Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od JOKER
#6398
NESKUTOčNý SHOWMAN :a35 tie jeho pozy :a25 take pozy asi nedokaze urobit nikto z profikov :a11 a furt niecim prekvapi na kazdej sutazi . postavi sa na hlavu napr. pri jeho zostavach sa clovek nikdy nenudi :a43
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6399
JOKER napísal:NESKUTOčNý SHOWMAN :a35 tie jeho pozy :a25 take pozy asi nedokaze urobit nikto z profikov :a11 a furt niecim prekvapi na kazdej sutazi . postavi sa na hlavu napr. pri jeho zostavach sa clovek nikdy nenudi :a43
s týmto iplne suhlasim :a25 a tie jeho ucesy :a11 a hlavne masky :a11 kedysi nosil vrkoč až po pás :a11
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6400
DOCKAL SOM SA!! :) Moj oblubeny borece Kai pri jeho videach sa nikdy nenudim tie volne zostavy co on predvadza je nieco uzastne...a myslim ze jeho naj partia bude asi chrbat siroky je ako letisko a nohy su tiez super .... dufam a myslim si ze raz bude olympia jeho a vyhra to arnold classic preneho nieje problem a na olympiu na 1. miesto ma tiez urcite!! on bude dalsi v poradi co vysackuje Cutlera verim tomu :) ... a pridal si tu fakt obrovske mnozstvo fotiek ktore vidim prvy krat chvalim umna mas 10/10 dakujem !:) :a34 :a34 :a34
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#6407
tie fotky kym mi nacitalo :a15
borec, ale myslim ans ,ze kai nevytlaci cutlera... vytlaci ho niekto iny... ale kai to este nebude
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6408
iNv1s napísal:tie fotky kym mi nacitalo :a15
borec, ale myslim ans ,ze kai nevytlaci cutlera... vytlaci ho niekto iny... ale kai to este nebude
ja si myslim ze prave kai alebo este niekto z tych mladych ako phil heath ale nikto iny uz nie taky dexter urcite nie coleman ten je jasny... nejdem tu vsetkych menovat proste si myslim ze ho kai da :)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6410
iNv1s napísal:tie fotky kym mi nacitalo :a15
toto ma strasne serie , ale nenarobim s tým nic , ale je ich vyse 800 / cca 110 mb / , pomalsie pripojenie to nacita dlho , turbo pripojenie to ma hned nacitane :a10
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6417
papagiorgo napísal:
iNv1s napísal:tie fotky kym mi nacitalo :a15
toto ma strasne serie , ale nenarobim s tým nic , ale je ich vyse 800 / cca 110 mb / , pomalsie pripojenie to nacita dlho , turbo pripojenie to ma hned nacitane :a10
no nwm ja nemam pomaly net a nacita to mozno 3-5 min :)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6418
aNs_ napísal:
papagiorgo napísal:
iNv1s napísal:tie fotky kym mi nacitalo :a15
toto ma strasne serie , ale nenarobim s tým nic , ale je ich vyse 800 / cca 110 mb / , pomalsie pripojenie to nacita dlho , turbo pripojenie to ma hned nacitane :a10
no nwm ja nemam pomaly net a nacita to mozno 3-5 min :)
u kazdeho je to individualne , ale zajtra vsetky velke galerie prerobim trocha inak
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]