Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o účinkoch anabolík na ľudský organizmus, konkrétne druhy anabolických steroidov.
TOTO FÓRUM MÁ VÝHRADNE INFORMATÍVNY A OSVETOVÝ CHARAKTER! V ŽIADNOM PRÍPADE NIKOHO NENAVÁDZAME NA UŽÍVANIE STEROIDOV.
Pravidlá fóra: Anabolické steroidy sú lieky. Anabolické steroidy, anaboliká, steroidy, neužívajte pokiaľ na to nemáte naozaj dobrý dôvod. Anabolické látky neužívajte pokiaľ vám ich nepredpíše lekár. Ich užívaním bez predpisu ohrozujete svoje zdravie a život. Vždy zvažujte, či je zdravie prednejšie ako pár kíl svalovej hmoty navyše! Ktorú po ich vysadení aj tak stratíte. Zdravie vám ale už nikto nevráti!
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11078
Začíname so steroidmi
Obrázok
:a45 1. Prečo sypať, čo je reálne na začiatku očakávať?

Prečo "sypať"? Na túto otázku Vám nedám odpoveď a každý si ju musí zodpovedať sám. A moralizovanie necháme na druhých, "kompetentných" (-:
"Sypanie" znamená dopovanie, užívanie anabolických steroidov alebo podobných látok za účelom vybudovania alebo skvalitnenia svalovej hmoty (táto informácia len pre tých, ktorí sa s týmto termínom ešte nestretli).
Niekto sype len preto, aby výsledky prišli rýchlejšie (väčšina). Je to najmä prípad rekreačných kondičných kulturistov. Chcú dosiahnuť veľký prírastok svalov za čo najkratšiu dobu. Sypanie vo vyššej kulturistike už akési opodstatnenie má, pretože schopnosť naberať svalovú hmotu klesá s ďalších získaným kilogramom! Ak má napr. borec už 20kg svalovej hmoty navyše, čistým spôsobom pôjde veľmi ťažko ďalej (aj keď to možné je).
Vo vrcholovej kulturistike je to o inom, pretože tam to bez dopingu to nejde a je to riadne tvrdé...
Prírastok v prvej kúre je závislý od kadečoho, neočakávajte ale zázrak a radšej nečakajte nič. Je lepšie byť prekvapený ako sklamaný. Reálne je očakávať (ak robíte všetko správne) prírastok asi 5 až 8 kg, po kúre by ste mali aspoň 2/3 udržať. Ak priberáte ľahko aj bez steroidov, môžete pribrať aj viac kg, povedzme 10-15 kg, ale ako hovorím, radšej neočakávajte zázrak, aby ste neboli sklamaní.
Uvedené informácie, ktoré tu predkladám neberte prosím definitívne, pretože "sypanie" je oblasť, ktorá nie je skúmaná na úrovni, tak ako sa testujú napr. lieky. Berte to ako zhrnutie viacerých názorov, akýsi výťah, ktorý obsahuje to čo si myslím, že je podstatné pre naplánovanie prvej kúry. A myslím, že po začiatkoch budete informácie vyhľadávať sami a nebudete potrebovať stručné a zjednodušené informácie ako tu predkladám. Budete už toho vedieť viac.

:a45 2. Aké látky zvoliť do prvej kúry?

Pravdepodobne už niektoré látky poznáte, preto nebudem rozpitvávať všetky možné alternatívy, ale spomeniem iba najbežnejšie a najdostupnejšie látky v našich končinách. Keďže o samotných steroidoch bolo už napísaného veľa, nebudem ich podrobne rozoberať, ale zameriame sa na praktické informácie.
A koniec koncov musíte si uvedomiť, že aj tak je najpodstatnejšia "vec" veľkosť dávok, pretože skoro každá látka je účinná v určitom (veľkom) množstve.
Každý steroid funguje "dvojmo", to znamená, že nepôsobí iba anabolicky (rast svalstva), ale aj androgénne (androgénny účinok - zvýraznenie mužských pohlavných znakov, čiže aj svalstva). Ale oba princípy účinku fungujú na rast svalstva, takže v praxi to znamená, že steroid ktorý má silnú anabolickú ale aj androgénnu zložku, spôsobuje najväčší nárast svalstva. Androgénna zložka steroidov ale nie je vždy žiadaná (pre ženy určite nie, ale vadí aj mužom). Zabezpečí síce väčší nárast hmoty, ale je sprevádzaná aj prírastkom vody a tuku, čiže svaly nevypadajú pekne, ale su väčšie (-:
Ihly alebo tabletky? Najlepšie je ich kombinovať. Kúra iba s jedným typom steroidu nie je až tak účinná a navyše môže byť nebezpečnejšia. Výlučne "ihlová" kúra je bežnejší postup, ale v prípade látok s dlhou účinnosťou nezabezpečíte presné dávkovanie, teda aktuálne množstvo aktívnej látky v tele.


