Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Založte si svoj blog a zapisujte si čokoľvek o sebe ... môžete ho využiť na zapisovanie tréningov, ale aj vkladanie svojich fotiek, videí, informácií o súťažiach, čohokoľvek čo chcete, aby o vás ostatní vedeli.
Užívateľov profilový obrázok
Od Pipač
#6699
skús si zobrať radu od starého harcovníka ako ja...
vykašli sa na ten ,,trening. plán" alebo ako to nazvať čo ideš teraz a skus niečo ine... nejakú zabehanú objemovú rutinu.. gvt, bear, korte...
alebo nejaký zaujímavý vysokofrekvenčný split... len, prosim, PROSIM... necvič to, čo cvičiš...
biceps ako prvá partia.. ešte v kombinacii s trapezmi? :a7 :a22

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od kaisik
#6702
Nejdem na Mr.Olympia robím to čo ma baví....vôbec nemusím fičať na nejakých zabehnutých objemových plánoch z netu toť vše...dík za názor ale...
Dneska

Ramená:
JC na 90* sklonenej lavičke
Dvíhanie záťaže v stoji asi do úrovne čela
Dvíhanie VC na 90* sklonenej lavičke

Biceps:
Bicepsový zdvih velkou činkou 4x8
Dvíhanie JC v stoji 4x8
KLadivový zdvih s JC 4x12

Predlaktie:
Klopenie predlaktia s VC 3x max.

Dneska to bolo zhorené musel som skoro vsávať do školy a zo školy rovno do fitka...sere ma tá škola a to sa iba začala...
Užívateľov profilový obrázok
Od kaisik
#6703
Rsp Pipač...skús mi hodiť nejaký sem...ja na tom pomakám 2-3 týždne a poviem ti ako som na tom oproti starému čo povieš ? keď starý harcovník povie, nemožno mu to odoprieť :P
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#6704
pipač ma pravdu trapezy a biceps spolu cvicit je somarina pretoze to odcvicis za pol hodinu a mas to dve male partie...
rozdel si to na velke a male partie
Užívateľov profilový obrázok
Od kaisik
#6706
Idem zhruba...hej...ako by to mohlo byť...začnem zajtrajškom...
Piatok:
Cecky
Triceps
Brucho

Sobota:
Chrbát
Trapezy
Predlaktie

Pondelok:
Nohy
Ramená
a neviem čo

Utorok:
Cecky
Biceps
brucho

Streda: free

......ďalej ma nič nenapadá ?
Užívateľov profilový obrázok
Od Pipač
#6720
kaisik napísal:
Tak raďte páni :)
Hold.. sorry.. asi som si to zle vysvetlil... :a20
Užívateľov profilový obrázok
Od kaisik
#6726
Veď prepáč pipač no....
Dneska :
Cecky
BP s VC na norvnej lavičke 4x12
Tlaky s JC dole hlavou 4x8
Tlaky 45* lavička s JC 4x8
Tlaky rovná lavička s JC 4x8
Všetko pyramídy nahor...od 14 do 20kg
Pullower 3x6
Peck Deck 2x6

Viac som za hodinu nestihol...a čakala ma mamka na aute pred fitkom...lepšie ako ísť busom
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6727
kaisik napísal:Veď prepáč pipač no....
Dneska :
Cecky
BP s VC na norvnej lavičke 4x12
Tlaky s JC dole hlavou 4x8
Tlaky 45* lavička s JC 4x8
Tlaky rovná lavička s JC 4x8
Všetko pyramídy nahor...od 14 do 20kg
Pullower 3x6
Peck Deck 2x6

Viac som za hodinu nestihol...a čakala ma mamka na aute pred fitkom...lepšie ako ísť busom
hrudnik a?
Užívateľov profilový obrázok
Od kaisik
#6728
finito...som zhorený jak prasa....zajtra pojdem chrbát...aNs...nehral si ty náhodou csko niekedy...lebo po servery behal niekedy aNs čo aj brata mal...nejsi to ty ?
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6729
kaisik napísal:finito...som zhorený jak prasa....zajtra pojdem chrbát...aNs...nehral si ty náhodou csko niekedy...lebo po servery behal niekedy aNs čo aj brata mal...nejsi to ty ?
hah ano hral som cs ale brata nemam... a co tak si dat ku tomu hrudniku biceps ? napr :)
Užívateľov profilový obrázok
Od kaisik
#6733
Mal som včera...a dva dni po sebe....a dal by som si hocičo trebarz trapezy ale matka ma surila :D musel som ist domov...
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6734
kaisik napísal:Mal som včera...a dva dni po sebe....a dal by som si hocičo trebarz trapezy ale matka ma surila :D musel som ist domov...
clovece mat v jeden den biceps a na druhy den zase biceps je taka p--- ze dovidenia kedy ma potom ten sval rast?
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#6737
aNs_ napísal:
kaisik napísal:Mal som včera...a dva dni po sebe....a dal by som si hocičo trebarz trapezy ale matka ma surila :D musel som ist domov...
clovece mat v jeden den biceps a na druhy den zase biceps je taka p--- ze dovidenia kedy ma potom ten sval rast?
ked si dava nanuk, boze ans ty nevies ale on vie... :a21 :a9
Užívateľov profilový obrázok
Od kaisik
#6740
Boha čo veď som mal iba cecky....neviem či ste sa nedočítali....a jebte na ten nanuk už...
Užívateľov profilový obrázok
Od kaisik
#6752
Dneska: Ráno 2 kapsuly Creatine ph-X, pred obedom 3 tablety AMINO 2700, pred tréningom 60 min. 2 kapsuly Creatine ph-X
Chrbát :
Zhyby na hrazde 4x6
Príťahy kladky naširoko 1x45, 1x50, 1x55, 1x60 - 8-10 op.
Veslovanie 2x60...dopumpoval som 40tkou, 2x70 dopmpoval som 40tkou....6-8 op.
Príťahy T činky 4x40kg - 8-10 op.
Príťahy VC v predklone 4x60kg - 6 op.

