Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od woody25
#11217
Má s ním niekto skúsenosti? Zaujímalo by ma tiež dávkovanie. Na obale píšu 1-2 dávky (1dávka=3kapsule) po tréningu a pred hlavným jedlom. Ako to mám brať keď chodím cvičiť ráno po raňajkách o 9:00 do cca 11:00 ? Dám si 1 dávku po cvičení a druhú pred obedom o hodinu na to? A čo užívanie v dni regenerácie a voľna? Koľko a kedy? Ďakujem za odporúčania :a22

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11219
woody25 napísal:Má s ním niekto skúsenosti? Zaujímalo by ma tiež dávkovanie. Na obale píšu 1-2 dávky (1dávka=3kapsule) po tréningu a pred hlavným jedlom. Ako to mám brať keď chodím cvičiť ráno po raňajkách o 9:00 do cca 11:00 ? Dám si 1 dávku po cvičení a druhú pred obedom o hodinu na to? A čo užívanie v dni regenerácie a voľna? Koľko a kedy? Ďakujem za odporúčania :a22
To znamena jedna davka hned po treningu pokial si este v satni a dalsia davka pred jedlom.Radsej daj kreatin monohydrat :a45 http://www.fitpotreby.sk/product/creati ... drate-146/
Užívateľov profilový obrázok
Od woody25
#11220
No ja už ho mám doma,len chcem s ním začať od prázdnin a neviem aký by mal byť odstup medzi dávkami...lebo neviem či môžem dať o 11:00 a potom o 12:30 užiť ďalšiu dávku...a tiež že ako to mám brať v dňoch voľna.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11221
woody25 napísal:No ja už ho mám doma,len chcem s ním začať od prázdnin a neviem aký by mal byť odstup medzi dávkami...lebo neviem či môžem dať o 11:00 a potom o 12:30 užiť ďalšiu dávku...a tiež že ako to mám brať v dňoch voľna.
Mozes aj tak ale nemas tam velky odstup jedla po treningu?Nezabudni ze sval potrebuje ziviny po treningu.V den volna daj napr 2 davky vzdy medzi jedlami napr rano pred ranajkami a pred vecerou.
Užívateľov profilový obrázok
Od woody25
#11316
Začal som to užívať,jem a veľa pijem. No je tu jeden problém,od štvrtka odchádzam na dovolenku do nedele,a posledný deň kedy budem cvičiť bude utorok. Teda 5 dní budem bez cvičenia. Je to problém? Mám užívať kreatín počas týchto dní voľna? Nechcem ho vynechať.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11317
woody25 napísal:Začal som to užívať,jem a veľa pijem. No je tu jeden problém,od štvrtka odchádzam na dovolenku do nedele,a posledný deň kedy budem cvičiť bude utorok. Teda 5 dní budem bez cvičenia. Je to problém? Mám užívať kreatín počas týchto dní voľna? Nechcem ho vynechať.
Suplementaciu nevynechavaj za ziadnych okolnosti pokracuj dalej ako keby sa nic nedialo a samozrejme nepovol ani v strave.Suplementacia rovnako nadvezuje na seba a pravidelnym uzivanim sa dosahuje vysledok!
Užívateľov profilový obrázok
Od woody25
#11319
Ja mám len obavy, že proste nevyužijem ten kreatín tak ako mám. Že nebude mať taký účinok keď budem toľko dní bez cvičenia. Potom samozrejme budem cvičiť už ako mám...
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11320
woody25 napísal:Ja mám len obavy, že proste nevyužijem ten kreatín tak ako mám. Že nebude mať taký účinok keď budem toľko dní bez cvičenia. Potom samozrejme budem cvičiť už ako mám...
Vsak ked si vedel ze ides prec naco si ho kratko na to zacal brat?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11322
woody25 napísal:Práveže som sa to dozvedel iba dnes...A keby som to vynechal počas tých dní a začal s ním keď sa vrátim? Či to nie je dobré pre telo?
Pokracuj dalej ked si uz zacal nic sa nedeje.Neskac pri suplementacii raz berem raz neberem.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]