:a45 Testosterón
Je to základ a to netvrdím len ja. Má silný anabolický aj androgénny účinok. Používa sa v rôznych formách, ktoré sa líšia dĺžkou účinku. Dĺžka účinku znamená, koľko dní je daná látka aktívna v tele, ale neudáva množstvo, ktoré sa denne uvoľňuje do krvného obehu. Jedna podstatná informácia - jednotlivé druhy sa od seba veľmi neodlišujú, po lopate povedané - je jedno či budete brať 500mg enanthatu (pomalého) alebo propionatu (rýchlo účinkujúceho), stále je to 500mg testosterónu, rozdielna je len rýchlosť a dlhodobosť účinkovania.
Testosterón s "dlhým" účinkom - cypionat, enanthat je vhodný do objemovky, pretože "naťahuje" vodu do svalov a tuku. Testosterón s "rýchlim" učinkom - propionat, účinkuje rýchlo, lepšie sa dávkuje, je menej obľúbený, pretože je nutná častá aplikácia. Existujú aj rôzne "mixy", kedy sa zmieša viac druhov testosterónov - u nás obľúbený Sustanon alebo Omnadren (v sučastnosti majú ÚPLNE rovnaké zloženie), ktoré nedoporučujem len ja. Treba ale dávať pozor na pravosť, tu je zárukou IBA dobrý dealer. "Fakes" su na nerozoznanie od originálu, čo sa týka omnadrenu. Bežná davka 250 - 1000 mg týždenne. Klasika - 500 - 750 mg týždenne. Vynikajúci ako základ kúry. Cena cca 150 až 220 Sk za 250mg.

:a45 Nandrolon decaonat
Jeden z prvých steroidov, ale stále aktuálny a výborný, anabolicky silný (ale ani zďaleka nie ako testosterón), ale androgénne slabší. Je to bezpečný steroid, ktorý vám navyše chráni kĺby a údajne aj podporuje imunitu. Vedľajšie účinky sú skoro nebadateľné pri rozumných dávkach - do cca 400 mg týždenne. Klasická dávka je 200 - 400 mg týždenne. Dobrý ako základ kúry, vynikajúci ako doplnok. Ale drahý. Cena cca 200 az 450 Sk za 200mg.

:a45 Methandrostenolon (Naposim, Dianabol, "metan")
Klasický lacný steroid, ale trochu dosť zastaralý. U nás známy hlavne ako Naposim. Učinný anabolicky aj androgénne, ale nie moc bezpečný a "prijemný". Veľmi dobrý ako základ v kúre aj ako doplnok. Ale keď máte penazí nazvyš, zvoľte inú látku. Dávkovanie 10 - 75 mg denne (1 tabletka - 5 mg). Cena 4 az 6 Sk za tabletku. Pozor na fake.

:a45 Winstrol
Fajnovučký steroid, silne anabolicky, androgénne slabší. Spôsobuje skvalitnenie svalstva, preto sa používa hlavne v kúre, keď nárast tuku a zavodnenie neprichádzajú do úvahy. Je relatívne bezpečný, ale drahý. Bežná dávka cca 20 - 50 mg denne v injekčnej aj tabletkovej forme. Cena cca 180-300 Sk za 50mg ampulku, 12-25 Sk za 2mg tabletku.

:a45 Oxymetholon
To nie je ani steroid, to je taká malá brutalitka. Jedna tabletka denne postačuje, čo svedčí o sile steroidu (ved aby nie, ked obsahuje 50mg látky). Veľmi nebezpečný, veľmi učinný anabolicky, ešte viac učinný androgénne a veľmi nedostupný. Toto sa vas (prvosypačov) prosim netýka (...a pokial hej, tak sa iba pousmievate, pretože viete o čom je reč).

