Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od zelenysatan
#19870
silvo napísal:
zelenysatan napísal: Oral by to měl být jehel se moc bojím :-) tak napíš kdyžtak nejlevnější možnost a lepší draší možnost Moc Děkujem!!!
Tam na výber veru nemáš. Čo sa týka tabliet, sú tam obmedzené možnosti a aj cena je vyššia to si zapamätaj a za ďalšie, keď si sa rozhodol začať, tak už si mal mať aspoň dačo prečítané!
Napr.:
Undestor 4x
Stanozolol 1x alebo 2x ak nebude Oxandrolon
Oxandrolon 1x alebo 2x ak nebude Stanozolol
CLENBUTEROL 1x
TAMOXIFEN 1x
CLOMID 1x
SALBUTAMOL 2x

To všechno si mám koupit ? anebo si stoho mužu vybrat co chci brát?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19871
zelenysatan napísal:
silvo napísal:
zelenysatan napísal: Oral by to měl být jehel se moc bojím :-) tak napíš kdyžtak nejlevnější možnost a lepší draší možnost Moc Děkujem!!!
Tam na výber veru nemáš. Čo sa týka tabliet, sú tam obmedzené možnosti a aj cena je vyššia to si zapamätaj a za ďalšie, keď si sa rozhodol začať, tak už si mal mať aspoň dačo prečítané!
Napr.:
Undestor 4x
Stanozolol 1x alebo 2x ak nebude Oxandrolon
Oxandrolon 1x alebo 2x ak nebude Stanozolol
CLENBUTEROL 1x
TAMOXIFEN 1x
CLOMID 1x
SALBUTAMOL 2x

To všechno si mám koupit ? anebo si stoho mužu vybrat co chci brát?
Boha máriu všetko! Srandista vraj si vybrať. To sa na to môžeš rovno vy... Všetko by ste chceli chlapi zadarmo alebo prinajmenšom aby sa všetko robilo samo.
Užívateľov profilový obrázok
Od zelenysatan
#19877
silvo napísal:
zelenysatan napísal:
silvo napísal:
zelenysatan napísal: Oral by to měl být jehel se moc bojím :-) tak napíš kdyžtak nejlevnější možnost a lepší draší možnost Moc Děkujem!!!
Tam na výber veru nemáš. Čo sa týka tabliet, sú tam obmedzené možnosti a aj cena je vyššia to si zapamätaj a za ďalšie, keď si sa rozhodol začať, tak už si mal mať aspoň dačo prečítané!
Napr.:
Undestor 4x
Stanozolol 1x alebo 2x ak nebude Oxandrolon
Oxandrolon 1x alebo 2x ak nebude Stanozolol
CLENBUTEROL 1x
TAMOXIFEN 1x
CLOMID 1x
SALBUTAMOL 2x

To všechno si mám koupit ? anebo si stoho mužu vybrat co chci brát?
Boha máriu všetko! Srandista vraj si vybrať. To sa na to môžeš rovno vy... Všetko by ste chceli chlapi zadarmo alebo prinajmenšom aby sa všetko robilo samo.
Ok nešlo o peníze jen těch tablet je více než sem čekal!
Výplatu mám 20-25.12 tak jak přijdou peníze obědnám v košíku už to mám nachystaný a přibral sem si aji ještě nějaké vitamíny !Doufám že to nevadí jsou uplně dole.

Obrázok
cena je v českých korunách i s poštovným kolem 7500Kč, cca 300€
Určitě pošlem fotky před a po kůře! Hodlá si aji zřídit video a foto dokumentaci!
Zatím děkuji ----silvo
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19878
zelenysatan napísal: Ok nešlo o peníze jen těch tablet je více než sem čekal!
Výplatu mám 20-25.12 tak jak přijdou peníze obědnám v košíku už to mám nachystaný a přibral sem si aji ještě nějaké vitamíny !Doufám že to nevadí jsou uplně dole.