Biceps:
Bicepsový zdvih s VC 1x10kg 20 op., 3x30 kg - 10 op.
S JC v stoji 4x14,16,18,20kg - 10-12 op.
Kladivový zdvih v sede 3x14kg 8 op.

Po tréningu AMINO 2700 3 tablety, Freak fix muscle whey protein matrix ( 2 odmerky = 64g)

Dorobený som jak pes...a k tomu neznášam pondelky....v spojí s nultou hodinou to vidím, že idem spať o 20:00....
Užívateľov profilový obrázok
Od kaisik
#6767
Dneska: Ráno 2 kapsuly Creatine ph-X, pred obedom 3 tablety AMINO 2700, pred tréningom 60 min. 2 kapsuly Creatine ph-X

Hrudník:
BP na rovnej lavici - 1x20kg 20rsp, 1x40kg 10 rsp, 1x55kg 8rsp
Výtlak dole hlavou s JC - 14,16,18,20kg po 8rsp
Výtlak s JC na 45tke lavicke - 14,16,18,16kg 8-10 rsp
Pullower - 4x20kg 8 rsp

Triceps:
Zhyby na bralách 2 x max.
Tricepsové kliky 2 x max.
Zhyby v sede za hlavu 4x25kg 10 rsp
Kladka : 3 x 25kg 8 rsp

Po tréningu proťák a amináče....
Užívateľov profilový obrázok
Od kaisik
#6769
Pestrú borec....minimálne 5,6 krát denne jem...raňajky...nejaké ovsené vločky, jogurt...niekedy škvarenica, v škole väčšinou obložené chleby pre obedom buď mám nejaké masko medzi chlebom, alebo bagutu kuraciu + jogutrík, pareničku a po tréningu mama niečo vždy z roboty chutné donesie ( je šéfkuchárka) + proteín, a potom už iba jedno jedlo väčšinou škvarenica a do večera už iba také doboška ovocie nejaké a jogurtov kopu aj tvaroh niekedy....dosť toho prejem....nemyslím si aNs, že by som bol nejaký prežratý doplnkov...
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6770
kaisik napísal:Pestrú borec....minimálne 5,6 krát denne jem...raňajky...nejaké ovsené vločky, jogurt...niekedy škvarenica, v škole väčšinou obložené chleby pre obedom buď mám nejaké masko medzi chlebom, alebo bagutu kuraciu + jogutrík, pareničku a po tréningu mama niečo vždy z roboty chutné donesie ( je šéfkuchárka) + proteín, a potom už iba jedno jedlo väčšinou škvarenica a do večera už iba také doboška ovocie nejaké a jogurtov kopu aj tvaroh niekedy....dosť toho prejem....nemyslím si aNs, že by som bol nejaký prežratý doplnkov...
ale na tie jogurty no nwm pises ako keby si ich 10 denne zjedol :) vies lebo polovica tych co doseba tlacia doplnky tak ich strava vyzera strasne
Užívateľov profilový obrázok
Od kaisik
#6772
Je to myslené raz to, raz to...ale jegurty mám v školy 3,4 milujem ich :D a čo povieš na moju stravu :.....?
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#6780
kaisik napísal:Je to myslené raz to, raz to...ale jegurty mám v školy 3,4 milujem ich :D a čo povieš na moju stravu :.....?
myslim si ze celkom v pohode nwm tvaroh ci si spomenul a cervene maso
Užívateľov profilový obrázok
Od kaisik
#6783
tvaroh som spomenula a z masa ako kedy mama urobí, ale je každý deň len rôzne druhy....idem do posilky tak zatiaľ...večer tu hodím zase niečo nové...ak nezaspím :D
Užívateľov profilový obrázok
Od kaisik
#6789
Dneska :
Chrbát:
Hrazda široký úchop : 4x6
Kladka široký úchop ( ťahal som tak ku prsiam) : 1x50, 1x55, 1x60, 1x60 po 8-10 rsp
Príťahy T činky : 4x40kg 10rsp
Príťahy VC v predloke : 1x10, 1x20, 1x40, 1x40 8-10 rsp
Veslovanie : 4x60 10 rsp ( dopumpované 30tkou)

Ramená:
Na lavičke tlaky 18 kg , 16kg, 14kg 3x maximum
Tlak nad hlavu 4x max s 15kg

Biceps:
Bicepsový zdvih s VC pyramída nahor po 30kg 8-10 rsp
Dvíhanie JC naraz obidve pyramída nadol od 14kg do 8kg...10rsp poctivých...



Dobrú noc Páni....
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]