Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11955
papagiorgo napísal:Čo si myslíte o predpokladanom ukončení kariery Jara Horvátha ???
Ja neviem o nicom je to novinka kde si na to prisiel?
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#11958
vlastomenn napísal:
papagiorgo napísal:Čo si myslíte o predpokladanom ukončení kariery Jara Horvátha ???
Ja neviem o nicom je to novinka kde si na to prisiel?
vsade sa o tom pise , aj ja som to nevedel doteraz
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11959
papagiorgo napísal:
vlastomenn napísal:
papagiorgo napísal:Čo si myslíte o predpokladanom ukončení kariery Jara Horvátha ???
Ja neviem o nicom je to novinka kde si na to prisiel?
vsade sa o tom pise , aj ja som to nevedel doteraz
A kde a preco konci?

preco to by som aj ja rad vedel , ale ževraj olympia je jeho posledna sutaz ...
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#11964
vlastomenn napísal:
papagiorgo napísal:
vlastomenn napísal:
papagiorgo napísal:Čo si myslíte o predpokladanom ukončení kariery Jara Horvátha ???
Ja neviem o nicom je to novinka kde si na to prisiel?
vsade sa o tom pise , aj ja som to nevedel doteraz
A kde a preco konci?

preco to by som aj ja rad vedel , ale ževraj olympia je jeho posledna sutaz ...
v jednom videu hovoril ze ma rodinu a deti co su jeho priorita a chce sa venovat im. este dodal ze uz cvici viac ako dvadsat rokov a je cas aby isiel do kulturistickeho dochodku. a ked som ho videl v akej je forme uz teraz, 4 tyzdne pred olympiou, tak mozem povedat ze odide vo velkom style :)
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#11969
joker28 napísal:ja som niečo take pocul uz davno..ze chces uz pred tohtorocnou olympiou akoncit,ale vraj ho prehovorili este na tuto sutaz :a14
jj chcel skoncit hned po minulorocnej olympii, ale po nej sa rozpraval so svojim manazerom a zhodli sa na tom, ze ked si vybojoval priamy postup na dalsiu olympiu siestym miestom tak by to mal vyuzit. ale po tejto konci bez ohladu na to ako sa umiestni.
Od joker28
#11970
whoo napísal:
joker28 napísal:ja som niečo take pocul uz davno..ze chces uz pred tohtorocnou olympiou akoncit,ale vraj ho prehovorili este na tuto sutaz :a14
jj chcel skoncit hned po minulorocnej olympii, ale po nej sa rozpraval so svojim manazerom a zhodli sa na tom, ze ked si vybojoval priamy postup na dalsiu olympiu siestym miestom tak by to mal vyuzit. ale po tejto konci bez ohladu na to ako sa umiestni.
každopádne držím palce..hadam sa ujde pekne umiestnenie..aj ked uz samotna učast je velky uspech pre kazdeho kulturistu :a34
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#11973
Tu su videa v ktorych Jaro vysvetluje preco konci, odpoveda na otazky ohladom stravovania, pripravy, stresu pred olympiou a podobne. myslim ze je tam vysvetlene vsetko. (jeden odkaz je priamo na video pretoze nebolo ani na fb ani na youtube tak len takto.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=bNBIpDeXvAM[/youtube]

http://www.eastlabs.biz/data/video/5429.wmv

236463276385739
230496540315746
232387353459998
233201193378614
233220760043324
233388816693185
Užívateľov profilový obrázok
Od dilingo90
#11978
papagiorgo napísal:Čo si myslíte o predpokladanom ukončení kariery Jara Horvátha ???
ja si myslim ze si to zase rozmysli... mozno si da nejaký rok pauzu , ale myslim ze mu to neda a vrati sa ...
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#11980
dilino napísal:
papagiorgo napísal:Čo si myslíte o predpokladanom ukončení kariery Jara Horvátha ???
ja si myslim ze si to zase rozmysli... mozno si da nejaký rok pauzu , ale myslim ze mu to neda a vrati sa ...
cas ukaze , ale tiez myslim ze to neni definitivny koniec
Od milankos512
#11988
papagiorgo napísal:
dilino napísal:
papagiorgo napísal:Čo si myslíte o predpokladanom ukončení kariery Jara Horvátha ???
ja si myslim ze si to zase rozmysli... mozno si da nejaký rok pauzu , ale myslim ze mu to neda a vrati sa ...
cas ukaze , ale tiez myslim ze to neni definitivny koniec
bola by to veru poriadna škoda ..ale tak ako sám povedal už nieje najmladší a každým rokom sú nároky na danú kategóriu stále väčšie a väčšie ...a predsa len v jeho veku to už ide pomalšie ako volákemu 30 ročnému borcovi ..ale tiež myslím že možno sa ešte vráti ...ak by sa našiel sponzor tak by to ešte mohlo zmeniť jeho rozhodnutie..ktovie no ...
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#11991
Ono to treba zobrat aj z tej stranky ze vrchol uz dosiahol a drzi sa na rovnakom mieste a vyssie uz nepojde takze to je ten dovod ukoncenia.Moj nazor.
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#11996
jaro konci so sutaznou karierou iba, vo videach hovoril, ze aj si chce odpocinut, ale aj ma dve male dcery,ale co sa ho pytal, ze po pripadnom uspechu na olympii ci bude pokracovat dalej, tak sa nevyjadril... skoda ho bude no...
Užívateľov profilový obrázok
Od dilingo90
#12002
roman2910 napísal:tak co uz ma 40 uz ma toho dost...tolko driny,sypaciek, tvrde diety,zranenia
mas pravdu ze ma uz 40 , ale aj v 40-ke je v brutalnej forme , tak preco nepokracovat ked je niekto uspesný?

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]