Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoj blog a zapisujte si čokoľvek o sebe ... môžete ho využiť na zapisovanie tréningov, ale aj vkladanie svojich fotiek, videí, informácií o súťažiach, čohokoľvek čo chcete, aby o vás ostatní vedeli.
#6761
Zdravím,
tak po letnej pauze(asi mesiac a pol) kedy nebolo možné chodiť do posilovne a ani sa velmi dobre stravovať som schudol nieco okolo 10 kg co je podla mna dosť keďže ešte predtým som mal diétu. No teraz s tým nespravím nič len zasa naberať Smile. Chcem ísť objemovku až do Apríla 2011. Teraz chcem ísť 5x5 tréning ( link: http://powerlifting.ronnie.cz/c-7112-kd ... e-5x5.html ) je to silovo objemový a celkom ma zaujal tak som sa rozhodol že ho skúsim a dúfam že si ho obľúbim. Chcem Vás poprosiť o nejake rady... co sa týka tréningu vaše postrehy a tak. Hlavne Vás prosím o nejaký nie veľmi náročný objemový jedálniček. Viem že tých tém je mnoho ale prečítal som aj veľa článkov a som z toho mimo. Z doplnkov mám iba Whey Pro 87 Compact no ak nasporím nejaké peniaze tak by som chcel kupiť ešte niečo do objemovky ale najprv by som chcel kvalitnú stravu a aby mi niekto pomohol. Budem tu písať všetko ohľadom tréningu, pokrokov, napíšem si tu neskôr aj váhy a tak aby som to mal prehľadné. DIKY moc a držde prsty.
Aktálna váha: 63kg
miery dám zajtra.. a postupne tu budem všetko pridáva´t len bez toho jedálnička som stratený prosim kto vie nech mi pomôže
Naposledy upravil/-a BikerBoy(11) v 19 Jan 2011, 21:14, upravené celkom 1 krát.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#6773
Prosim Ta to ako sa Ti podarilo schudnut 10kg? Niektory by dali zivot za to aby schudli 10kg za mesiac a pol.
V objemovke Ti mozem odporucit za skvelu cenu Whey Gainer je to 2250g

A co sa treningu tyka ten, ktory si si vybral by som asi nechal na neskor, kedze si mal dlhu prestavku zacal by som s tym, ktory tu uviedol Roman a rozviedol ho v tejto teme viewtopic.php?f=20&t=939&p=6719#p6719
Užívateľov profilový obrázok
Od kaisik
#6774
To je inak dobrá cena...to sa mi ani veriť nechce...máš to overené ? že je to pecka ten gainer...fakt ale super cena..
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#6775
kaisik napísal:To je inak dobrá cena...to sa mi ani veriť nechce...máš to overené ? že je to pecka ten gainer...fakt ale super cena..
mal som ho aj ja , a za taku cenu ho dostanes jedine u nas :a10
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#6776
kaisik napísal:To je inak dobrá cena...to sa mi ani veriť nechce...máš to overené ? že je to pecka ten gainer...fakt ale super cena..
Overené? :a11
ano mám to overené, pokiaľ si ho niekto neobjedná, skôr ako Ty tak cenu garantujem. Je to špeciálna cena pre fórum a je posledný kus za túto cenu.

Treba sledovať shop.bodybuilding-forum.sk budú tam vždy nejaké tovary za naozaj najnižšu cenu na trhu.
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#6779
fakt dobra cena sice mam peniaze nanho ale este musim zohnat love na protak potom to skombinujem nejako :D
Užívateľov profilový obrázok
Od BikerBoy(11)
#6784
Ďakujem že ste sa ozvali .-) K tomu chudnutiu... boli prázdniny, teplo, vzdy sa nieco dialo(futbal,tenis,dovolenka) nie vždy bola dobrá strava a hlavne toho kardia bolo až moc a predtým som mal rysovačku takže mohlo aj to podľa mna ovplyvnit že telo bolo zvyknute davať všetko preč... a hlavne nechodieval som toľko do posilnovne iba tak 2 krát do týždna. začal som cvičiť fullbody v polovici augusta takźe si trúfam na ten tréning čo so písal.Alebo si myslíte že ten čo tu je link je účinnejší? Mňa hlavne štve ten jedalniček. A ďakujem za skvelu ponuku ale nemam peniaze teraz. Takźe s tým jedalnićkom keby niekto vedel pomôcť tak sa mi ozvite.. dik
Užívateľov profilový obrázok
Od BikerBoy(11)
#8977
Caute, som po objemovke no moc zhadzovať nechcem(viem že to je o strave) ale hladam nejaky prepeckovany tréning pri ktorom pôjdem každý deň domov ako mrtvola... aby tam bolo veľa cvikov..nemám problém cvičiť aj 2 hodiny..hladam nieco brutálne aj s brutálnym výsledkom Smile ak máte nejaké skusenosti a rady tak mi prosím pomôže. diky moc
#9219
BikerBoy(11) napísal:nikto nic?
no ked nikto nic, tak ja dam par riadkov :a11
podla mna nepotrebujes nic specialne na to aby si isiel domov jak mrtvola, to zalezi na Tebe. Daj si malu zataz, vela opakovani az do uplneho zlyhania. len to zase neprezen :a11 , aby Ta nemuseli odniest na nositkach domov
a vela cvikov pozri si tuto knihu, vazne dobra
viewtopic.php?p=6559#p6559
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]