Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#2263
Boli ste na nejakych? alebo sa chystate? ja som bol na toto je hip hop a bolo dobre

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2264
kexo1 napísal:Boli ste na nejakych? alebo sa chystate? ja som bol na toto je hip hop a bolo dobre
ja som sa celý rok chystal na pohodu , ale teraz mi urobili skrt cez rozpocet moji dvaja malí babulkovia , vobec som s nimi neratal , o tom ze je zena v 2 stave , som sa obidvaja dozvedeli az v 4 mesiaci ... ale to som trocha odbocil od temy ... chcel som len povedat , ze keby sa neboli narodili , urcite by som bol na pohode a pri mojom s........m stasti by som bol tým mrtvym urcite ja h.g . mimochodom uprimnu sustrast pozostalým
Užívateľov profilový obrázok
Od kexo1
#2273
ja sa inac este chystam na hip hop camp do Ceska ide tam niekto?
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#2351
možno sa zúčastním orange summer orava (aj ked ma to moc neláka no aspoň sa pozriem) bo v tom čase budem s chalanmi u nás na chate čo je veľmi blízko :8:
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#2353
mello napísal:možno sa zúčastním orange summer orava :8:
a mozno ta to aj chyti :2.6:

ja som kedysi , ked som bol este mladý a pekný :2:5: dlhe roky chodil po vsetkých mozných festivaloch , skoda ze posledne roky neni na nic cas :4:
Užívateľov profilový obrázok
Od trancerider
#2450
vcera som sa z toho rumunska vratil,tak som sa za 18 rokov este nezabavil :9: uplna paradicka,jump it up :7:
Užívateľov profilový obrázok
Od trancerider
#4919
ide niekto na Lovely Experience?bude tam trance a tak,svetoznamy ATB pride,je to pri Novom Meste nad Vahom
Užívateľov profilový obrázok
Od Power
#4947
Ja idem na summer beach party v snine
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#4982
aNs_ napísal:Hej Zilincani boli ste na staromestskych?:DD
nie xD aj ked niesom priamo zo ZA:D
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4985
iNv1s napísal:
aNs_ napísal:Hej Zilincani boli ste na staromestskych?:DD
nie xD aj ked niesom priamo zo ZA:D
sme sa mali dohodnut k.... :a7
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]