Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Jurkádium
#10859
vedel by nekdo poradiť tréning na dynamiku nôh :a23 ide mi hlavne o zvýšenie výskoku a drepy a iné objemové cviky ževraj niesu vhodné..... je to tak či ne :a23

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#10869
Jurkádium napísal:vedel by nekdo poradiť tréning na dynamiku nôh :a23 ide mi hlavne o zvýšenie výskoku a drepy a iné objemové cviky ževraj niesu vhodné..... je to tak či ne :a23
podla mna dynamika vsetkych svalov zalezi od ich sily a vydrze, takze ked niekto hovori, ze drep nieje dobry prave na toto, tak sa mily
dolezity je aerobny a vytrvalostny trening doplneny o silovy trening, nezabudnut na strecing, ktory ma za ulohu pruznost svalov, jedno s druhym dosiahne vyssiu dynamiku
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#10873
vyskusaj drepy s vyskokom ak sa chces zamerat na dynamiku. daj si vahu aka ti bude vyhovovat na takych 10 vyskokov daj si tak 3 serie a po tom zarad este 2-3 serie "klasicke" teda ako cvicis drepy normalne (popripade aj opacne to mozes, najprv klasicke drepy, a potom vyskoky). dalsi cvik moze byt vypady s vyskokom na mieste so striedanim noh tiez so zatazou podla toho ako budes vladat. dalej ma napadaju este kratke sprinty na 5-10 metrov s prudkym rozbehom, ale tzo vo fitku asi nebudes robit :)
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]