Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od atletskf
#17681
Jozef Mizik
Meno a priezvisko : Jozef Mizik
Dátum narodenia : 5.12.1986
Bydlisko : Prešov
Klub za ktorý súťažím : Šk Universal
Súťažná federácia : SAKFST
Môj osobný tréner : Lubomír Hečko
Moje oblubene fitko : Universal
Doteraz absolvované súťaže :
  • 5.11.2011 Pohárová súťaž - kondičná kulturistika dorastencov, juniorov, mužov a bikiny žien ( Prešov – Slovensko ) kondičná kulturistika muži - 3. miesto
  • 15.4.2012 Majstrovstvá SR v kulturistike a klas. kulturistike mužov ( Košice – Slovensko ) kulturistika muži do 80kg - 9. miesto
  • 21.4.2012 VC Starej Ľubovne – pohárová súťaž kulturistika, klasická kult., masters ( St. Ľubovňa – Slovensko ) kulturistika muži do 80kg - 4.miesto
Výška : 172 cm
Hmotnosť mimosúťažná : 90 kg
Hmotnosť súťažná : 76,5 kg
Obľúbené jedlá a nápoje : hovädzi steak , voda
Obľúbená tréningová hudba : Disturbed , Metallica , Rammstein...
Miery : biceps : 45 cm , hrudník : 120 cm , lýtko : 43 cm , stehno : 67 cm
Osobné rekordy : bench press 1x170 kg , bicepsový zdvih 6x70 kg , drep 1x200 kg , mŕtvy ťah 1x215 kg ...
Zamestnanie : cnc operátor
Záľuby : kulturistika a powerlifting , beh na 100 m
Cvičiť som začal : cvičím už od malička, baví ma to. Je to ako droga :a15 , neviem prestať.
Prečo som začal súťažiť : Niekoľko rokov som cvičil len tak pre seba , veľa lúdí ma začalo porovnávať s už súťažiacimi chlapcami , tak som si povedal že to vyskúšam . Vždy som to chcel robiť . Tak som išiel na svoju prvú súťaž v kondičnej kulturistike aby bolo vidieť či naozaj na to mam a môžem reálne niekedy v budúcnosti rozmýšľať o vyšších sútažiach ako na slovensku , ako napr : repre a podobne. Ukázalo sa , že stavbu na to mám a ak budem naďalej makať mohlo by sa mi to podariť . Ešte pár súťaží a som tam ...
Sponzora : hľadám
Kontakt : atletskf
Moje športové plány do budúcnosti : Najbližšie sa chcem dostať do reprezentácie

Môj životný príbeh :
Športu sa venujem v podstate celý život. Priamo cvičeniu som sa začal venovať ako malý chlapec popri ostatných športoch. Začalo to doma základnými cvikmi doma a s otcovými starými činkami. Medzi chlapcami sme si merali bicepsy a postupne som dobehol aj tých starších cvičencov , či objemovo , alebo silovo. Neskôr som začal chodit do fitka. Pozoroval som skusenejších ako cvičia a učil sa od každého správnu techniku. Veď nikto učený z neba nespadol . Postupom času už som bral fitko ako samozrejmosť a pokial boli peniažky ...Fitko bolo to prvé kde som investoval . A tak to nejako pretrváva až doteraz . Mojím prvým trénerom , alebo trénerkou bola Adriana Závacká , ktorá sa mi začala venovať niekedy v polovici leta roku 2011 . Tak sme sa dohodli že vyskúšame konečne tu súťaž ktorá bola hneď ten rok 5. novembra , aby sme videli ako vlastne vyzerám vyčistený od všetkých prebytočných tukov. O par mesiacov na to som bol v kategórii do 80kg na m-sr na 9 mieste, dobehol som na pódium pred koncom pretekov bohužial . Nevadí bola to zlá skúsenosť, ale aj to je skúsenosť. Zivot ide ďalej. O týždeň na to som bol v Starej Ľubovni na pohárovej súťaži na 4.mieste. tak sa ma ujal pán tréner Ľubomír Hečko a uvidím ako ďalej. Najblžšie sa však chystám na ďalšie m-sr v kulturistike mužov, kde chcem ako každý vyhrať ....

Moja fotogaléria :
ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok
Moja videogaléria :
2951302856258
3533369847569

2951488700904
2595394558773

Reklama

Reklama

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]