Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

#6167
Pump & Vascularity :a15
tuto zmes doplnkov beriem uz pomaly treti mesiac je to super zmes aminokyselin arginin aakg a arginin akic v kombinacii s ornitinom ktory podporuje vylucovanie rastoveho hormonu takze je dobry aj na noc a tiez ako som sa dozvedel ze pomaha pri vylucovani nadmerneho dusika z tela..takze prinasa rovnovahu dusika pocas treningu a s tym spojene lepsie prudenie kyslika do svalov.
spolu s glutaminom od scitecu ktory vam vydrzi pomerne dlho( staci 10 gramov denne) je to super kombinacia na prirodne zvysenie testosteronu a ked k tomu pridame este kreatin monohydrat tak isto scitec tak urcite nebudete lutovat a vase treningy a regeneracia budu omnoho kvalitnejsie :a26
moje odporucane davkovanie: Hemo No- treningove dni : 4 tab. pred treningom
netreningove dni: 2 tab. rano po prebudeni
Glutamin - treningove dni : 5 gramov po treningu a 5 gramov pred spanim
netreningove dni: 5 gramov rano a 5 gramov pred spanim
kreatin - treningove dni : 5 gramov rano, 5 gramov pred treningom, 5 gramov po tr. a 5 gr. pred spanim a vzdy s jedlom
netreningove dni : rozdelit si pocas dna vzdy s jedlom

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6170
Formule s postupným uvolňováním. Scitec HEMO-NO svalová pumpa obohacená o Ornithine Alpha-Ketoglutarate pro ještě vyšší hladinu růstového hormonu IGF-1. Zajišťuje nárůst oxidu dusného v těle a tím zadržování dusíku ve svalové tkáni, ale především jeho hemodilatační (zvětšení objemu krevního řečiště) účinek dovoluje většímu množství větších červených krvinek proniknout do buněk svalů, a tak působí jako dopravní prostředek aminokyselinám, glukóze a kreatinu. Jedná se o efektivní metodu přenosu kreatinu či dalších anabolických látek bez uvolnění inzulinu. Při kombinování Scitec HEMO-NO s kvalitním syrovátkovým proteinem dosáhnete masivních svalových přírůstků bez tuku. Rovněž vaše svalová definice a pocit napumpování bude maximální.

Každá dávka 4 kapsle obsahuje:

* 3200mg Multi-vector NO generator anabolic matrix
(A-AKG, Arginine Ketoisocaproate, Ornithine Alpha-Ketoglutarate)
Obrázok
#9489
milankos512 napísal:
Jurkádium napísal:ako ste dávkovali ten glutamin? lebo je tam že 6 gramov ale neni tam odmerka :a17 a nevim jak ot mám odhadnuť :a17
odmerka by tam mala byť možno bude zase raz na spodu pixle prehrabkaj sa tam :a11
scitec nedava odmerky do tychto malych baleni, teda aspon ja somn ho v ziadnom nemal. iba v 7 kilovom protaku bola inak setria vsade...
#9492
whoo napísal:
milankos512 napísal:
Jurkádium napísal:ako ste dávkovali ten glutamin? lebo je tam že 6 gramov ale neni tam odmerka :a17 a nevim jak ot mám odhadnuť :a17
odmerka by tam mala byť možno bude zase raz na spodu pixle prehrabkaj sa tam :a11
scitec nedava odmerky do tychto malych baleni, teda aspon ja somn ho v ziadnom nemal. iba v 7 kilovom protaku bola inak setria vsade...
ja som mal od scitecu odmerku v 600g glutamíne :a11 možno ako im príde tak tam drbnú :a11 ked zabudnú tak ich to netankuje
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]