Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od Gordonisk
#12808
Caute som jano.

Tak toto forum , som tiez len tak nahodne nasiel , ale moje stastie :) Cvicim cca 1 rok vaha 92 kg vyska 189 cm bicak 35 cm. Fotky nejake dodam , ale preinstaluvaval som windovs tak nemam ziadne.

Som velmi rad , ze som tu :)

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#12809
Gordonisk napísal:Caute som jano.

Tak toto forum , som tiez len tak nahodne nasiel , ale moje stastie :) Cvicim cca 1 rok vaha 92 kg vyska 189 cm bicak 35 cm. Fotky nejake dodam , ale preinstaluvaval som windovs tak nemam ziadne.

Som velmi rad , ze som tu :)
:a198

budes este radsej ze si rad , ked sa na tomto fore trocha zabývas a zorientujes ... dovolim si tvrdit , ze to je najkvalitnejsie slovenske kulturisticke forum , nie je sice moc velke , ale o to kvalitnejsie . mame tu odbornikov , ktorí vedia vo vsetkom kvalitne poradit ... staci sa pýtat na svoje problemy , na to sme tu ...
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#12818
Gordonisk napísal:Caute som jano.

Tak toto forum , som tiez len tak nahodne nasiel , ale moje stastie :) Cvicim cca 1 rok vaha 92 kg vyska 189 cm bicak 35 cm. Fotky nejake dodam , ale preinstaluvaval som windovs tak nemam ziadne.

Som velmi rad , ze som tu :)
Vitaj, dufam, ze sa Ti tu bude dlho pacit. Aj my sme radi, ze si tu.

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]