Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

#13103
Jadro opasku je vyrobené z kvalitného veľmi ľahkého a pevného nylonového pásu, z vonkajšej strany prekrytého kvalitnou čiernou lycrou a sieťovinou, dodávajúcou opasku exkluzívny vzhľad. Na vnútornej strane je použitý jemný materiál zabezpečujúci veľmi príjemné nosenie. Celý opasok je obšitý kvalitnou, nestrapkajúcou tkaninou.

Opasok je tvarovaný tak, že v časti spevňujúcej chrbát dosahuje maximálnu šírku „6“, smerom k bokom sa postupne zužuje na šírku „3,5“ a v oblasti brucha sa opäť postupne rozširuje na šírku “ 5“. Toto tvarovanie sa presne prispôsobuje vášmu trupu a okrem spevnenia chrbtice pri cvičení, zabezpečuje tento opasok aj úplnú voľnosť pohybu. Do jadra opasku sú vložené špeciálne tvarované pryžové pásy rozmiestnené tak, aby zabezpečovali podstatné zvýšenie pevnosti opasku a zníženie jeho deformácie pri cvičení. Táto technológia (RBS) prináša výrazne lepšie spevnenie a oporu chrbtice pri cvičení s veľmi vysokými záťažami pri zachovaní všetkých vynikajúcich vlastností syntetických opaskov. Opasok je doplnený komfortným odvetrávaním pre odvod vyprodukovaných pár a zabráneniu potenia v priebehu cvičenia (AF). Vzhľadom k celkovej nízkej váhe opasku a použitému tvarovaniu môžete tento opasok nosiť v priebehu celého cvičenia, bez toho, aby ste si ho museli na niektoré cviky odkladať. Tento opasok svojimi parametrami plne nahrádza klasické „4“ kožené alebo sandwichové opasky a vzhľadom k svojmu tvarovaniu a dokonale presnému uzatváraniu, nezávislom na rozmiestnení dier v opasku, sa stávajú tieto opasky stále populárnejšími a v dnešnej dobe ich prakticky používa celá svetová kulturistická špička. Suchý zips v dĺžke 35 cm zabezpečuje presné a pevné stiahnutie podľa vašich požiadaviek.

Obrázok 24,54 € :a159 Obrázok

Reklama

Reklama

#13219
joker28 napísal:tohto krasavca puzivam na MT :) je super,akurat sa trha na vrchna vrstva z vonk. strany, čo ale absolutne nič neovplyvnuje ..odporúčam..len treba dokladne vyberať velkosť :a40
ako dlho ho uz pouzivas ? samozrejme ze vsetko ma svoju zivotnost , ja napr. som ho kedysi mal 4 roky a nebol s nim ziadny problem . mozno si davas prilis velke vahy , take kozmeticke vady mozu sposobovať predpokladam neprimerane vahy ... ale ako pises , taketo kozmeticke vady nemozu ovplyvnit funkcnost . vela ludi sa boji sucheho zipsu , ale tieto suche zipsy su dostatocne pevne aj po niekolkotisicových zapinaniach . a jeho pohodlnost tiez nieje zanedbatelna vlastnost ...
#13241
nemam ho dlho..ale používa ho viac ludi v posilke ...ja osobne som spokojný..suchy zips mi vyhovuje,lebo klasicky by som nezatiahol tak,ako potrebujem pri treningu :a15 takze odporučam vážne...a pohodlnosť je tiez neuveritelna
#13266
joker28 napísal:nemam ho dlho..ale používa ho viac ludi v posilke ...ja osobne som spokojný..suchy zips mi vyhovuje,lebo klasicky by som nezatiahol tak,ako potrebujem pri treningu :a15 takze odporučam vážne...a pohodlnosť je tiez neuveritelna
Klasika je k nicomu tam nemusi sadnut stiahnutie na mieru ale na suchac sa da utiahnut univerzalne ako momentalne potrebujete.

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]