:a45 Primobolan
Podobný ľahký steroid ako nandrolon, malá účinnosť, ale vysoká bezpečnosť. Perfektná voľba do každej kúry, ak peniaze nehrajú rolu.... Dávkovanie do 800mg týždenne (injekčna forma), klasicky kôli cene iba 200 - 300 mg týždenne, cena cca 200-350 Sk za 100 Mg....

:a45 Rastový hormón
((-: Úplne "ideálny" do prvej kúry. Bez toho ani nezačínajte. Dávkovanie aspoň 20 IU denne. Vedľajšie účinky žiadne, dostupnosť dobrá, aj v lekárni bez predpisu...
Noo, radšej na to zabudnite, na to je čas, keď budete už praví kulturisti.

O ostatných ale aj týchto látkach si podrobnejšie pohovoríme nabudúce, uviedol som základne látky, s ktorými bohato vystačíte aj v desiatich kúrach. Dávkovanie a príklady použitia rozoberiem v inej kapitole. Pripadne vám môžeme poskytnúť obsiahlý dokument o steroidoch.


:a45 3. Ako naplánovať cyklus, jeho dĺžku a priebeh?

Predpokladajme, že chcete riadne nabrať, čiže pôjdete objemový cyklus. Naberiete síce aj dosť vody a tuku, ale je to aj tak najrýchlejšia cesta ako pribrať svalovú hmotu. Dĺžka cyklu je štandardne 8 až 12 týždňov, ale nájdu sa aj vyznávači superdlhých kúr (pol roka a viac) alebo krátkych kúr (okolo jedného mesiaca niekedy aj menej). Pre začiatok doporučujem 8 týždňov, je to zlatá stredná cesta. Tento čas znamená, že látka sa bude dodávať v každom týždni (8 týždňov - posledná dávka bude v 8 týždni). Ak ale použijeme látku s dlhšou dobou uvoľňovania, dĺžka cyklu bude vlastne dlhšia o čas, ktorý je táto látka aktívna v tele (napr. test. cyp je aktívny v tele aj 3 týždne od aplikácie, čiže 8 týždňový cyklus trvá vlastne 11 týždňov). Nie je to až tak podstatná vec, ale je dobré to mať na pamäti.
Podstata cyklovania dávok vychádza v podstate z mýtov a nie je založená na nejakých serióznych výskumoch. Poniektorí radi hľadajú vedu tam, kde nie je. Neexistuje nejaké zázračné cyklovanie, manipulácie s dávkami a ich množstvom. Ak vás niekto bude presviedčať, že keď budete užívať testosterón, decadurabolin a primobolan presne v tomto poradí po dobu troch týždňov bude to účinnejšie o 18% ako keby ste prvé dve látky zamenili, tak sa mýli a neverte mu. V sypaní nie je nič definitívne, neexistujú pravidla a v podstate borci skúšajú účinky sami na sebe. Nejaké to cyklovanie dávok ale použiť musíte, pretože nie je možné ukončovať kúru sekom, nemôžete len tak prerušiť dávky. Ak by sme použili úplne najprimitívnejšie cyklovanie, tak by to vyzeralo asi takto:
1 až 6 týždeň - 100% dávka
7 až 8 týždeň - 50% dávka
Je to znižovací cyklus, ktorý vychádza z faktu, že okamžité ukončenie dodávania látky do tela by znamenalo totálnu hormonálnu nerovnováhu, pokles testosteronu a prudký nárast kortizolu - požierača svalov. Ak sa teda dávka ku koncu zníži, môže nastať pomalé vyrovnávanie sa tela s týmto faktom a vlastný testosterón (aj iné podstatné hormóny) sa opäť začne produkovať.

Samozrejme sa ale dávky musia znižovať postupne, doporučujem približne takto:
1 týždeň - 100% dávky
2 týždeň - 100% dávky
3 týždeň - 100% dávky
4 týždeň - 100% dávky
5 týždeň - 70% dávky
6 týždeň - 50% dávky
7 týždeň - 30% dávky
8 týždeň - 10% dávky
Na konci je aj tak nutné nasadiť látku na "nakopnutie" hormonálneho systému, bez toho by ste riskovali, že stratíte 50-100% zo získanej hmoty!

