Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoj blog a zapisujte si čokoľvek o sebe ... môžete ho využiť na zapisovanie tréningov, ale aj vkladanie svojich fotiek, videí, informácií o súťažiach, čohokoľvek čo chcete, aby o vás ostatní vedeli.

Reklama

Reklama

#14743
hruskamara napísal:no, myslim si že je jen škoda že jsi ještě nevyužil vše co je v tobě, sypat když nemáš odcvičenej ani rok, je podle mě blbost, co budeš dělat až se dostaneš na mrtvej bod? až budeš stagnovat? :a17
zvysi davky pokial ho neroztrhne :a13 (trepem v problematike AS sa nevyznam ) inak fajna vaha len tak dalej :a3
#14745
hruskamara napísal:no, myslim si že je jen škoda že jsi ještě nevyužil vše co je v tobě, sypat když nemáš odcvičenej ani rok, je podle mě blbost, co budeš dělat až se dostaneš na mrtvej bod? až budeš stagnovat? :a17
Já ti to řeknu asi takhlen,kila jdou nahoru,síla taky,stačí mi když naberu do těch 85 - 90 kil a pak si to budu menšími dávkami jen udržovat toť vše :-)
#14754
audithomas napísal:
hruskamara napísal:no, myslim si že je jen škoda že jsi ještě nevyužil vše co je v tobě, sypat když nemáš odcvičenej ani rok, je podle mě blbost, co budeš dělat až se dostaneš na mrtvej bod? až budeš stagnovat? :a17
Já ti to řeknu asi takhlen,kila jdou nahoru,síla taky,stačí mi když naberu do těch 85 - 90 kil a pak si to budu menšími dávkami jen udržovat toť vše :-)
Prvosypacom vacsinou nabrata vaha ostane ale zalezi na genetike.
#14770
audithomas napísal:
hruskamara napísal:no, myslim si že je jen škoda že jsi ještě nevyužil vše co je v tobě, sypat když nemáš odcvičenej ani rok, je podle mě blbost, co budeš dělat až se dostaneš na mrtvej bod? až budeš stagnovat? :a17
Já ti to řeknu asi takhlen,kila jdou nahoru,síla taky,stačí mi když naberu do těch 85 - 90 kil a pak si to budu menšími dávkami jen udržovat toť vše :-)
a já tě uvedu do reality! za prví - nepočítej že nabereš tolik kil, a už vůbec né svalů! (počítej s hodně vody a tuku) za druhý - i když v první kůře se nabírá nejvíc (pak se to přibýrá hůř a hůř) tak bez tst nečekej zázraky! za třetí - s tim že to budeš udržovat malými dávkami je nesmysl, protože dávky musíš zvyšovat (a hlavně látky v kůrách točit) aby to mělo efekt, jinak to malý dávkování bude placebo! takže nejen "opotřebování se" a vyhazování peněz. ale to zjistíš sám, časem :a15
#14916
Tvl já jsem taky totálně nakřápnutejj.Bolí mě v krku,kašel mám jako prase,na rýmu nefunguje ani nosní sprej.Budu brzo přepisovat nové auto,nemůžu s dovolit bejt doma,mám radši zmírnit cvičení ? Koupil jsem is peugeota 106 , je mtorově oředělanej i tuningově,musím ho vevnitř celej přestříkat protože předchozí majitel ho celej posral,zvenku má celý nový lak a za 20 000 nekup to,když mu vzali papíry.

Takhlen nemocnej jsem ještě nebyl a ještě s tím chodit do práce :-( . Doufám že dnes nepůjdu ven opravovat veřejná osvětlení,to tam sebou asi na žebříku seknu
#14918
audithomas napísal:Tvl já jsem taky totálně nakřápnutejj.Bolí mě v krku,kašel mám jako prase,na rýmu nefunguje ani nosní sprej.Budu brzo přepisovat nové auto,nemůžu s dovolit bejt doma,mám radši zmírnit cvičení ? Koupil jsem is peugeota 106 , je mtorově oředělanej i tuningově,musím ho vevnitř celej přestříkat protože předchozí majitel ho celej posral,zvenku má celý nový lak a za 20 000 nekup to,když mu vzali papíry.