cena je v českých korunách i s poštovným kolem 7500Kč, cca 300€
Určitě pošlem fotky před a po kůře! Hodlá si aji zřídit video a foto dokumentaci!
Zatím děkuji ----silvo
Salbutamol daj 2x, Lipovitan aspoň 2x a tak isto vlož si tam spracovanie rozpisu. No sú to slabšie látky, čiže dávkovanie je vyššie a ďalšia vec, čo je dôležité dávky pre športový výkon a dávky terapeutické (pacienti), sú strašne rozdielne. To sa týka všetkých anabolických steroidov.
Užívateľov profilový obrázok
Od Miki33
#20102
Ktora kombinacia by bola lepsia : Deka - Methandienone alebo Methandienone +stanzolol ? Bude to moja prva kura a chcem znej vystavit co najviac ... Ako mam davkovat tamoxifen/proviron pocas kury ak si vsimnem ze sa mi zacina robit gyno? Ak by som ho bral uz pocas kury tak ho mam dat aj po ako PCT alebo uz netreba?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#20108
Miki33 napísal:Ktora kombinacia by bola lepsia : Deka - Methandienone alebo Methandienone +stanzolol ? Bude to moja prva kura a chcem znej vystavit co najviac ... Ako mam davkovat tamoxifen/proviron pocas kury ak si vsimnem ze sa mi zacina robit gyno? Ak by som ho bral uz pocas kury tak ho mam dat aj po ako PCT alebo uz netreba?
blog.php?action=view&article_id=57
Užívateľov profilový obrázok
Od Miki33
#20116
Raz tyzdenne po 250mg omnadrenu bude stacit? ... Ked sa mi nahodou zavodni xicht tak po kure sa to zase da do poriadku vsaK :a15 ?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#20118
Miki33 napísal:Raz tyzdenne po 250mg omnadrenu bude stacit? ... Ked sa mi nahodou zavodni xicht tak po kure sa to zase da do poriadku vsaK :a15 ?
Ak máš k tomu takýto prístup tak zostaň na doplnkoch výživy.
Užívateľov profilový obrázok
Od Miki33
#20121
Aky pristup? .. K tomu omnadrenu budem samozrejme brat stanzolol podla toho rozpisu co tam je - len sa pytam ci bude tolko omny stacit?
Užívateľov profilový obrázok
Od kopy
#20300
Pokud mohu na Silva ještě také otázku. Mam v plánu ject kůru undestor, turinabol, oxandrolone. rozpis mam vypracovaný. Jen me zajímá co když člověk onemocní?? četl jsem tu že při nachlazení kůru nevysazovat, pokračovat v ní a vyležet se. Ale co když je to nemoc na déle.. například angina nebo zánet průdušek, kde se berou antibiotika a léčení je tak na 3 týdny. ptám se z důvodu že jsem se rozhodoval zda s kůrou začít už začátkem prosince, nebo jí nechat po novém roce. Naštestí jsem to odložil a ted mam fakt nejakou hnusnou virozu. Co tedy v takovém případě?? popř. jak předcházet nachlazením a nemocem.. snažím se jíst hodně ovoce.. zeleniny.. tak dvakrát týdně sauna. často nemocný nebyvám, ale nerad bych aby me to potkalo při kůře. Díky za odpoved.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#20301
kopy napísal:Pokud mohu na Silva ještě také otázku. Mam v plánu ject kůru undestor, turinabol, oxandrolone. rozpis mam vypracovaný. Jen me zajímá co když člověk onemocní?? četl jsem tu že při nachlazení kůru nevysazovat, pokračovat v ní a vyležet se. Ale co když je to nemoc na déle.. například angina nebo zánet průdušek, kde se berou antibiotika a léčení je tak na 3 týdny. ptám se z důvodu že jsem se rozhodoval zda s kůrou začít už začátkem prosince, nebo jí nechat po novém roce. Naštestí jsem to odložil a ted mam fakt nejakou hnusnou virozu. Co tedy v takovém případě?? popř. jak předcházet nachlazením a nemocem.. snažím se jíst hodně ovoce.. zeleniny.. tak dvakrát týdně sauna. často nemocný nebyvám, ale nerad bych aby me to potkalo při kůře. Díky za odpoved.
Nevysadzovať ale len mierne dávku znížiť o štvrtinu počas choroby. Vit C má byť samozrejmosťou denne 500-1000mg.
Od matybb
#20882
kopy napísal:jednoduše... mohu se tedy řídit touto tabulkou?? Co když mám strach z vedlejších učinků a dávky anabolu bych snížil na polovic - 20mg.?
metka samostatna ti je na dve veci -na hovno a na prd!neudrzis s toho nic ak tam nedas nejaku skvalitnovacku :(
Užívateľov profilový obrázok
Od Mr.Smith
#21431
Zdravim vas.Ja sa chcem len uistit na 100percent kedy brat sypat.Bol mi povedane,ze si to mam davat po predtreningovom jedle.CIze zhruba hodinu pred treningom a po jedle.Je to spravne?
mam nieco taketo,i ked to je asi jedno
Testosterone Compound 2 bal
Stanozolol tab.Genesis 1 bal
Methandienone tab.Genesis 2 bal
Mesviron Genesis 1 bal
Serpafar 10 tab

