Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoju tému a v krátkosti sa nám predstavte. Ako dlho cvičíte, aké sú vaše miery, maximálky a pod...
Užívateľov profilový obrázok
Od jaroslav
#5193
Nazdar som tu novy je to vynikajuce forum niejake tie veci som sa tu už ponaučil :a198 to je asi tak všecko omne a porsim posielajte kamošom aby sa tu pridavali na toto forum :a29

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5194
jaroslav napísal:Nazdar som tu novy je to vynikajuce forum niejake tie veci som sa tu už ponaučil :a198 to je asi tak všecko omne a porsim posielajte kamošom aby sa tu pridavali na toto forum :a29
dakujeme za pochvalu :a25

ale o sebe si toho moc nenapisal :a11 nemusis sa hambit pred nami :a13
Užívateľov profilový obrázok
Od Luther
#5199
vitaj v našej "rodine" (aj keď ja mám najmenej čo hovoriť , keď som tu tiež krátko) :)
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#5202
Luther napísal:vitaj v našej "rodine" (aj keď ja mám najmenej čo hovoriť , keď som tu tiež krátko) :)
kazdý uzivatel je na tomto fore rovnocenný , ci uz je tu rok alebo 2 dni ... verim ze sa ti tu zapaci a vydrzis tu aspon tak dlho ako ja :a24
Užívateľov profilový obrázok
Od Luther
#5217
papagiorgo napísal:
Luther napísal:vitaj v našej "rodine" (aj keď ja mám najmenej čo hovoriť , keď som tu tiež krátko) :)
kazdý uzivatel je na tomto fore rovnocenný , ci uz je tu rok alebo 2 dni ... verim ze sa ti tu zapaci a vydrzis tu aspon tak dlho ako ja :a24
tak dlho ako Ty tu envydrží nik :D:D
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#5221
Luther napísal:
papagiorgo napísal:
Luther napísal:vitaj v našej "rodine" (aj keď ja mám najmenej čo hovoriť , keď som tu tiež krátko) :)
kazdý uzivatel je na tomto fore rovnocenný , ci uz je tu rok alebo 2 dni ... verim ze sa ti tu zapaci a vydrzis tu aspon tak dlho ako ja :a24
tak dlho ako Ty tu envydrží nik :D:D
ja ho trhnem stavme sa xD
Užívateľov profilový obrázok
Od Luther
#5232
aNs_ napísal:
Luther napísal:
papagiorgo napísal:
Luther napísal:vitaj v našej "rodine" (aj keď ja mám najmenej čo hovoriť , keď som tu tiež krátko) :)
kazdý uzivatel je na tomto fore rovnocenný , ci uz je tu rok alebo 2 dni ... verim ze sa ti tu zapaci a vydrzis tu aspon tak dlho ako ja :a24
tak dlho ako Ty tu envydrží nik :D:D
ja ho trhnem stavme sa xD
no som zvedaví :D:D:D
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#5280
Vitaj borec ... cíť sa tu ako doma :) :a26 :a28 :a28 :a28 :a28

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]