Takhlen nemocnej jsem ještě nebyl a ještě s tím chodit do práce :-( . Doufám že dnes nepůjdu ven opravovat veřejná osvětlení,to tam sebou asi na žebříku seknu
pokuď nejsi ve svý kůži, dej si dva tři dny volno od tréninku, ale samozřejmě medikamenty ber bez přestávky! zvyš příjem vic C a vitamíny jako takový. mě se osvědčil coldrex do čaje, fakt je dobrej, zkus ho. a v práci se taky zkus šetřit a sniž co nejmíň přesuny z teplé místnosti do venkovní zimy. jestli se to do 3 dnů nezlepší, tak chtě nechtě doporučuju zalýzt do postele a vyležet to!
#14920
audithomas napísal:Tvl já jsem taky totálně nakřápnutejj.Bolí mě v krku,kašel mám jako prase,na rýmu nefunguje ani nosní sprej.Budu brzo přepisovat nové auto,nemůžu s dovolit bejt doma,mám radši zmírnit cvičení ? Koupil jsem is peugeota 106 , je mtorově oředělanej i tuningově,musím ho vevnitř celej přestříkat protože předchozí majitel ho celej posral,zvenku má celý nový lak a za 20 000 nekup to,když mu vzali papíry.

Takhlen nemocnej jsem ještě nebyl a ještě s tím chodit do práce :-( . Doufám že dnes nepůjdu ven opravovat veřejná osvětlení,to tam sebou asi na žebříku seknu
Presne urob tak ako pise Mara hlavne neprestan s cyklom.
#14933
hruskamara napísal:
audithomas napísal:Tvl já jsem taky totálně nakřápnutejj.Bolí mě v krku,kašel mám jako prase,na rýmu nefunguje ani nosní sprej.Budu brzo přepisovat nové auto,nemůžu s dovolit bejt doma,mám radši zmírnit cvičení ? Koupil jsem is peugeota 106 , je mtorově oředělanej i tuningově,musím ho vevnitř celej přestříkat protože předchozí majitel ho celej posral,zvenku má celý nový lak a za 20 000 nekup to,když mu vzali papíry.

Takhlen nemocnej jsem ještě nebyl a ještě s tím chodit do práce :-( . Doufám že dnes nepůjdu ven opravovat veřejná osvětlení,to tam sebou asi na žebříku seknu
pokuď nejsi ve svý kůži, dej si dva tři dny volno od tréninku, ale samozřejmě medikamenty ber bez přestávky! zvyš příjem vic C a vitamíny jako takový. mě se osvědčil coldrex do čaje, fakt je dobrej, zkus ho. a v práci se taky zkus šetřit a sniž co nejmíň přesuny z teplé místnosti do venkovní zimy. jestli se to do 3 dnů nezlepší, tak chtě nechtě doporučuju zalýzt do postele a vyležet to!
a hektolitre vody alebo caju, virus musis vychcat :a11
#15211
no snad ano,mám půjčku a musím jí splácet,jsem člověk co si nedovolí nezapaltit ani jednu splátku,jakmiel nezaplatím,jsem z toho prostě mimo , snad mě vemou tam kam se zajdu zeptat,protože jinak dělat někde za 11 000 u mašiny ve fabrice,na to fakt nemám jak trpělivost tak ybch si ani nic nevydělal
#15215
audithomas napísal:no snad ano,mám půjčku a musím jí splácet,jsem člověk co si nedovolí nezapaltit ani jednu splátku,jakmiel nezaplatím,jsem z toho prostě mimo , snad mě vemou tam kam se zajdu zeptat,protože jinak dělat někde za 11 000 u mašiny ve fabrice,na to fakt nemám jak trpělivost tak ybch si ani nic nevydělal
Treba to brat aj tak ze ako docasne riesenie aj fabrika prinesie aspon dake drobne.
#15240
vlastomenn napísal:
audithomas napísal:no snad ano,mám půjčku a musím jí splácet,jsem člověk co si nedovolí nezapaltit ani jednu splátku,jakmiel nezaplatím,jsem z toho prostě mimo , snad mě vemou tam kam se zajdu zeptat,protože jinak dělat někde za 11 000 u mašiny ve fabrice,na to fakt nemám jak trpělivost tak ybch si ani nic nevydělal
Treba to brat aj tak ze ako docasne riesenie aj fabrika prinesie aspon dake drobne.
presne tak a nielen drobne ale aj dobru skusenost do zivota
ja som tiez svojho casu robil vo fabrike (hroznej) a mam dost, nechcel by som to znova zazit
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]