Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoj blog a zapisujte si čokoľvek o sebe ... môžete ho využiť na zapisovanie tréningov, ale aj vkladanie svojich fotiek, videí, informácií o súťažiach, čohokoľvek čo chcete, aby o vás ostatní vedeli.
#10751
Moj aktualny treningovy split

Treningovy split
PONDELOK:Benchpress,Biceps,Brucho
UTOROK: VOLNO
STREDA:Chrbat,Triceps,Brucho
STVRTOK: VOLNO
PIATOK:Ramena
SOBOTA:Nohy
NEDELA: VOLNO
Rad to casto striedam............treningovy split :a5 drzim sa pravidelne vacsinou len pitneho rezimu,rozcvicky :a32 ,spravneho dychania a spravneho cvicenia :a47
Cviky vyuzivam hadam vsetky takze ich tu nebudem popisovat to vynecham. :a38

Toto je priklad toho ako by som zmenil svoj treningovy split o 2 tyzdne

Treningovy split po 2 tyzdnoch
PONDELOK:Biceps,Chrbat,Brucho
UTOROK:VOLNO
STREDA:Benchpress,Triceps,Brucho
STVRTOK:VOLNO
PIATOK:Nohy,Ramena
SOBOTA:VOLNO
NEDELA:VOLNO

Pred kazdym treningom sa dostatocne zahrejem!!! obvykle zacinam z byciklom (5 min.),klikmy (20-40 opak.) a strecingom (klby,slachy) samozrejme zahrejem danu partiu ktoru v dani den idem cvicit z co najmensou vahou si dam 15-20 opak.

Pouzivam pyramidovy trening smerom nahor (pouziva sa aj smerom nadol),moje vahy zacinam zo strednymi zatazami 30-50% mojho maxima ktore smeruju nahor.........
Priklad: Benchpres :a46 ,rozcvicka 15-20 opak. z 20kg zavazim
50kg,12 opak.
70kg,10 opak.
90kg,8 opak.
100-110kg, 6 opak.

Mojou dobrou skusenostou je si pred treningom zajest pomaly stravitelne sacharidy (ja osobne si dam 2 krajce celozrnneho chleba) osvedcilo sa mi ze moje potrhane svalove bunky dostavali pocas treningu vyzivu a tym nestracali na efektivnosti a sile pri treningu

Tych 30-50 min. po treningu si dam tuhu stravu zalezi ci risujem alebo naberam ,vtedy sa odvija aj strava ktora sa podstatne lisi,ale samozrejmostou ostava ci pri objeme alebo rise dostatok bielkovin (ja osobne nezastavam nadmerne davky sacharidou v strave,ale samozrejme v malom mnozstve ich vzdy v tej strave mam,alebo zariadim aby tam boli :-) )

Ako ste si mohli vsimnut parujem malu partiu z velkou.

Ked sa mi objavi v splite v dani den len jedna svalova partia snazim sa ju rozbit na max.dokedy sa mi netoci hlava a neodpadavam v co najkratsom case a s co najtazsimi vahami.HARDCORE!!!

Ked davam nohy brucho necvicim.

Ked mam cas aj okrem veci ktore bezne robim sex :a29 ,pc,produkcia atd,atd mam rad bycikel po ktorom sa citim fantasticky.Jednoducho citim sa prijemne unaveny a hlavne ked viem ze je to z veci ktore su prospesne pre moj organizmus :a10

Vzdy sa snazim mat naplanovane veci co sa tyka cvicenia dopredu,keby som to vedel tak aj z babami :a13 ten cas na to cvicenie si najdem vzdy

Slubil som ze sem supnem aj moje maximalky tak v najblizsej dobe sa predstavim aj s tym :a34

Reklama

Reklama

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]