Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Návody na prípravu rôznych jedál vhodných pre ľudí venujúcich sa "železnému" športu.
Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#22503
Lievance sa väčšinou považujú za nezdravé jedlo a veľa ľudí ich jedáva na raňajky keď majú tzv. "cheat day".
No tieto lievance môže väčšina ľudí kľudne zaradiť na raňajky aj v diéte a začať deň chutným a zdravým jedlom bez výčitiek.
Potrebujeme:
-1 banán
-2 vajcia
- osobne som prichal ešte trochu kokosu keďže chuť kokosu milujem )

Postup: Všetky suroviny jednoducho zmiešame a menšie lievančeky pečieme na olivovom oleji. Viem že jednoduchšie a rýchlejšie by bolo piecť väčšie. Ale vzhľadom nato, že hmota nieje taká tuhá ako pri klasických lievancoch môžu nastať komplikácie pri otáčani.
Prílohy
IMG_20130613_081307.jpg
IMG_20130613_081307.jpg (61 KiB) 1894 zobrazení

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#22538
Dreamer napísal:Lievance sa väčšinou považujú za nezdravé jedlo a veľa ľudí ich jedáva na raňajky keď majú tzv. "cheat day".
No tieto lievance môže väčšina ľudí kľudne zaradiť na raňajky aj v diéte a začať deň chutným a zdravým jedlom bez výčitiek.
Potrebujeme:
-1 banán
-2 vajcia
- osobne som prichal ešte trochu kokosu keďže chuť kokosu milujem )

Postup: Všetky suroviny jednoducho zmiešame a menšie lievančeky pečieme na olivovom oleji. Viem že jednoduchšie a rýchlejšie by bolo piecť väčšie. Ale vzhľadom nato, že hmota nieje taká tuhá ako pri klasických lievancoch môžu nastať komplikácie pri otáčani.
Kamo ale niečo mi tam chýba len banán a dve vajcia z toho to len asi nebude ... či?
Od bazy
#22539
rekl sem si to same :D fotka super hned bych je zezral ale v vajca a bananu to asi nebude :a15 :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#22540
Norbert Zajac napísal:
Dreamer napísal:Lievance sa väčšinou považujú za nezdravé jedlo a veľa ľudí ich jedáva na raňajky keď majú tzv. "cheat day".
No tieto lievance môže väčšina ľudí kľudne zaradiť na raňajky aj v diéte a začať deň chutným a zdravým jedlom bez výčitiek.
Potrebujeme:
-1 banán
-2 vajcia
- osobne som prichal ešte trochu kokosu keďže chuť kokosu milujem )

Postup: Všetky suroviny jednoducho zmiešame a menšie lievančeky pečieme na olivovom oleji. Viem že jednoduchšie a rýchlejšie by bolo piecť väčšie. Ale vzhľadom nato, že hmota nieje taká tuhá ako pri klasických lievancoch môžu nastať komplikácie pri otáčani.
Kamo ale niečo mi tam chýba len banán a dve vajcia z toho to len asi nebude ... či?
Ale ano bude... Vyskúšaj a uvidiš, je to super.
Aj v postupe som písal že cesto nieje tuhé ako pri klasických, preto je lepšie robiť male lievančeky.
:a6
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#22542
:a15 cakal som, ze ako sa to vyvinie, v kazdom pripade zaujimave. Nedalo by sa to trocha zahustit kukuricnym skrobom?
Užívateľov profilový obrázok
Od Dreamer
#22543
FitPotreby.sk napísal::a15 cakal som, ze ako sa to vyvinie, v kazdom pripade zaujimave. Nedalo by sa to trocha zahustit kukuricnym skrobom?
Fantázii sa medze nekladú. :a24 Ja som to skúšal vylepšovať všelijako napr. s vločkami. Ale musim povedať že samotné, tak ako to je v recepte je to najlepšie.

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]