Ďalší druh cyklu je pyramídový, resp. zvyšovací, začína sa s nižšími dávkami a zvyšuje sa, ku koncu sa ale opäť klesá s dávkami nadol.Príklad:
1 týždeň - 50% dávky
2 týždeň - 80% dávky
3 týždeň - 100% dávky
4 týždeň - 100% dávky
5 týždeň - 100% dávky
6 týždeň - 70% dávky
7 týždeň - 50% dávky
8 týždeň - 20% dávky

Zástanci tohoto cyklu udávajú ako fakt, že zo začiatku "šlapú" aj nižšie dávky, takže načo zbytočne väčšie. Alebo považujú prvé 3-4 týždne len za nejaký rozbeh, kedy k podstatnému budovaniu hmoty nedochádza a telo zatiaľ iba "ťahá" vodu. Odporcovia tohoto systému poukazujú na to, že keď ste napr. chorí, tak rovno nasadíte najvyššiu dávku liekov, tak prečo to pri sypaní robiť inak? Osobne si myslím, že je zbytočne používať tento cyklus, ak sa ale pre tento princíp predsa len rozhodnete, skúste skrátiť prvotnú fázu na dva týždne, počas ktorých budete užívať 50-80% dávky.

Je úplne bežné, ak použijete do cyklu viac látok, napríklad testosterón (omnadren, sustanon, propionat, cypionat atd.) spolu s inou látkou (napríklad nandrolon, primobolan). Látok môže byť aj viac, bežné sú dve až štyri látky počas kúry (nerátam pomocné látky, na potlačenie vedľ. účinkov apod.) Pre objemový cyklus doporučujem kombináciu testosterónu a inej injekčnej látky (napr. nandrolon, primobolan), alebo aj orálnej látky (meták, anapolon, primobolan apod.). Výhoda kombinácie je podľa mnohých v synergistickom účinku viacerých látok, pretože rôzny druh steroidu môže rôznym spôsobom fungovať (viac v kapitole o látkach). Ak chcete dosiahnuť maximálny účinok, musíte kombinovať aspoň dve látky, na začiatok doporučujem testosterón s nandrolonom alebo primobolanom, môžete ale skúsiť aj kombináciu testosteronu s methandrostendionom (klasická objemová kombinácia). Zložité cykly zvyknú obsahovať rôzne látky v rôznych týždňoch cyklu, napríklad androgénne látky na začiatku cyklu a "ľahšie" látky ako primobolan na konci. Nemusíte si s tým lámať hlavu, Ak ale chcete urobiť všetko pre to, aby ste po cykle nestratili veľa hmoty, je vhodné na záver zaradiť na dobu 2-3 týždňov primobolan, alebo winstrol.

Príklad zložitejšieho cyklu s viacerými látkami:
1 týždeň - 50% dávky silno androgénnej látky (testosteron, oxy); 100% lahšej látky (nandrolon)
2 týždeň - 80% dávky silno androgénnej látky (testosteron, oxy); 100% lahšej látky (nandrolon)
3 týždeň - 100% dávky silno androgénnej látky (testosteron, oxy); 80% lahšej látky (nandrolon)
4 týždeň - 100% dávky silno androgénnej látky (testosteron, oxy); 80% lahšej látky (nandrolon)
5 týždeň - 100% dávky silno androgénnej látky (testosteron, oxy); 80% lahšej látky (nandrolon)
6 týždeň - 70% dávky silno androgénnej látky (testosteron, oxy); 100% lahšej látky (nandrolon)
7 týždeň - 50% dávky silno androgénnej látky (testosteron, oxy); 80% lahšej látky (nandrolon)
8 týždeň - 20% dávky silno androgénnej látky (testosteron, oxy); 50% lahšej látky (nandrolon)
9 týždeň - 100% "uzatváracej" látky (primobolan)
10 týždeň - 70% "uzatváracej" látky (primobolan)


