Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Majstrovstvá slovenska v kulturistike 2011
Diskusia o celom podujatí + záznam celého podujatia

Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10167
kategoria celkovo :

1 - Kuzder Ladislav
2 - Krakovský Martin
3 - Kováč Peter
4 - Feja František
5 - Boris Prekop
6 - Karpaty Robert


kategoria do 85 kg :

1 - Krakovský Martin
2 - Dobos Akos
3 - Dolanský Miloš

kategoria do 90 kg :

1 - Kuzder Ladislav
2 - Kováč Peter
3 - Feja František

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#10181
tu bolo naman docela vela prekvapeni... dost ma zaskocilo co robi v tejto kategorii boris prekop... a dlho by som rozhodoval ci by som dal na 1. miesto krakovskeho alebo kuzdera... kuzder bol moj favorit ale zase dost mu toho chyba...lytka slabe a hrudnik tiez nic extra... a ked sa pozriem na pokrok ktory spravil krakovsky tak by to bol asi on kto by tuto kategoriu vyhral... bol vyborne pripraveny ... a tiez ma zaskocilo umiestnenie frantiska feja ... tiez bol velmi dobre pripraveny...
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#10192
suhlasim tiez by som sa rozhodoval dlho koho by som dal na 1. miesto, krakovsky mal formu ako nikdy este nemal, ako sam povedal
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10199
iNv1s napísal:suhlasim tiez by som sa rozhodoval dlho koho by som dal na 1. miesto, krakovsky mal formu ako nikdy este nemal, ako sam povedal
on je majster do 85 kg , takže určite nemože byt sklamaný . a jeho forma fakt :a6 :a6 :a6
Od milankos512
#10204
aNs_ napísal:tu bolo naman docela vela prekvapeni... dost ma zaskocilo co robi v tejto kategorii boris prekop... a dlho by som rozhodoval ci by som dal na 1. miesto krakovskeho alebo kuzdera... kuzder bol moj favorit ale zase dost mu toho chyba...lytka slabe a hrudnik tiez nic extra... a ked sa pozriem na pokrok ktory spravil krakovsky tak by to bol asi on kto by tuto kategoriu vyhral... bol vyborne pripraveny ... a tiez ma zaskocilo umiestnenie frantiska feja ... tiez bol velmi dobre pripraveny...
s Borisom som bol pred súťažou hneď po vážení za nami ešte dobehol a vravel že navážil niečo pod 90 takže bol v tejto kategórii
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10206
milankos512 napísal:
aNs_ napísal:tu bolo naman docela vela prekvapeni... dost ma zaskocilo co robi v tejto kategorii boris prekop... a dlho by som rozhodoval ci by som dal na 1. miesto krakovskeho alebo kuzdera... kuzder bol moj favorit ale zase dost mu toho chyba...lytka slabe a hrudnik tiez nic extra... a ked sa pozriem na pokrok ktory spravil krakovsky tak by to bol asi on kto by tuto kategoriu vyhral... bol vyborne pripraveny ... a tiez ma zaskocilo umiestnenie frantiska feja ... tiez bol velmi dobre pripraveny...
s Borisom som bol pred súťažou hneď po vážení za nami ešte dobehol a vravel že navážil niečo pod 90 takže bol v tejto kategórii
bol si kuknut osobne ? poznas sa s nim osobne ?
Od milankos512
#10214
papagiorgo napísal:
milankos512 napísal:
aNs_ napísal:tu bolo naman docela vela prekvapeni... dost ma zaskocilo co robi v tejto kategorii boris prekop... a dlho by som rozhodoval ci by som dal na 1. miesto krakovskeho alebo kuzdera... kuzder bol moj favorit ale zase dost mu toho chyba...lytka slabe a hrudnik tiez nic extra... a ked sa pozriem na pokrok ktory spravil krakovsky tak by to bol asi on kto by tuto kategoriu vyhral... bol vyborne pripraveny ... a tiez ma zaskocilo umiestnenie frantiska feja ... tiez bol velmi dobre pripraveny...
s Borisom som bol pred súťažou hneď po vážení za nami ešte dobehol a vravel že navážil niečo pod 90 takže bol v tejto kategórii
bol si kuknut osobne ? poznas sa s nim osobne ?
áno bol som na MS ...a poznám sa sním už aj osobne ..ved určite poznáš jeho stránku ..takže poznám ho vlastne stade a vtedy sme sa stretli aj osobne a prehodili pár slov ..aj ked nebolo veľmi času na rozprávanie mal toho veľa
Užívateľov profilový obrázok
Od Petrik
#10248
Kuzder vs. Krakovský, to bolo dosť na tesno. Aj keď si osobne myslím že Martin oproti minulému roku nemal chybu... Len tak ďalej
Užívateľov profilový obrázok
Od papagiorgo
#10249
Petrik napísal:Kuzder vs. Krakovský, to bolo dosť na tesno. Aj keď si osobne myslím že Martin oproti minulému roku nemal chybu... Len tak ďalej
s krakovským chytam velký rozhovor , budete mat moznost sa o nom dozvediet vela zaujimaveho :a22
Od milankos512
#10250
papagiorgo napísal:
Petrik napísal:Kuzder vs. Krakovský, to bolo dosť na tesno. Aj keď si osobne myslím že Martin oproti minulému roku nemal chybu... Len tak ďalej
s krakovským chytam velký rozhovor , budete mat moznost sa o nom dozvediet vela zaujimaveho :a22
tešíme sa :a4
Užívateľov profilový obrázok
Od TRCO
#10299
DAKUJEM......ANO BOLO TO TESNE 1 BOD LACO VYHRAL.....ALE SOM MAX SPOKOJNY A AJ PRETO ZE SOM BOL NAJLAHSI NA PODIU ALE AJ V NAJLEBSIEJ FORME..........
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#10308
TRCO napísal:DAKUJEM......ANO BOLO TO TESNE 1 BOD LACO VYHRAL.....ALE SOM MAX SPOKOJNY A AJ PRETO ZE SOM BOL NAJLAHSI NA PODIU ALE AJ V NAJLEBSIEJ FORME..........

a este gratulujem ku Starej Lubovni za absolutneho vitaza!
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#10317
aNs_ napísal:
TRCO napísal:DAKUJEM......ANO BOLO TO TESNE 1 BOD LACO VYHRAL.....ALE SOM MAX SPOKOJNY A AJ PRETO ZE SOM BOL NAJLAHSI NA PODIU ALE AJ V NAJLEBSIEJ FORME..........

a este gratulujem ku Starej Lubovni za absolutneho vitaza!


pripajam sa!
Užívateľov profilový obrázok
Od TRCO
#10614
BORISA PREKOPA. TOHO BY SOM DAL MIN NA 7 MIESTO. nemal formu nic nemal len dobru volnu zostavu........ mal formu asi ako ja 2 mesiace pred ms............

inac moc moc kvalitna 90 ka......

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]