Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všetko o diétach, spaľovaní tukov a spaľovačoch.
Užívateľov profilový obrázok
Od novyclovek
#15733
nazdar chcem sa poradit ospravedlnujem sa za založenie temy ale som zufaly,mam taky problem neviem co zjiest ak som vecer hladny
mam 110kg vysku 181 takze dost nadvaha zacal som cvicit chcem sa spytat ako prve mozem mat kardio pred treningom aspon take 20minutove?nejde mi o nieake velke svalstvo t snazim sa schudnut hlavne..

moj hlavny problem je ze neviem co zjiest poradte mi
napr

9.30 jem odtucneny tvaroh

10.30 mi zacina trening ....

13.00 ryza+ naprirodno kuracie prsia ...


o 18.00 si uvarim vajcia 6 a jem bez žltok


moj hlavny problem je ze neviem co zjiest medzi hodinami 14.00-17.00
Niekedy ma chiti strasny hlad o takej 20.00 a tazko sa mi zaspava prosim poradte mi budem vam velmi vdacny

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15734
kup si protein, doporučuju 80 - 90% to můžeš použít jako náhradu jednoho či dvou jídel, jinak kuřecí, krůtí a ryby můžeš se zeleninou v jakém koliv množství (samožřejmě uvařené rozumnym způsobem) :a22
jinak ten tvaroh bych dal spíš na noc, ráno klidně dej nějaký komplexní sacharidy (ovesné vločky, musli, rozinky....)
Užívateľov profilový obrázok
Od novyclovek
#15736
nechcem brat protein a ani spalovac skor som chcel radu co mozem zjest medzi tym z coho sa nepribera ...a aj vecer byvam dlho hore aj do jednej rano takze potrebujem pomoct s jedalnickom poradte pls chcem zhodit co najviac
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15737
novyclovek napísal:nechcem brat protein a ani spalovac skor som chcel radu co mozem zjest medzi tym z coho sa nepribera ...a aj vecer byvam dlho hore aj do jednej rano takze potrebujem pomoct s jedalnickom poradte pls chcem zhodit co najviac
tych 6 vajec daj na ranajky a tvaroh tesne pred spanim. medzi 14-17 hod. daj kuracie/morcacie prsia s ryzou popripade mozes hovadzie. Mas tam len jednu porciu poriadneho jedla co je malo. Vecer ked budes hladny daj nejaku zeleninu s masom bez prilohy, to neuskodi.
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#15744
zarad aj beh, alebo korcule, bicykel a pod. najlepsie rano na lacno, ked si fakt hladny zasyt sa len tolko aby si nepocitoval hlad a zarad vela zeleniny surovej a ovocia
Užívateľov profilový obrázok
Od novyclovek
#15754
dakujem vsetkym za rady len sa chcem opytat ten tvaroch tesne pred spanim ? nepriberem stoho ked budem jest tesne pred spanim ?chcem co najviac spalit
Užívateľov profilový obrázok
Od whoo
#15758
novyclovek napísal:dakujem vsetkym za rady len sa chcem opytat ten tvaroch tesne pred spanim ? nepriberem stoho ked budem jest tesne pred spanim ?chcem co najviac spalit
neboj sa nepriberies. Jasne ze musis kupit jemny tvaroh, ten ma trocha sacharidov co je ok a minimum tukov. Ja jem konkretne Rajo jemny hrudkovity. Ten ma iba 2,5g tukov na 100g. kazdy den pred spanim pol balenia (125g).
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#15772
novyclovek napísal:dakujem vsetkym za rady len sa chcem opytat ten tvaroch tesne pred spanim ? nepriberem stoho ked budem jest tesne pred spanim ?chcem co najviac spalit
pred spanim ti doporucujem protein alabo konzervu tuniaka vo vlastnej stave. pripadne oboje.
Užívateľov profilový obrázok
Od petrikPU
#16709
čo jest celý deň ?

nič

týždeň som na PN- ke necvičil som, nejedol som, teraz len 2x250g tvarohu a 2 jedlá denne a schudol som 1. deň 3 kg a potom za všetky dni spolu iba 1 kg a všetky tuky sú fuč :a43 ale aj sila... zdvihnem akurát seba z postele :a24
Užívateľov profilový obrázok
Od silvo
#16735
petrikPU napísal:čo jest celý deň ?

nič

týždeň som na PN- ke necvičil som, nejedol som, teraz len 2x250g tvarohu a 2 jedlá denne a schudol som 1. deň 3 kg a potom za všetky dni spolu iba 1 kg a všetky tuky sú fuč :a43 ale aj sila... zdvihnem akurát seba z postele :a24
Je to len voda.
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]