Pri zostavovaní zložitejšieho cyklu je dobré pamätať na to, že v konečnom dôsledku je aj tak podstatné, koľko látky máte denne užiť, zjednodušene povedané, aké je celkové množstvo látky v mg, keď sčítate všetky látky. Niekedy sa totiž zvykne udávať množstvo mg látok na deň, napr. "50mg denne pre začiatočníka" - a môžete to dosiahnuť viacerými spôsobmi, napr. len s jednou látkou (asi 500mg testosterónu týždenne alebo 50mg metánu denne - to je cca 50mg na deň, alebo kombináciou, čiže napr. 250mg test. týždenne 25mg metánu denne), alebo viacerými látkami. Koľko účinnej látky v tele akurát aktívnej zistíte zhruba takto: Testosteron cypionat - účinnosť 2-3 týždne, množstvo 250mg, takže 250mg/15dni (orientačne údaje) = 16mg denne. Pri tabletkách je to jednoduchšie, pretože tie majú krátku životnosť v tele (halflife - 3 až 15 hod., preto je napr. winstrol účinnejší ako metán, ten má iba 3-5 hod halflife, winstrol podstatne viac).
Vhodná doba pre cyklus neexistuje, v chladnom období môžete schovať tuk, ktorý priberáte počas kúry, ale riskujete ochorenie a následne prerušenie kúry! Možno sa vám teraz vnucuje otázka, že čo robiť, keď počas kúry ochoriete. V zime je táto pravdepodobnosť dosť vysoká. Uspokojivú odpoveď vám nedám, pretože vás nechcem navádzať na hazardovanie so zdravím, záleží to len od vás. Môže sa stáť, že vás na začiatku kúry postihne chrípka, v tom prípade radím pár dni necvičiť a snažiť sa skutočne liečiť, pričom neprerušovať kúru. Po pár dňoch by to malo samo prejsť a kúra môže naplno pokračovať.

Zdroj: Internet

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od pyton88
#11282
Tí,čo s tým začínajú,by si mali poriadne uvedomiť možné riziká,čo im hrozia,aby potom nevyplakávali...Ale ako sa hovorí,s rozumom sa sypať dá a je to v pohode...
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11284
pyton88 napísal:Tí,čo s tým začínajú,by si mali poriadne uvedomiť možné riziká,čo im hrozia,aby potom nevyplakávali...Ale ako sa hovorí,s rozumom sa sypať dá a je to v pohode...
Na tomto fore najdu uzivatelia vsetko co potrebuju a mozu sa pytat ked niecomu nebudu rozumiet alebo ked budu potrebovat radu konkretne na seba.Radsej sa opytat ako ist na vlastnu past bes zakladnych vedomosti.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11453
Jeden z najväčších problémov v dnešnej spoločnosti je že ľudia rýchlo vyvodzujú predčasné závery. Všetci sme ovplyvnení televíziou a rôznymi časopismi. Každý mal by mať na mysli staré príslovie "keď to znie príliš dobre, tak je to pravdepodobne lož." Skutočnosť je: neexistuje žiadna zázračná pilulka alebo droga, ktorá by mohla zmeniť vaše telo cez noc. Ak nie ste spokojní sami so sebou a potrebujete zmenu, tak JEDINOU CESTOU je pracovať na tom. Len potom, keď budete dodržiavať zdravú stravu, tréning a dostatok spánku, tak vám pomôžu rôzne suplementy. Ale ani s najlepšími suplementami bez tohto všetkého nedosiahnete dobré výsledky . Toto platí aj pre steroidy. Steroidy budú na prospech len tomu, kto zaplatí cenu času a tvrdej práce v telocvični. Skrátka nič, ba ani steroidy z vás nemôžu vytvoriť "Arnolda" bez tvrdej práce a disciplíny.

Zdroj: f-sport.cz
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#14533
pyton88 napísal:Tí,čo s tým začínajú,by si mali poriadne uvedomiť možné riziká,čo im hrozia,aby potom nevyplakávali...Ale ako sa hovorí,s rozumom sa sypať dá a je to v pohode...
s tímto souhlasim, je to napsaný víc než rozumně :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od kopy
#19535
Dobrý den. Snažil sem se toho pročíct fakt kvanta.. ale jelikož jsem tyto látky nikdy neužíval, tak v tom také nemám žádný přehled. Cvičím pravidelně zhruba dva roky. Chtel bych ale poposkočit trošku dál. Rohodl jsem se něco z těchto produktů vyzkoušet. Chtel bych neco co má nejslabší vedlejší učinky, a je vhodný pro začátečníky v užívání. Také nehodlám během pár měsíců nabrat 20kilo. Spokojil bych se opravdu s pár kily. Jaká látka je v tomhle smyslu pro mě ideální.. a v jakém množství?? Pro neznalce je to opravdu těžké si v tom udelat přehled. Podotýkám že radeji orální užívání než injekční.
Děkuji za odpověd. Popř. na kourk2@seznam.cz
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#19538
kopy napísal:Dobrý den. Snažil sem se toho pročíct fakt kvanta.. ale jelikož jsem tyto látky nikdy neužíval, tak v tom také nemám žádný přehled. Cvičím pravidelně zhruba dva roky. Chtel bych ale poposkočit trošku dál. Rohodl jsem se něco z těchto produktů vyzkoušet. Chtel bych neco co má nejslabší vedlejší učinky, a je vhodný pro začátečníky v užívání. Také nehodlám během pár měsíců nabrat 20kilo. Spokojil bych se opravdu s pár kily. Jaká látka je v tomhle smyslu pro mě ideální.. a v jakém množství?? Pro neznalce je to opravdu těžké si v tom udelat přehled. Podotýkám že radeji orální užívání než injekční.
Děkuji za odpověd. Popř. na kourk2@seznam.cz

