Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
Užívateľov profilový obrázok
Od Thraxuz
#21085
Caute ma niekto skusenosti s touto novou pumpou od značky dymatize ?Xpand 2x.
A vie mi niekto povedať aky je rozdiel medzi touto Xpand 2x a touto Xpand 2x Caffeine Free ?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#21088
Thraxuz napísal:Caute ma niekto skusenosti s touto novou pumpou od značky dymatize ?Xpand 2x.
A vie mi niekto povedať aky je rozdiel medzi touto Xpand 2x a touto Xpand 2x Caffeine Free ?
Ja mám skúsenosť veľmi dobrú, odporúčam dávkovanie pol odmerky ráno na lačno, odmerku pred tréningom a pol odmerky po tréningu .
V deň voľna iba ráno na lačno.
Bez kofeinu si myslím že to nemá moc zmysel ak nie si citlivý naň, ale určite odporúčam v tom prípade, ak chodievať trénovať v neskorých večerných hodinách aby to nebolo kontraproduktívne že nebudeš môcť zaspať
Užívateľov profilový obrázok
Od Thraxuz
#21089
Norbert Zajac napísal:
Thraxuz napísal:Caute ma niekto skusenosti s touto novou pumpou od značky dymatize ?Xpand 2x.
A vie mi niekto povedať aky je rozdiel medzi touto Xpand 2x a touto Xpand 2x Caffeine Free ?
Ja mám skúsenosť veľmi dobrú, odporúčam dávkovanie pol odmerky ráno na lačno, odmerku pred tréningom a pol odmerky po tréningu .
V deň voľna iba ráno na lačno.
Bez kofeinu si myslím že to nemá moc zmysel ak nie si citlivý naň, ale určite odporúčam v tom prípade, ak chodievať trénovať v neskorých večerných hodinách aby to nebolo kontraproduktívne že nebudeš môcť zaspať
Super diky. Zrejme to aj vyskúšam ale zvolim si ten bez kofeinu lebo chodievam cvicit az o 7mej vecer a ked je to silne aspon tak jak hemo rage tak to by som zrejme nezaspal :D.
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]