Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#3651
Ahojte, registroval som sa na tento fórum, lebo je tu vela úžitočných článkov.Bodybuildingu sa aktívne venujem už vyše pol roka.Pred tým som tiež cvičil,ale len s vlastnou vahou , cviky ako napr. kliky, brušáky zhyby na hrazde.Zatial som nebral žiadne doplnky stravy ani iné prípravky, akurát jem jedlá zvyšším obsahom bielkovín.V blízkej budúctnosti by som sa chcel dostať na nejaké kulturistické preteky ako súťažiaci. Tak to by malo byt o mne v skratke všetko. :a41 činke zdar

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#3662
aj ja ta tu vitam a este raz chvalim tvoju formu si nato velmi dobre :a4
Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#3672
Dakujem vám všetkým :)
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#3675
:a197

vitaj tu na fóre kámo!! mám tú česť predstaviť vám svojho druhého sparing partnera... vlastne prvého, je to riadny makač a teraz je v celkom fajnej forme oproti začiatku roka... treba zlepšiť maxka ale ja by som mu odporučil skôr kkulturistické preteky ako silový trojboj ale veľa štasta :a26

a zajtra si poriadne zamakame :a35 :a77
Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#7052
Ahojte. Po dlhom čase začínam zas navštevovať tento fórum.

Chcel by som sa vás opýtať na zopár vecí ohladom registrácie do naturálnej kulturistiky (SSNKF). Chcel by som sa registrovať a na jarnú sezónu aj súťažiť.
Dalej by som potreboval aj zopár informácií o antidopingových kontrolách ( ich priebeh, a ako často sa konajú), no a najme s tou registraciou mám nejasnosti.

Bol by som rád keby ste mi vedeli poradiť.

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]