pozri si tu vypracované rozpisy : :a45 steroidove-cykly-rozpisy-k-nahliadnutiu-t1471.html

ak ti to nepomoze , precitaj si od zaciatku tuto temu : :a45 poradte-s-kurou-t12.html , ak ti nieje nieco jasne , prave v tejto teme sa pýtaj .

ak si v tom uplne mimo , najlepsie bude si nechat zostavit cyklus na mieru podla vlastných požiadaviek : :a45 http://www.steroidy.eu/index.php?route= ... th=123_128
Užívateľov profilový obrázok
Od kopy
#19539
jednoduše... mohu se tedy řídit touto tabulkou?? Co když mám strach z vedlejších učinků a dávky anabolu bych snížil na polovic - 20mg.?
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19542
kopy napísal:jednoduše... mohu se tedy řídit touto tabulkou?? Co když mám strach z vedlejších učinků a dávky anabolu bych snížil na polovic - 20mg.?
Urob tak ako je napísané! Alebo si lepší profík v obore ako ja?
Užívateľov profilový obrázok
Od kopy
#19543
dobře. rád si nechám poradit. jen me ještě zajímalo kdy během dne tyto přípravky užít? Ráno? před cvičením? A jak je to s alkoholem? né že bych mu nejak holdoval... ale jednou za týden o víkendu si rád vyrazím na vínko či pivko s přáteli.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19544
kopy napísal:dobře. rád si nechám poradit. jen me ještě zajímalo kdy během dne tyto přípravky užít? Ráno? před cvičením? A jak je to s alkoholem? né že bych mu nejak holdoval... ale jednou za týden o víkendu si rád vyrazím na vínko či pivko s přáteli.
:a45 blog.php?action=view&article_id=57
Najprv hľadaj pred tým ako sa niečo opýtaš! Občas si môžeš niečo dať ale nezabudni že sú to lieky!
Užívateľov profilový obrázok
Od zelenysatan
#19744
Ahoj jsem z české republiky.
Vážím 90 kg, měřím 175 cm, pas 100cm hrudník cca 110cm.
Mám tuky hlavně v oblasti Břicho prsa.
Mám dobře postavenou kostru (Ramena, široký hrudník).
Málo jim, málo piju! Kouřím 3-4 krabičky týdně, Alkohol skoro nepiju.
Cvičím asi 2 roky ale nevkuse spíše jak se mi chce (hodně málo)
Na začátku roku 2012 jsem vážil 116 kg (byl jsem půl roku na nemocenské s úrazem kolene) dnes ke konci roku 2012 vážím 90Kg
Beru suplementy legální asi 2 roky na jeden rok mě vyjdou asi na 20 000Kč beru to jako vitamíny.
Beru převážně Testosteron od značky WEIDER.
Protein nemám.
Chci radu ve směru steroidů zajímám se o ně asi 2 roky a sem rozhodnutý jsi je koupit a našel jsem asi i ty správné ale poradit si nechám i jiné.
Nikdy sem žádné steroidy nebral!
Co od nich očekávám- že zhubnu přebytečný tuk a stávající svaly mi zůstanou a spíše přibydou další!
Jak bych na nich trénoval-hodně bych chodil pěšky jezdil na kole začal běhat do práce a z práce! A minimálně 1x týdně do posilovny si dát pořádně do těla, jinak bych cvičil doma s činkami aspoň 30 min.
Mám vybrané steroidy – ANAVAR,DANAVAR- málo vedlejších účinků, spalují tuky a přírůstky jsou slušné. Co se týče hodnocení těchto produktů, co sem kde četl byly dobré, nevím jak je to v praxi.
chci tablety.
Naposledy upravil/-a zelenysatan v 03 Dec 2012, 21:18, upravené celkom 1 krát.
Užívateľov profilový obrázok
Od Rozok
#19745
zmensi ten obrazok prosim ta neda na to pozerat jak to je obrovske, hod si to napr do kreslenia a tam zmensi velkost.
