Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od woreek
#15429
rad by som sa dozvedel aky je rozdiel medzi dvoma gainermi: 1. Jumbo od Scitec Nutrition a 2. Jumbo professional od Scitec Nutrition. Spociva rozdiel len v mnozstve sacharidov v jednej davke alebo je aj v niecom inom??

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#15432
sak si najdem obidva suplementy pozrem ake maju hodnoty a mam odpoved ci to je az taky problem ?
Užívateľov profilový obrázok
Od FitPotreby.sk
#15433
Scitec Nutrition - 0 bodov. Rozdiel nie je v nicom, iba v marketingu.
Chystam sa sem dat nejaku recenziu na konkretny vyrobok od Scitecu uz dlho, len som sa bal, aby som nepoburil niektorych zastancov tejto "znacky".
Užívateľov profilový obrázok
Od hruskamara
#15438
FitPotreby.sk napísal:Scitec Nutrition - 0 bodov. Rozdiel nie je v nicom, iba v marketingu.
Chystam sa sem dat nejaku recenziu na konkretny vyrobok od Scitecu uz dlho, len som sa bal, aby som nepoburil niektorych zastancov tejto "znacky".
u mě nehraje roli značka, ale daný výrobek zda je dobrý nebo ne :a22
Užívateľov profilový obrázok
Od woreek
#15447
aNs_ napísal:sak si najdem obidva suplementy pozrem ake maju hodnoty a mam odpoved ci to je az taky problem ?
nie, nie je to problem, zlozenie a podobne som si nasiel ale mi to prd pomoze ked sa tomu az tak dobre nerozumiem...orientovat sa viem len okolo sacharidov a bielkovin, zvysne latky mi nie su az take zname preto sa pytam...
Užívateľov profilový obrázok
Od woreek
#15448
a nie som ani zastancom nejakej znacky....pozrel som si viacej vyrobkov a tento ma oslovil najviac co sa tyka pomeru mnozstvo:cena:obsah sacharidov/1davka :a3
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]