Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od týpek
#8623
nieze by mi to nedavalo spavat , ale zaujima ma to a urcite niesom sam , naco vlastne ten dres sluzi ? konkretny ucel by ma zaujimal . je to nieco ako opasok ? ako ochrana zatazovaných partíí ?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#8624
týpek napísal:nieze by mi to nedavalo spavat , ale zaujima ma to a urcite niesom sam , naco vlastne ten dres sluzi ? konkretny ucel by ma zaujimal . je to nieco ako opasok ? ako ochrana zatazovaných partíí ?
predpokladam ze ano :a8 ale presne to nevim ani ja :a37
Užívateľov profilový obrázok
Od Maxton
#8625
dres v prvom rade ochranuje, ale na ochranu si ho urcite nikto nekupuje :-D ide v nom o zvysenie sily, je vyrobeny vacsinou z polyesteru, dost prilieha na telo a ked robis nejaky pohyb, ci drep ci tlak, tak dres sa trochu natahuje aby ti potom pomohol dostat sa naspat hore... a k tej ochrane, dres ti velmi nedovoli si dvihat tu cinku ako sa tebe zachce, vacsinou musis ist vzdy v jednej drahe, mne najviac pomaha dres na drepy s krizami, s ktorymi mam problemy, ale ak nemas zaujem robit powerlifting tak je pre teba dres zbytocny, predsa len nestoji 20€ ako opasky a co mam skusenost s dresom na tlaky tak pri malej vahe ti ani nedovoli dotknut sa hrudnika, taky je tesny, preto musis nakladat len vahy s ktorymi spravis 1-3 op...

inak sa ale z dresov da vytazit velmi vela, clovek ani nemusi byt extra silny (napr ja :a15 ) staci sa do toho naucit techniku, osobne tipujem ze dres na drepy pri muzoch s vahou 125kg a hore pomoze aj 150kg
Užívateľov profilový obrázok
Od týpek
#8634
a teraz este jednu otazku ak mozem byt taký drzý :a15 dres je predpisaný pri sutaziach alebo keby ho niekto teoreticky nechcel alebo nemal moze sutazit aj bez dresu ?
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#8636
Tak a ako je to s tymi dresmy ako tie dvojvrstvove a podobne... to je nejak rozdelene ? ... a na sutaziach je to ako mozes mat hociaky dres ? ... :a7
Užívateľov profilový obrázok
Od týpek
#8638
DIDO napísal:mozes sutazit aj bez dresu ked ho nemas alebo nechces ..a su aj sutaze raw kde sa sutazi vyhradne bez dresu
super ze si objasnil to raw :a15 vsade to citam a za boha som nevedel co to znamena :a11 zase som o nieco mudrejsi ze to raw znamena ze vykon dosiahnutý bez dresu :a16 :a63
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]