anyway poriadna davka doplnkov, si niekde vyhral ? :a40
Užívateľov profilový obrázok
Od zelenysatan
#19747
už sem je upravil tak kdyžtak smažte svoje komentare ad sa nespamuje to sam nevyhral stalo to říkam 20 000 Kč ročně nedám to naraz ale pomale kupujem celej rok!
Potrebujem hlavně poradit chlapi!!!
Cobrat-a taky kde koupit (Aď nekoupim placebo-nějakej šmejt))
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19748
zelenysatan napísal:Ahoj jsem z české republiky.
Vážím 90 kg, měřím 175 cm, pas 100cm hrudník cca 110cm.
Mám tuky hlavně v oblasti Břicho prsa.
Mám dobře postavenou kostru (Ramena, široký hrudník).
Málo jim, málo piju! Kouřím 3-4 krabičky týdně, Alkohol skoro nepiju.
Cvičím asi 2 roky ale nevkuse spíše jak se mi chce (hodně málo)
Na začátku roku 2012 jsem vážil 116 kg (byl jsem půl roku na nemocenské s úrazem kolene) dnes ke konci roku 2012 vážím 90Kg
Beru suplementy legální asi 2 roky na jeden rok mě vyjdou asi na 20 000Kč beru to jako vitamíny.
Beru převážně Testosteron od značky WEIDER.
Protein nemám.
Chci radu ve směru steroidů zajímám se o ně asi 2 roky a sem rozhodnutý jsi je koupit a našel jsem asi i ty správné ale poradit si nechám i jiné.
Nikdy sem žádné steroidy nebral!
Co od nich očekávám- že zhubnu přebytečný tuk a stávající svaly mi zůstanou a spíše přibydou další!
Jak bych na nich trénoval-hodně bych chodil pěšky jezdil na kole začal běhat do práce a z práce! A minimálně 1x týdně do posilovny si dát pořádně do těla, jinak bych cvičil doma s činkami aspoň 30 min.
Mám vybrané steroidy – ANAVAR,DANAVAR- málo vedlejších účinků, spalují tuky a přírůstky jsou slušné. Co se týče hodnocení těchto produktů, co sem kde četl byly dobré, nevím jak je to v praxi.
chci tablety.
Tie obrázky sem nepatria nemýl si tému. Si ďalší ktorému sa nechce si tu všetko nájsť. Načo som si dal tú námahu všetkým to pripraviť rovno pod nos? blog.php?action=view&article_id=57
Hlavne čítaj a uč sa o steroidoch v prvom rade aby si nerobil totálne kraviny! Anpr. ako píšeš hore.
Užívateľov profilový obrázok
Od zelenysatan
#19750
ale ty výrobky co su doporučené do prvé kury jsou hodně škodlivé jsou lepší steroidy zmeně vedlejšímy učinky!
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19751
zelenysatan napísal:ale ty výrobky co su doporučené do prvé kury jsou hodně škodlivé jsou lepší steroidy zmeně vedlejšímy učinky!
Keď si taký odborník tak načo sa tu pýtaš? Vráť sa k weiderovy.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#19814
silvo napísal:
zelenysatan napísal:ale ty výrobky co su doporučené do prvé kury jsou hodně škodlivé jsou lepší steroidy zmeně vedlejšímy učinky!
Keď si taký odborník tak načo sa tu pýtaš? Vráť sa k weiderovy.
:a15 odpust nasmu Silvovi
som nevedel, ze weider ma nejaky testosteron v ponuke :a15 , testosteron som este medzi legal doplnkami nevidel
a ked Ti mozem naozaj poradit "teda ak chces poradit" tak sa naozaj zver s tymi steroidmi do ruk Silvovi radsej, skusenosti su naozaj na nezaplatenie
Užívateľov profilový obrázok
Od zelenysatan
#19824
silvo-
Ok chci poradit četl sem příspěvky tvoje aji ostatních.
ale ty první kůry co tam jsou nevím jak nakombinovat abych dosál toho co chci!

