Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Vaše obľúbené kapely a hudobné štýly, ktoré počúvate pri tréningu alebo len tak.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5915
pocuj iN ak vies link na toho co tam dristal ze je hip hoper ze do hip hop je jeho priorita ten v tom modrom triku xDDD co sa ho t amoderatorka pytala ty si hip hoper? xDDD ak vie supni to ja to nwm naji :a5 st xDD
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#5916
aNs_ napísal:pocuj iN ak vies link na toho co tam dristal ze je hip hoper ze do hip hop je jeho priorita ten v tom modrom triku xDDD co sa ho t amoderatorka pytala ty si hip hoper? xDDD ak vie supni to ja to nwm naji :a5 st xDD
neviem,nemam... ale viem co myslis:D ale ten suvereno si ty pan xD :a15 moc zabite :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5917
iNv1s napísal:
aNs_ napísal:pocuj iN ak vies link na toho co tam dristal ze je hip hoper ze do hip hop je jeho priorita ten v tom modrom triku xDDD co sa ho t amoderatorka pytala ty si hip hoper? xDDD ak vie supni to ja to nwm naji :a5 st xDD
neviem,nemam... ale viem co myslis:D ale ten suvereno si ty pan xD :a15 moc zabite :a22
ja to musim najist xD aj keby co bolo xDDDD
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5921
do pi*e hladam to v 6 mesacnej historii na skype a ked to najdem tak mi to vyhodi ako neexistujuce video no nejebne ma...
Užívateľov profilový obrázok
Od Bel
#5933
Power, Heavy, Pagan a Folk metal.. myslím, že to ako odpoveď stačí :)
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5935
Bel napísal:Power, Heavy, Pagan a Folk metal.. myslím, že to ako odpoveď stačí :)
ale myslim ze v teme hip hop rap to nieje uplne k veci...
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6047
iNv1s napísal:skoda ,ze ego nema solovy album... vsetko KF,alebo s rytmusom
urcite a si myslim ze by natom inak zarobil ma odost lepsi hlas...
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]