Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Od audithomas
#14553
Ahoj,co mi povíte o droždí v pytlíčku ? slyšel jsem že se po něm taky hodně přibírá ? jde to nějak zapojit do denní stravy ke steroidům ?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#14554
audithomas napísal:Ahoj,co mi povíte o droždí v pytlíčku ? slyšel jsem že se po něm taky hodně přibírá ? jde to nějak zapojit do denní stravy ke steroidům ?
To je hlupost su to vit. B a najvaccsi ucinok aky s toho zazijes je naduvanie. Alternativa drozdia je PANGAMIN dostanes to v lekarni. Nevenuj tomu ziadnu pozornost.
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#14560
vlastomenn napísal:
audithomas napísal:Ahoj,co mi povíte o droždí v pytlíčku ? slyšel jsem že se po něm taky hodně přibírá ? jde to nějak zapojit do denní stravy ke steroidům ?
To je hlupost su to vit. B a najvaccsi ucinok aky s toho zazijes je naduvanie. Alternativa drozdia je PANGAMIN dostanes to v lekarni. Nevenuj tomu ziadnu pozornost.
přesně jak píše vlasta, rozumný je brát raději panganim, ale pokuď ti jde o "přibírání" je dobrý užívat intramuskulárně vitamín B12, prý podporuje chuť k jídlu (slyšel jsem na toto téma dost báchorek, ale já osobně tomu nevěřim protože z vlastní zkušenosti jsem to tak nepocítil) a nebo si kup trávící enzymy. ale myslim si že kvalitní stravou bohatou na bílkoviny budeš přibírat i tak!
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#14676
audithomas napísal:Ahoj,co mi povíte o droždí v pytlíčku ? slyšel jsem že se po něm taky hodně přibírá ? jde to nějak zapojit do denní stravy ke steroidům ?
kvasnice, potravinarske kvasinky, drozdie
ak uz teda chces drozdie pouzivat, tak rozhodne v cerstvom stave a nie v pytlicku
kvasnice su zdrojom celej skupiny vitaminov B, mineralov, bielkovin, aminokyselin a dalsich nam prospesnych latok
do stravy zapojit kvasnice nejak zvlast nejde, kedze kvasnice maju podporit prirodzeny proces kvasenia v dalsich potravinach, prichadza k tomu za pomoci zivych kultur, ktore sa mnozia za pomoci cukrov, teda premienaju cukry na alkohol a oxid uhlicity, co su vlastne odpadne latky tychto zivych organizmov po spracovani cukrov, nasledne vznika proces kvasenia
neviem si predstavit ako by niekto do seba pchal ciste kvasnice, ale mozne je vsetko :a11
kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]