Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Koho si pri začiatkoch požiadal o pomoc?

Osobného trénera
Žiadne hlasovania
0%
Kamaráta/známeho
3
50%
Užívateľov internetových fór
1
17%
Nikoho - sám sa trápim a robím chyby dookola :D
2
33%
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#5644
Chalani len tak pre zaujímavosť by sme mohli každý zahlasovať - zaujímalo by ma kto z nás si za začiatku dovolil osobného trénera a kto skôr vsadil na rady priateľov alebo užívateľov rôznych for

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5652
myslim ze malokto si ho mohol dovolit , bo vecsina zacina cvicit ako pubertaci , a vtedy su vecsinou chudobní ako kostolne mysi :a15
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#5653
my s aNs-om sme odkukavali ,citali na fore,trapili sa sami a tak to aj vypada :a28 ale nie... ako nahle sme si precitali trosku o tom... tak vsetko bolo uz omnoho lahsie pochopit, techniku cvikov mam povacsine odkukane, a menil som si to tak ako to ja najviac precitujem, takze tak :a28
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5656
iNv1s napísal:my s aNs-om sme odkukavali ,citali na fore,trapili sa sami a tak to aj vypada :a28 ale nie... ako nahle sme si precitali trosku o tom... tak vsetko bolo uz omnoho lahsie pochopit, techniku cvikov mam povacsine odkukane, a menil som si to tak ako to ja najviac precitujem, takze tak :a28
zacinali sme cvicit ako debili ale casom sa to zlepsilo uz je to omnoho lepsie ... keby som tu mal napisat to ako sme cvicili od zaciatku tak by som sa hanbyl ako pes... :a7
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#5665
aNs_ napísal:
iNv1s napísal:my s aNs-om sme odkukavali ,citali na fore,trapili sa sami a tak to aj vypada :a28 ale nie... ako nahle sme si precitali trosku o tom... tak vsetko bolo uz omnoho lahsie pochopit, techniku cvikov mam povacsine odkukane, a menil som si to tak ako to ja najviac precitujem, takze tak :a28
zacinali sme cvicit ako debili ale casom sa to zlepsilo uz je to omnoho lepsie ... keby som tu mal napisat to ako sme cvicili od zaciatku tak by som sa hanbyl ako pes... :a7
no ja by som sa hanbil hodit do slova "hanbYl" tvrde y ale neva :a15 ... sak jasne a najlepsie je na tom ,ze ukaze ti cvik ako sa ma robit a ked ho robis po case pred nim tak ti povie, ze ho napicu robis ... biceps tyzden vkuse , vposilke tyzden vkuse:D a tak... ucime sa na svojich chybach... :a27
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5667
iNv1s napísal:
aNs_ napísal:
iNv1s napísal:my s aNs-om sme odkukavali ,citali na fore,trapili sa sami a tak to aj vypada :a28 ale nie... ako nahle sme si precitali trosku o tom... tak vsetko bolo uz omnoho lahsie pochopit, techniku cvikov mam povacsine odkukane, a menil som si to tak ako to ja najviac precitujem, takze tak :a28
zacinali sme cvicit ako debili ale casom sa to zlepsilo uz je to omnoho lepsie ... keby som tu mal napisat to ako sme cvicili od zaciatku tak by som sa hanbyl ako pes... :a7
no ja by som sa hanbil hodit do slova "hanbYl" tvrde y ale neva :a15 ... sak jasne a najlepsie je na tom ,ze ukaze ti cvik ako sa ma robit a ked ho robis po case pred nim tak ti povie, ze ho napicu robis ... biceps tyzden vkuse , vposilke tyzden vkuse:D a tak... ucime sa na svojich chybach... :a27
chyba sa nasla no preto nemam zo slovenciny za 1 ani 2 xD som rad za znamku aku mam xD... no a kazdy den do posilky ziadna regeneracia ziadna strava a podme ako debili xDD...presne ucime sa na vlastnych chybach :a8
Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#5670
myslím že nikto sa nevyvaroval začiatočníckym chybám :a11 každý by mohol rozprávať aké bláznovstvá stváral :a25
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]