasaminu kazdy druhy den....Chodim aj dost casto behat po treningu aj vo volne dni....Tak asi si dam trochu pauzu od drepov uvidim co sa stane.....ALe zas na druhej strane ich prevadzat mozem bezbolestne ale nie do takej hlbky...Ci si myslis ze radsej dat uplne tomu prestavku?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16548
Mirec24489 napísal:Beriem uz dlhsiu dobu hydroizolovany kolagen 10g a 1,5 g glutasaminu kazdy druhy den....Chodim aj dost casto behat po treningu aj vo volne dni....Tak asi si dam trochu pauzu od drepov uvidim co sa stane.....ALe zas na druhej strane ich prevadzat mozem bezbolestne ale nie do takej hlbky...Ci si myslis ze radsej dat uplne tomu prestavku?
Urob tak ako som napisal a dalsia vec je nenapisal si ze chodis behavat to moze byt tiez pricina. Beh vypust a daj si vo fitnesku bicykel/steper/beziaci pas(nie beh ale rychla chodza) po treningu 30 minut. Pouzivaj obuv bezecku znackovu idealna v pate vzduch cize odpruzena pripadne silikonova.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#16553
Mirec24489 napísal:Cawte.....Robim drepy uz asi od zaciatku zimy doteraz islo vsetko v pohode..Rastla vaha, spevnovali sa nohy. Asi pred 4 tyzdanmi som nahodil sacharidove vlny, sila isla jednoznacne dole tak som tomu prisposobil aj vahu...A asi posledne dva treningy mi pri drepe ked sa blizim k uhlu 90 stupnov na zadnej strane kolena, kde sa pripaja slacha citelne preskoci ...Neviem cim to je mohol som tu slachu niekedy natiahnut a nevie sa z toho spamatat alebo to je pretazene? Co si o tom myslite stretli ste sa s niecim takym? Techniku som si strazil tam problem si myslim ze nebude skusal som drepovat aj bez tycky a roznou sirkou noh aby som videl kde je problem ale stale sa to deje
je dost pravdepodobne, ze to je natiahnuta slacha ale kludne to moze byt aj nieco ine
skusal si to koleno stiahnut elastickymi bandazami?
daj si 2tyzdne prestavku od drepov a cvikov, pri ktorych to citis, ber tu klbovku a k tomu daj este vitaminy, ked to neprejde, tak to nepodcenuj a chod doktorovi
Užívateľov profilový obrázok
Od Mirec24489
#16559
No bandaze som neskusal ale radsej to nebudem silit....Dam tomu pauzu klbovku dam kazdy den a uvidim...Zrejme som to pretazil behanie, drepy som daval nadoraz...Dufam ze sa to da dokopy, aspon nebudem nabuduce to prehanat nasilu
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]