diky moc
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#21447
Mr.Smith napísal:Zdravim vas.Ja sa chcem len uistit na 100percent kedy brat sypat.Bol mi povedane,ze si to mam davat po predtreningovom jedle.CIze zhruba hodinu pred treningom a po jedle.Je to spravne?
mam nieco taketo,i ked to je asi jedno
Testosterone Compound 2 bal
Stanozolol tab.Genesis 1 bal
Methandienone tab.Genesis 2 bal
Mesviron Genesis 1 bal
Serpafar 10 tab

diky moc
To ti kto povedal takúto sprostosť? Máš steroidy a hlavne že nevieš čo s nimi a to je veľká chyba na tvoj vek. Nájdi si látky na stránkach steroidy.eu a prečítaj si o nich nie len na obrázky hľadieť. Daj si vypracovať plán v steroidy.eu keď absolútne nevieš kde si v inom prípade budeš len sklamaný.
Užívateľov profilový obrázok
Od Mr.Smith
#21448
tak ja na to mam plan,na celu 10 tyzdnovu kuru.napr kazdy druhy den si davam testosteron inj 1ml (250mg) a k tomu zatial kazdy den 4tabletky methand...ten methan po 3tyzdnoch klesa na 3tabl a k tomu nastupuje o par dni stanozol tabl...methan klesa pocet tabliet denne a stanozol tam mam 2-3 tabl.denne az do konca cyklu.a potom po tejto kure ten zvysok.len na to plan este nemam.a toto nie je spravne?
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#21449
Mr.Smith napísal:tak ja na to mam plan,na celu 10 tyzdnovu kuru.napr kazdy druhy den si davam testosteron inj 1ml (250mg) a k tomu zatial kazdy den 4tabletky methand...ten methan po 3tyzdnoch klesa na 3tabl a k tomu nastupuje o par dni stanozol tabl...methan klesa pocet tabliet denne a stanozol tam mam 2-3 tabl.denne az do konca cyklu.a potom po tejto kure ten zvysok.len na to plan este nemam.a toto nie je spravne?
To ti ktorý idiot kázal dávať 250mg testosterónu obdeň? Všetko máš zle! Veľa šťastia a pozdrav toho blba čo ti to predpísal.
Užívateľov profilový obrázok
Od Ruby
#21836
Dobrý deň, mam Nandrolon 4 mesiace po záruke, môžem ho brať? Nie je to nebezpečné, alebo nestratí na účinnosti? Ďakujem za odpoveď.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#21844
Ruby napísal:Dobrý deň, mam Nandrolon 4 mesiace po záruke, môžem ho brať? Nie je to nebezpečné, alebo nestratí na účinnosti? Ďakujem za odpoveď.
Pokiaľ nebol na slnku a v teple nič mu nie je.
Užívateľov profilový obrázok
Od celavie11
#22401
Ja rozmyšlam o kombinácii, Oxandrolon a Undestor, hlavne z hľadiska minimálnych nežiadúcich účinkov, a ako PCT Tamoxifen a clomid.

