Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

#6173
Slovenský kulturista 39-ročný JAROSLAV HORVATH obsadil na súťaži Dexter Jackson Classic v americkom Jacksonville 2. miesto a postúpil na Mr. Olympia

Slovenský profesionál Jaroslav Horváth sa prebojoval na najprestížnejšiu kulturistickú súťaž na svete

Slovenský kulturista s profesionálnou licenciou 39-ročný Jaroslav Horváth obsadil na súťaži Dexter Jackson Classic v americkom Jacksonville v kategórii do 202 libier (približne 91 kg) 2. miesto a vybojoval si účasť na prestížnom podujatí Mr. Olympia v Las Vegas 24. a 25. septembra 2010. Tridsaťdeväťročného košického kulturistu zdolal iba Američan David Henry, tretí skončil jeho krajan Mike Valentino. Celkovo štartovalo 13 kulturistov. Horváth sa na Mr. Olympia predstaví druhý
raz v kariére

. V premiérovom vystúpení v roku 2002 skončil na 23. mieste v spoločnej kategórii bez rozdielu hmotnosti.

Bývalý dvojnásobný amatérsky majster sveta (1997, 1999) sa na súťažné pódium vrátil v sobotu v Jacksonville po dvojročnej odmlke, ale vybojoval si doposiaľ svoje najlepšie umiestnenie v profesionálnej kariére. Predtým bol najlepšie trikrát tretí - v roku 2002 v Melbourne na Australian Pro Invitational a aj v roku 2004 na Toronto Pro Classic a tiež v maďarskom Debrecíne na pretekoch Hungarian Pro Invitational. Jaroslav Horváth štartoval doteraz na 22 profisúťažiach, v nich sa 9-krát prebojoval do finále a 4-krát sa dostal na stupeň víťazov. Ďalší štart má
naplánovaný na 14. augusta na dallaskom podujatí Europa Super Show
, kde sa predstaví znovu v kategórii do 202 libier spolu s ďalšími 9 kulturistami.

Výsledky:

Dexter Jackson Classic 2010 (Jacksonville): 1. David Henry (USA), 2. Jaroslav Horváth (SR), 3. Mike Valentino, 4. Nathaniel Wonsley (obaja USA), 5. Steve Namat (Maď.), 6. Jeff Long (USA).

Doterajšie umiestnenia Jaroslava Horvátha na súťažiach
profesionálov - prehľad:

2010 (1 súťaž):

Jacksonville (Dexter Jackson Classic) - 2. miesto

2008 (4 súťaže):

Dallas (Europa Super Show Men's Bodybuilding) - 10. miesto

Tampa (Pro Bodybuilding Weekly Pro Men's) - 8. miesto

Auckland (New Zealand Grand Prix 2008 Elite Pro) - 7. miesto

Melbourne (Grand Prix Australia 2008) - 8. miesto

2006 (4 súťaže):

New York (New York Pro) - 9. miesto

Santa Susanna (Santa Susanna Pro Grand Prix) - 6. miesto

Graz (Austria Pro Grand Prix) - 7. miesto

Amsterdam (Netherlands Pro Grand Prix) - 7. miesto

2005 (2 súťaže):

San Francisco (San Francisco Men´s Pro BodyBuilding) - 8. miesto

Melbourne (Australia Pro Grand Prix) - 4. miesto

2004 (4 súťaže):

Toronto (Toronto Pro Classic) - 3. miesto

Debrecín (Hungarian Pro Invitational) - 3. miesto

Melbourne (Australia Pro Invitational) - 4. miesto

San Francisco (San Francisco Pro Invitational) - 6. miesto

2002 (5 súťaží):

Las Vegas (Mr. Olympia) - 23. miesto

Amsterdam (Dutch Open) - 6. miesto

Londýn (British Grand Prix) - 8. miesto

Melbourne (Australian Pro Invitational) - 3. miesto

Viedeň (Austrian Pro Invitational) - 4. miesto

2001 (2 súťaže):

Budapešť (Pro European Championships v Budapešti) - 5. miesto

Melbourne (Australian Pro Invitational) - 5. miesto

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#6205
dávno vieme :a11
jaro bol fantastický....na hneryho nemal - chýbala mu hmota no aj tak mal jaro lepší prejav - lepšie poskladaný estetickejší atd

každopádne mu gratulujem a teším sa na vystúpenie na olympii :a27
#7326
aNs_ napísal:ja osobne si myslim ze by si zasluzil vyssiu priecku a formu mal skvelu !!:) :a34
mozno 1-2 priecky mohol ist vyssie , ale treba byt realista . treba uznat ze vela skvelých borcov ostalo za nim :a25
planujem s ním urobit rozhovor po navrate , velmi by som bol zvedavý na jeho pocity ... dufam ze rozhovor poskytne , predsa je to celebriota :a34
#7327
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:ja osobne si myslim ze by si zasluzil vyssiu priecku a formu mal skvelu !!:) :a34
mozno 1-2 priecky mohol ist vyssie , ale treba byt realista . treba uznat ze vela skvelých borcov ostalo za nim :a25
planujem s ním urobit rozhovor po navrate , velmi by som bol zvedavý na jeho pocity ... dufam ze rozhovor poskytne , predsa je to celebriota :a34
ale no zase az taka celebrtita nieje :a5 je to ale velky borec
#7328
velmi sa mi paci tento chlap :a6 dopriala by som mu tiez vyssiu priecku , ale ako napisal admin , je to velmi pekna priecka :a6 :a6 :a6 a urcite aj jeho osobný uspech a nielen jeho , ale aj uspech slovenskej kulturistiky . niesom odbornicka na nohy , ale vela ludi hovori , ze v nohach ma urcite nedostatky , zevraj keby boli nohy lepsie , mohol by byt vyssie :a32
#7436
jaro je perfektne poskladaný - úplne peckovo vyzerá krásna aj estetická postava...jediná škoda tých nôh no však všetci vieme čo za tým je
myslím že 5-6 miesto je adekvátne konkurencii a jarovej forme
pevne verím že ešte rôčik 2 potiahne - držím mu palce je to veľmi sympatický borec :a33 :a33
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]