Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

V tomto fóre bude náš moderátor silvo priebežne informovať o pokrokoch svojich zverencov , ktorým sa osobne venuje ako osobný tréner . Budete mať možnosť sledovať , ako jeho dlhoročné trénerské a súťažné skúsenosti pomáhajú ľudom , ktorí sa zverili do jeho trénerských rúk .
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17080


Narodil som sa 21.03.1995 v Martine. Rodičia sa rozviedli keď som mal 7 rokov, nebolo to pre mňa moc ľahké. Keď som bol menší, stále sme sa sťahovali. Nemal som žiadne koníčky. Celé dni som presedel za PC. Slovo posilňovanie mi nič nehovorilo. Občas som si zašportoval s kamarátmi. Neskôr som sa dostal na Strednú Priemyselnú Školu v Martine. Dostal som sa do triedy plnej športovcov. Keď som videl chalanov v našej školskej posilke ako dvíhajú 120kg na benchpress, povedal som si, že môj život sa musí zmeniť. Už som nechcel byť ten malý ustráchaný chlapec, ale vedel som, že musím niečo dosiahnuť. Prvý rok na škole bol taký kadejaký. Mal som asi 62 kg, 185 cm, 16 rokov a nevedel som ani držať činku v ruke. Postupne som sa oboznamoval s cvikmi a rôznymi strojmi. Začalo ma to baviť. Začiatky boli ťažké. Postupom času to išlo. Druhý šk. rok som sa dohodol s kamarátom a začali sme chodiť do posilky. Presnejšie od 27.9.2011. Nemal som žiadnu stravu, žiadny plán a žiadny cieľ. Priberal som pomaly, keďže mám rýchly metabolizmus. Asi 1kg za mesiac. Od januára 2012 som začal cvičiť intenzívne. Pribral som na 74 kg pri výške 188 cm. Od 21.5.2012 sa všetko zmenilo. Beriem to ako štastie, pretože úplnou náhodou som sa spoznal s trénerom, ktorý mi navrhol, že by ma trénoval a nechce za to nič. Uvedomil som si, že je to moja životná šanca, ktorú nesmiem premrhať. Zmenil mi tréning, zmenil mi jedálniček, poradil mi úplne so všetkým. Môj cieľ sa posunul ešte vyššie. Od teraz ma čakajú už len tvrdé tréningy a žiadne flákanie ako do teraz.
začiatok 21.5.2012
74kg
foto: Vlastimil Lunter
Absolútne prvý tréning v posilke som absolvoval 27.9.2011. Vtedy som mal okolo 65kg.
Prvé mesiace boli také nijaké. Nemal som stravu, nemal som poriadny tréning a o posilovaní som nevedel nič. Intenzívne som začal cvičiť od januára 2012,
ale to aj tak že som nemal poriadnu stravu takže to nerástlo. Teraz od 21.5.2012 som zmenil posilku, tréning aj stravu a začal som trénovať spolu s trénerom ktorý mi so všetkým pomáha. Váha mi už kolíše na približne 74-75 kg a ide to stále hore.

Osobné rekordy:
Benchpress -> 1x 85kg
Iné som nemeral.

Miery:
Biceps -> 35 cm
Stehno -> 54 cm
Pas -> 77 cm
Hrudník -> 103 cm
Lýtko -> 36 cm
Predlaktie -> 28 cm

Jedálniček:
Raňajky ->100g vločky
Desiata -> cottage 180g + 3 rožky
Obed -> 200g kuraciny + ryža alebo zemiaky
TRÉNING
Po tréningu -> 200g kuraciny + ryža alebo zemiaky
Večera : Čo nájdem v chladničke.
Večera 2 : 250g tvarohu.
Keď sa zobudím cez noc tak proteín 30g.

Tréningy v SHARK GYM:
Obrázok
Pondelok-tréning A
Prsia:
Sťahovnie protismerných kladiek 3x15 (rozcvička)
Tlaky na rovnej lavici s veľkou činkou 4x12 - 8
Tlaky s jednoručkami na šikmej lavici 4x12 - 8
Chrbát
Príťahy kladky pred hlavu 1x15-20 (rozcvička)
Príťahy na hrazde 4xDo maxima
Príťahy veľkej činky v predklone 4x12 - 8
Hyperextenzie 3x15-20

Biceps:
Superéria (rozcvička):
-Bicepsový zdvih s jednoručkou opretím o koleno 1x12-15
-Bicepsový zdvih s kladkou v čupe 1x12-15
-Bicepsový zdvih s kladkou z vrchu zaťahovaním za hlavu 1x12-15
Bicepsový zdvih s veľkou činkou v stoji 4x12 - 8
Biceps na scottovej lavici 3x12 - 8
Brucho:
Dvíhanie nôh 4x15
Sed-ľah na šikmej lavici 4x15

Utorok-tréning B
Nohy:
Prednožovanie 3-4x15-20 (rozcvička)
Drepy 4x12 - 8
Leg- press 4x12 - 8
Zanožovanie 3-4x12 - 8
Lýtka:
Výpony v stoji 5x15
Plecia:
Rozpažovanie s jednoručkami 2x15 (rozcvička)
Tlaky s jednoručkami v sede 4x12 - 8
Rozpažovanie s jednoručkami v sede 4x15 - 8
Triceps:
Sťahovanie kladky 2x15-20 (rozcvička)
Sťahovanie kladky 3-4x15 - 8
Francúzsky tlak 4x12 - 8

Streda-Voľno

Štvrtok-tréning A
Piatok-tréning B

Sobota-Voľno
Nedeľa-Voľno
O ďaľších pokrokoch vás budem priebežne informovať a nebude chýbať ani foto/video-dokumentácia.

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17514
Fotky zo dňa 21.6.2012
80kg

Foto: vlastomenn


Teraz 2 týždne pôjde Robo tréning ťažší len medzi 6-8 opakovaniami v sérii. Prechádzam s ním občas trénigy (niekedy sa ulieva tak ho musím pohnať!). Ale keď sa mu venujem v sériách vie čo je to drina! Občas sním prejdem techniky na rozbitie svalu a napumpovanie v čo najkratšom čase pri minimálnom počte séríí.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#17725
Robov tréning idem meniť pre ďalšie napredovanie. Ako? To sa dozviete čo skoro a samozrejme aj pridám galérie. Dám sem videotréning? Uvidíme. :a65
What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]