Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoj blog a zapisujte si čokoľvek o sebe ... môžete ho využiť na zapisovanie tréningov, ale aj vkladanie svojich fotiek, videí, informácií o súťažiach, čohokoľvek čo chcete, aby o vás ostatní vedeli.
Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#21158
Drobec napísal:
Norbert Zajac napísal: Viem vypracovať tréningový plán špecifický na výkonnosť na hrazde ...
co za to :a24
Tréning stojí 20 E

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#21192
Tyzden 5

Day 3 3x12
-legpress
-mrtvoly
-bench na sikmej
-prihaty hornej kladky podhmatom
-bic. zdvih jednoruciek v sede
-stahovanie tricpes. kladky

to bol piatkovy trening po ktorom som mala svalovicu aj na prdeli :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21211
Drobec napísal:Tyzden 5

Day 3 3x12
-legpress
-mrtvoly
-bench na sikmej
-prihaty hornej kladky podhmatom
-bic. zdvih jednoruciek v sede
-stahovanie tricpes. kladky

to bol piatkovy trening po ktorom som mala svalovicu aj na prdeli :a11
tak to je dobre nie?
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#21319
[quote="FitPotreby.sk"][quote="Drobec"]Tyzden 5

Day 3 3x12
-legpress
-mrtvoly
-bench na sikmej
-prihaty hornej kladky podhmatom
-bic. zdvih jednoruciek v sede
-stahovanie tricpes. kladky

to bol piatkovy trening po ktorom som mala svalovicu aj na prdeli :a11[/quote]
tak to je dobre nie?[/quote]
vsak ja si nestazujem :a21
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#21320
tyzden 7

day1 3x18
-bench hlavou hore
-pritahy hornej kladky nadhm.
-military press
-hackendrep
-kladivovy zdvih jednoruc.
-kickback s jednoruc.
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#21366
taka mozno zbytocna otazka ale mozno to niekoho bude zaujimat napr ak by sa tu chcela nejaka ina baba inspirovat :)... Ake vahy pouzivas ? :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#21399
takze priatelia nakolko chcem zacat korte dnes som skusala ake mam maximalky a mam z toho dost zmiesane pocity...

Bench press - pracovne serie po 5 opakovani davam so 40 kg ked mam dobry den tak som dufala ze dam max. aspon 50.. zial podarilo sa mi len 46,5 kg, mohla som skusit 48 :a37 .... viem ze by som mohla dat viac :a37

Drep - pracovne serie idem s 50-60 kg... maximum som dnes dala 70, skusala som 80 ale nepodarilo sa, mozno som mohla radcej skusit 75...

Mrtvoly - pracovne serie idem so 60-70 dnes som dala max. 80, chcela som dat 90 ale mala som strach :a17 hned mi isiel hore zadok a cinka stale na zemi :/ po troch trapnych pokusoch som to zabalila a ponahlala so do roboty, mala som zhodit 5 kg dole uz po prvom zlom pokuse ...

som zo seba sklamanaaaaaa
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#21401
nemas byt z coho sklamana .... podla mna su to uctihodne vykony a poviem ti ze tolko nedaju niektori chlapci unas vo fitku :) super drobec ! :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Kotlik
#21402
Prisámbohu že toľko skoro nedávam ani ja, takú silovo disponovanú ženu ako si ty som v posilke ešte nevidel, ostatné by si mali brať príklad. Daj nejakú fotku, pre predstavu :a22 Nebuď sklamaná, podľa mňa je to obdivuhodné. :a34
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#21403
chalani dakujem fakt :a6 pockajte ked odcvicim korte to uz budu lepsie vykony :a21 .. u nas vo fitku sa minimalne jedna silnejsia baba odomna najde, jedna moja kamoska co sa chysta na trojboj :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21404
Pri tom skusani maximaliek bud maximalne opatrna, aby si si neublizila.

Inak na 59kg zenu su to paradne vykony. :a6
Ked chces ist Korte, tak tam si stanov maximalku nie aku momentalne das ale si stanov ciel o nieco vyssie. Nie moc ale tak optimalne. A ked ho na konci nedas nebude to vadit, pretoze budes vediet ako ho dosiahnut v dalsom treningu.

Ja ked som isiel Korte prvy krat, tak som robil bezne bench 100kg 8-10opakovani v 3-4seriach. Moj ciel bol 130kg, pred tym som nikdy neskusal, ci to vytlacim. Ale trufal som si aspon 2krat v poslednej serii. No a dal som to 3krat.

Ale je to dost aj o psychike.
Užívateľov profilový obrázok
Od Drobec
#21412
FitPotreby.sk napísal:Pri tom skusani maximaliek bud maximalne opatrna, aby si si neublizila.

Inak na 59kg zenu su to paradne vykony. :a6
Ked chces ist Korte, tak tam si stanov maximalku nie aku momentalne das ale si stanov ciel o nieco vyssie. Nie moc ale tak optimalne. A ked ho na konci nedas nebude to vadit, pretoze budes vediet ako ho dosiahnut v dalsom treningu.

Ja ked som isiel Korte prvy krat, tak som robil bezne bench 100kg 8-10opakovani v 3-4seriach. Moj ciel bol 130kg, pred tym som nikdy neskusal, ci to vytlacim. Ale trufal som si aspon 2krat v poslednej serii. No a dal som to 3krat.

Ale je to dost aj o psychike.
:a22.. neboj vsetko mam nastudovane, mam stiahnutu aj tu tabulku kde mi to vyrata tie vahy aj ked je mi to jasne ze si to este podla seba budem upravovat :a21 ...aaa dakujem :a20

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]