Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
#5244
Kedže život nieje len o drine , ale aj o smiechu , napadlo ma založiť túto tému...niektoré hlášky/preklepy , nemôžu ostať nepovšimnuté a upadnúť do zabudnutia :D takže veselo pridávajte ...a hlavne , bavte sa :)

nazačiatok sem dám jeden preklep , ktorý ma veľmi pobavil (dúfam že sa "poškodený" nenahnevá):

hasky89) ma tu niekto serojidi na predaj?,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,rp

anabolické steroidy sú častým tečom preklepov , ako napr. stereoidy :D

Reklama

Reklama

#5247
...teraz som si ešte spomenul na nášho kamaráta z pokecu s nickom Slajder666 (kto ho pozná , vie o čom hovorím :D) ... no a raz keď sa na ploche opýtal: "chalani , kde kupujete tie tričká , čo máte na bicepse obtiahnuté?" :a13
#5248
Luther napísal:...teraz som si ešte spomenul na nášho kamaráta z pokecu s nickom Slajder666 (kto ho pozná , vie o čom hovorím :D) ... no a raz keď sa na ploche opýtal: "chalani , kde kupujete tie tričká , čo máte na bicepse obtiahnuté?" :a13
to bolo tez dobre , ale uz nepamatam v akej suvislosti to bolo :a13
#5249
papagiorgo napísal:
Luther napísal:...teraz som si ešte spomenul na nášho kamaráta z pokecu s nickom Slajder666 (kto ho pozná , vie o čom hovorím :D) ... no a raz keď sa na ploche opýtal: "chalani , kde kupujete tie tričká , čo máte na bicepse obtiahnuté?" :a13
to bolo tez dobre , ale uz nepamatam v akej suvislosti to bolo :a13
Slajder je súvislosť sama o sebe :D
#5259
Luther napísal:
aNs_ napísal:sry ale musel som xDDDDD pomstil som slajdera xDDDD
...keď to bolo v mene Slajdera , je to odpustené :)
aj on mi uz vselijake hlody pisal len si to nepamatam xDD... ale mozno ma nieco napadne xDDD a je on na fore?:DD
#5260
aNs_ napísal:
Luther napísal:
aNs_ napísal:sry ale musel som xDDDDD pomstil som slajdera xDDDD
...keď to bolo v mene Slajdera , je to odpustené :)
aj on mi uz vselijake hlody pisal len si to nepamatam xDD... ale mozno ma nieco napadne xDDD a je on na fore?:DD
hh dúfam že nie , lebo to tu budeme musieť cenzúrovať :D ale inak je vďačný terč :D
#5261
Luther napísal:
aNs_ napísal:
Luther napísal:
aNs_ napísal:sry ale musel som xDDDDD pomstil som slajdera xDDDD
...keď to bolo v mene Slajdera , je to odpustené :)
aj on mi uz vselijake hlody pisal len si to nepamatam xDD... ale mozno ma nieco napadne xDDD a je on na fore?:DD
hh dúfam že nie , lebo to tu budeme musieť cenzúrovať :D ale inak je vďačný terč :D
to teda je ale tak nemozeme mu nic povedat este nema roky nato aby uvazoval hlavou xDD
#5262
aNs_ napísal:
Luther napísal:
aNs_ napísal:
Luther napísal:
aNs_ napísal:sry ale musel som xDDDDD pomstil som slajdera xDDDD
...keď to bolo v mene Slajdera , je to odpustené :)
aj on mi uz vselijake hlody pisal len si to nepamatam xDD... ale mozno ma nieco napadne xDDD a je on na fore?:DD
hh dúfam že nie , lebo to tu budeme musieť cenzúrovať :D ale inak je vďačný terč :D
to teda je ale tak nemozeme mu nic povedat este nema roky nato aby uvazoval hlavou xDD
haha presne tak :a4
#5263
papagiorgo napísal:
Luther napísal:...tak toto sem musím dať :D

EREBUS01) kto tu kolko tlaci?
starapaka44) EREBUS01: niekedy aj 10 minut :a9
a nepovedal som dobre ? :a13
:a13 :a13 :a13 :a13 ach ježiši kriste ja tu umrem :a24 toto su fakt hlody hodne ocenenia :a24 ....jeden tiež pridám ale neviem už kto to písal ale bavili sa dvaja chalani o tom ako pomaličky rastú v objemovke a jeden zahlásil že nech si ten drihý kúpi L-Carnitin že on z toho dobre nabral :a24 :a24 to ma tiež dosť pobavilo
#5264
:a13 :a13 :a13 :a13 ach ježiši kriste ja tu umrem :a24 toto su fakt hlody hodne ocenenia :a24 ....jeden tiež pridám ale neviem už kto to písal ale bavili sa dvaja chalani o tom ako pomaličky rastú v objemovke a jeden zahlásil že nech si ten drihý kúpi L-Carnitin že on z toho dobre nabral :a24 :a24 to ma tiež dosť pobavilo[/quote]
haha tak to už hej...s L-Carnitúnu sa ide hore ... to ej steriod nie? :a13
#5265
Luther napísal::a13 :a13 :a13 :a13 ach ježiši kriste ja tu umrem :a24 toto su fakt hlody hodne ocenenia :a24 ....jeden tiež pridám ale neviem už kto to písal ale bavili sa dvaja chalani o tom ako pomaličky rastú v objemovke a jeden zahlásil že nech si ten drihý kúpi L-Carnitin že on z toho dobre nabral :a24 :a24 to ma tiež dosť pobavilo
haha tak to už hej...s L-Carnitúnu sa ide hore ... to ej steriod nie? :a13[/quote] noo aj mne sa zdáá =D človek sa niekedy podozvedá veci ktoré by sa bál vysloviť že proste trepne kktinu a oni to hodia rovno na plochu :a24
a bez hanby :a28
#5266
[/quote] noo aj mne sa zdáá =D človek sa niekedy podozvedá veci ktoré by sa bál vysloviť že proste trepne kktinu a oni to hodia rovno na plochu :a24
a bez hanby :a28[/quote]
to sú proste COOLturisti :) , aspoň je sranda
#5270
...síce tento príspevok moc nesúvisí s bodybuildingom , ale aj tak ho sem dám , kedže sa tento rozhovor nachádzal v miestnosti BODYBUILDING :D

(11:35:22 starapaka44) milankos512: aj ja som mal suchozemsku , jebni sme ju do takej oplotenej predzahradky medzi stromy a kvety , a pes jej odhryzol nohu ... bola trojnoha
(11:35:58 milankos512) starapaka44: bože chudatko =DDDD
(11:37:13 starapaka44) milankos512: ona pica sa furt tahala ku plotu za slnkom a ten pes sa podhrabal a odkusol jej pravu prednu nohu ... ale zila este par rokov potom
(11:38:13 milankos512) starapaka44: =DDD no apson že tak len sa jej asi moc dobre nebehalo iba s troma nohami =DDD
(11:39:17 starapaka44) milankos512: korytnacky vo vseobecnosti moc nebehaju :DDDDDDDDDDD
:a40 :a40 :a40 :a40
#5284
12:09:39 milankos512) all: gainer na rast svalobej hmoty a na silu ??? =D taky som ešte nevidel to má popis ako pri kreatiíne =D
(12:08:39 Street-StuntS) all: NECHCE NIEKDO KUPIT BRUTAL GAINER PRICHUT: JAHODA JE TO NA RAST SVALOVEJ HMOTY A SILY IBA RP RP,,,

ked chce niekto predat gainer xDD
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]