CO CHCI
Mám hodně tuku na sobě takže chci hlavně rýsovat (zhubnout tuk) zpevnít tělo a zvýšit sílu.
Ale nechci žádné nelegální věci na hubnutí ty sou horší jak steroidy na játra!
Takže preferuji formu steroidu abych své tělo zdokonalil!
silvo- Prosím skus mi přímo sestavit kůru promě !Cena by nemělá bát extremní!Vedlejší učinky minimální (játra)
Zatím děkuji!
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#19826
zelenysatan napísal:silvo-
Ok chci poradit četl sem příspěvky tvoje aji ostatních.
ale ty první kůry co tam jsou nevím jak nakombinovat abych dosál toho co chci!

CO CHCI
Mám hodně tuku na sobě takže chci hlavně rýsovat (zhubnout tuk) zpevnít tělo a zvýšit sílu.
Ale nechci žádné nelegální věci na hubnutí ty sou horší jak steroidy na játra!
Takže preferuji formu steroidu abych své tělo zdokonalil!
silvo- Prosím skus mi přímo sestavit kůru promě !Cena by nemělá bát extremní!Vedlejší učinky minimální (játra)
Zatím děkuji!
ak chces kuru na mieru :a45 http://www.steroidy.eu/index.php?route= ... uct_id=160
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19844
zelenysatan napísal:silvo-
Ok chci poradit četl sem příspěvky tvoje aji ostatních.
ale ty první kůry co tam jsou nevím jak nakombinovat abych dosál toho co chci!

CO CHCI
Mám hodně tuku na sobě takže chci hlavně rýsovat (zhubnout tuk) zpevnít tělo a zvýšit sílu.
Ale nechci žádné nelegální věci na hubnutí ty sou horší jak steroidy na játra!
Takže preferuji formu steroidu abych své tělo zdokonalil!
silvo- Prosím skus mi přímo sestavit kůru promě !Cena by nemělá bát extremní!Vedlejší učinky minimální (játra)
Zatím děkuji!
Kúru si daj vypracovať v steroidy.eu ja ti napíšem čo by si mal mať v kúre. Cena ako píšeš tam je vyššia keď chceš bezpečné látky a k tomu ešte ktoré nezavodňujú, tak tam je jasné že tieto látky sa pohybujú vo vyšších cenách na trhu. Za ďalšie nepíšeš či inj. alebo oral.
Užívateľov profilový obrázok
Od zelenysatan
#19863
silvo napísal:
zelenysatan napísal:silvo-
Ok chci poradit četl sem příspěvky tvoje aji ostatních.
ale ty první kůry co tam jsou nevím jak nakombinovat abych dosál toho co chci!

CO CHCI
Mám hodně tuku na sobě takže chci hlavně rýsovat (zhubnout tuk) zpevnít tělo a zvýšit sílu.
Ale nechci žádné nelegální věci na hubnutí ty sou horší jak steroidy na játra!
Takže preferuji formu steroidu abych své tělo zdokonalil!
silvo- Prosím skus mi přímo sestavit kůru promě !Cena by nemělá bát extremní!Vedlejší učinky minimální (játra)
Zatím děkuji!
Kúru si daj vypracovať v steroidy.eu ja ti napíšem čo by si mal mať v kúre. Cena ako píšeš tam je vyššia keď chceš bezpečné látky a k tomu ešte ktoré nezavodňujú, tak tam je jasné že tieto látky sa pohybujú vo vyšších cenách na trhu. Za ďalšie nepíšeš či inj. alebo oral.
Oral by to měl být jehel se moc bojím :-) tak napíš kdyžtak nejlevnější možnost a lepší draší možnost Moc Děkujem!!!
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#19867
zelenysatan napísal: Oral by to měl být jehel se moc bojím :-) tak napíš kdyžtak nejlevnější možnost a lepší draší možnost Moc Děkujem!!!
Tam na výber veru nemáš. Čo sa týka tabliet, sú tam obmedzené možnosti a aj cena je vyššia to si zapamätaj a za ďalšie, keď si sa rozhodol začať, tak už si mal mať aspoň dačo prečítané!
Napr.:
Undestor 4x
Stanozolol 1x alebo 2x ak nebude Oxandrolon
Oxandrolon 1x alebo 2x ak nebude Stanozolol
CLENBUTEROL 1x
TAMOXIFEN 1x
CLOMID 1x
SALBUTAMOL 2x
Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných

Iron-shop

Ahoj, je skoro mesiac, co som si objednal veci, ni[…]

Connect casually with like-minded individuals on t[…]

Testosteron značka

Ahoj, mate někdo zkušenosti s tst, př&iacu[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...