Oxandrolon by som dával 30-40mg/d., a Undestor 240 mg, a potiahol 8 týždňov.

Je to dobrá kombinácia?
Užívateľov profilový obrázok
Od jakub.marusak
#22402
Chci se zeptat beru testosterone 2x tydně 750 mg tzn:.3x 250 mg je lepší dát si celych 750 mg najednou nebo je lepší dát si těch 3x 250 mg do různých míst a nebo je to úplně jedno děkuji za radu
Užívateľov profilový obrázok
Od MbbR
#22829
Silvo... Prosím ťa :) ak môžeš ozvy sa mi na mail krambosik@azet.sk... Potrebujem niečo stebou prediskutovať a najlepšie čím skôr a súkromne, ďakujem..

S pozdravom Matúš..
Prajem prijemny zvyšok dňa.
Užívateľov profilový obrázok
Od prdo
#22852
Zdravim silvo..chcem sa opytat na toto : dávky silno androgénnej látky (testosteron, oxy); 100% lahšej látky (nandrolon) co je to ten oxy a kde sa da zohnat primobolan..a este takze mozem kludne na zaciatok skombinovat tst. propoinate 200,Nandrolone Phenylpropionate a dal by si ktomu este nieco ak hej dik za odpoved
Užívateľov profilový obrázok
Od dumbledore
#22865
zelenysatan napísal:
silvo napísal:
zelenysatan napísal:
silvo napísal:
zelenysatan napísal: Oral by to měl být jehel se moc bojím :-) tak napíš kdyžtak nejlevnější možnost a lepší draší možnost Moc Děkujem!!!
Tam na výber veru nemáš. Čo sa týka tabliet, sú tam obmedzené možnosti a aj cena je vyššia to si zapamätaj a za ďalšie, keď si sa rozhodol začať, tak už si mal mať aspoň dačo prečítané!
Napr.:
Undestor 4x
Stanozolol 1x alebo 2x ak nebude Oxandrolon
Oxandrolon 1x alebo 2x ak nebude Stanozolol
CLENBUTEROL 1x
TAMOXIFEN 1x
CLOMID 1x
SALBUTAMOL 2x

To všechno si mám koupit ? anebo si stoho mužu vybrat co chci brát?
Boha máriu všetko! Srandista vraj si vybrať. To sa na to môžeš rovno vy... Všetko by ste chceli chlapi zadarmo alebo prinajmenšom aby sa všetko robilo samo.
Ok nešlo o peníze jen těch tablet je více než sem čekal!
Výplatu mám 20-25.12 tak jak přijdou peníze obědnám v košíku už to mám nachystaný a přibral sem si aji ještě nějaké vitamíny !Doufám že to nevadí jsou uplně dole.

Obrázok
cena je v českých korunách i s poštovným kolem 7500Kč, cca 300€
Určitě pošlem fotky před a po kůře! Hodlá si aji zřídit video a foto dokumentaci!
Zatím děkuji ----silvo



Brácho keď top ideš objednávať zo www.steroidy.eu tak môžeš zabudnúť na originalitu produktov, neboj sa viem o čom hovorím, okradli ma o 77evri a napichal som sa niečím čo nepožno považovať za steroid. možno tak olej na vyprážanie,
nanajvýš ak si si objednal GENESIS čo už dávno nevyrába farmaceutické lieky tak je to jedine fake, choď na stránku posilnovanie.sk tam je o GENESIS produktoch písane viac než dosť a tak isto aj skúsenosti so steroidy.eu, kopa ludí sa už popálilo s tou stránkou.
Takže ak to máš už doma tak veľa štasia s fake produktami za 300eur si mohol kupiť radšej niečo pekné frajerke :a4
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]