Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#4489
chalani mam taky problem s kozami ,ze nemam ich uplne pri sebe ale mam asi tak medzi nimi 1 cm sparu... nie je na to nejaky urceny cvik aby sa mi spojili ? :a2

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#4516
s tvaroh hrudníka nespravíš nič ako nespravíš nič s tvarmi iných svalových partií
je to dané geneticky :a8
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#4524
iNv1s napísal:chalani mam taky problem s kozami ,ze nemam ich uplne pri sebe ale mam asi tak medzi nimi 1 cm sparu... nie je na to nejaky urceny cvik aby sa mi spojili ? :a2
ako písal mello je to geneticky dané ... maximálne, že by sa ti to časom opticky zmenšilo, keď nabalíš viac hmoty na seba ... ale len opticky
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#4530
tak sa pozrite na tuto fotku : http://bodybuilding-forum.sk/gallery/im ... age_id=757


uzivatel sa stazoval , ze nema sumerne "kocky " s týmto sa neda jednoducho robit nic , ale podla mna to nieje ziadny problem , rozhodne by som si s tým starosti nerobil , napr na tento fotke som si to ani na prvý pohlad nevsimol , hned ma hned uputala jeho forma, ktora je na jeho vek myslim velmi slusna :a113

uz som milion krat aj ja pisal , ze ziadny clovek na svete nieje stopercentme sumerny ...

napr. ja mam jednu nohu / chodidlo / o 1,5 cm dldhsie ako druhe ... videl som cloveka , co ma jedno oko hnede a druhe modre :a5 s asymetriou u cloveka neuropbis nic , akurat u niekoho sa prejavuje viac a u niekoho menej , u niekoho na viac viditelných miestach a u ineho menej viditelných .

ale rucim za to , ze stopercentne sumerný neni nikdo na svete


mimochodom ked mas pocit , ze to je nejaký velký problem , mohol by si hodit fotku , aby to vedeli viacerí posudit
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#4573
neberem to ako nejaky handicap,ale len som chcel vediet ci sa to nejako neda :a5
casom dam foto, teraz mam objemovku tak nejdem vystavovat speky :)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#4788
iNv1s napísal:neberem to ako nejaky handicap,ale len som chcel vediet ci sa to nejako neda :a5
casom dam foto, teraz mam objemovku tak nejdem vystavovat speky :)
a co je na tom ? aspon budu vsetci vidiet aký pokrok si urobil :a5
Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]