Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od GULASH700
#4121
V blizkej buducnosti si planujem nasadiť objemovku, vedeli by ste mi poradiť nejaké fajnové jedlá do objemovky ?

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od mello
#4201
kuracina/hovädzina/ryby
Ryža/zemiaky/cestoviny
tvaroh
vajcia
ovsené vločky
.
.
.


receptov máš habedej :a32
Užívateľov profilový obrázok
Od Igor Illés
#5068
Ešte pridám :
Cottage cheease
Celoznné výrobky ( chleby, zemle ..atd )
Mliečne výrobky

Na dochutenie:
Sojová omčka
Kečup ( najlepšie s nízkym obsahom cukru )
Horčica Kremžská
Omáčka na mäso

- pokiaľ sa pridávajú v rozumnom množstve formu neskazia naopak pomôžu pribrať ďalšie cenné kg ( myslim vždy svaly nie balast )
Užívateľov profilový obrázok
Od Janci
#15875
Caute mate niekto spisany nejaky konkretny jedalnicek co jest na objem? Tiez by som chcel ale priberat co najmenej tukov, je to blbost?Myslim zvysit objem s co najmenej tukmi, lebo nerad by som jedol len pre to aby som pribral, ide mi o svalovu hmotu, dik za rady.
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15876
Janci napísal:Caute mate niekto spisany nejaky konkretny jedalnicek co jest na objem? Tiez by som chcel ale priberat co najmenej tukov, je to blbost?Myslim zvysit objem s co najmenej tukmi, lebo nerad by som jedol len pre to aby som pribral, ide mi o svalovu hmotu, dik za rady.
Jednoducha rada choj na ryzi a mase k tomu zelenina, ptotein aspon 70%. Tam nemas co pokazit.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#15892
Janci napísal:Caute mate niekto spisany nejaky konkretny jedalnicek co jest na objem? Tiez by som chcel ale priberat co najmenej tukov, je to blbost?Myslim zvysit objem s co najmenej tukmi, lebo nerad by som jedol len pre to aby som pribral, ide mi o svalovu hmotu, dik za rady.
http://www.fitpotreby.sk/clanky/bodybui ... ybuilding/ precitaj si toto
Jedalnicek na pribratie svalovej hmoty.
ryza, kura
kura, ryza
ryza, kura :a11 varene na vode, bez tuku
nizkotucne veci, tvaroh
vajcia - bielka
celozrnne pecivo
ryby
sem tam mozes dat aj maso, hovadzie chude alebo aj bravcove chude
Užívateľov profilový obrázok
Od Michal
#21619
Zdravičko, pani mam na vas maličku otázku, v objemovke je jedalniček volnejší jak v diete preto jednu otázku na vas ked mate fazu objemovu dovolite si aj niake prehrešky? Dajme tomu koláče, sladké, neviem jake ešte, samozrejme v rozumnej dávke. Či to nahodou nepojde moc do tuku. :a6
Užívateľov profilový obrázok
Od Tazzman
#21621
Ak to neberes neviem ako profesionalne, tak podla mna urcite ta to nezabije...ale neviem na co to zbytocne komplikovat, objemovka neznamena jest vsetko...a ked sa chce, tak sa da :) ja som nejake sladke nemal v ustach uz dost dlho a cim dlhsie som bez toho, tym viac si zvykam a uz mam k tomu az nejaky odpor.

(este sa spytam k veci, co mas na mysli rozumna davka raz za cas? :D lebo niekto si to dava raz za čas denne :D)
Užívateľov profilový obrázok
Od Michal
#21623
vieščoo no šak ja som taký dám si denne niečo sladké mam rad sladke ale tiež mi nerobi problem straniť sa odtoho ja len tak otazku som dal, ale ked radšej budem teda tlačiť ovocie max. horku čokoládu otom som počul že to má plusové učinky :a8
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#21632
Michal napísal:vieščoo no šak ja som taký dám si denne niečo sladké mam rad sladke ale tiež mi nerobi problem straniť sa odtoho ja len tak otazku som dal, ale ked radšej budem teda tlačiť ovocie max. horku čokoládu otom som počul že to má plusové učinky :a8
pozri, ty musis vediet ako na to reagujes, ja som v tvojom veku mohol zjest tony sladkeho a nic, niekto sa na sladke pozrie a hned ma kilo tuku
sladke si kludne mozes dopriat aj denne, pokial to je s mierou a potom to pri treningu spalis, tie kalorie navyse
samozrejme ak nejdes alebo nemas v umysle ist sutazit

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]