Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.

Kde cvičíte najčastejšie?

Užívateľov profilový obrázok
Od Marcell
#1296
Tak čo bodybuilderi kde najradšej cvičíte?
Naposledy upravil/-a Marcell v 28 Mar 2009, 23:06, upravené celkom 1 krát.

Reklama

Reklama

#1299
hulk napísal:papagiorgo ved ty necvicis :mrgreen: cize pre teba je lepsia volba v posteli :mrgreen:
ved onedlho zacnem po 7 mesacnej pauze :mrgreen:

ale v posteli som cvicil , v postelnom cviceni som pauzu nemal :mrgreen:
#3288
papagiorgo napísal:
kexo1 napísal:ja u kamarata
este ze si nenapisal ze s kamaratom cvicim :mrgreen:

:D:D:D:D labuznici:D

ja cvicim celkom rad vecer ,potom sprcha a rovno si aj lahnem:D
Užívateľov profilový obrázok
Od Mates
#3532
ja makám : doma-najradšej(pohoda klídek, nikto ma neruši atď)
v posilke-pohoda(nové skúsenosti, viac možností, ale je to cenovo náročné)
v škole-ťažko(dlhé prestávky, nevnímame čas, iba silové cviky ako drep mrtvola a tlak)


invis budeš sa smiať ale mne sestra robí občas sparingového partnera pri oslích výponoch :a24 lebo stroj nato je ťažké zohnať a ináč sa nato nedá cvičiť... ( NESMEJTE SA )
Užívateľov profilový obrázok
Od iNv1s
#4384
Mates napísal:invis budeš sa smiať ale mne sestra robí občas sparingového partnera pri oslích výponoch :a24 lebo stroj nato je ťažké zohnať a ináč sa nato nedá cvičiť... ( NESMEJTE SA )
aj mne par krat sestra robila sparinga v posilke ked som mal poslednu seriu a isiel do poslednych:D
Užívateľov profilový obrázok
Od xLeitonx
#4404
iNv1s napísal:
Mates napísal:invis budeš sa smiať ale mne sestra robí občas sparingového partnera pri oslích výponoch :a24 lebo stroj nato je ťažké zohnať a ináč sa nato nedá cvičiť... ( NESMEJTE SA )
aj mne par krat sestra robila sparinga v posilke ked som mal poslednu seriu a isiel do poslednych:D
nejde ani oto ze ci by to z teba zdvihla ale oto ze za tebou niekto stoji ono to je skor taka psychycka podpora
Užívateľov profilový obrázok
Od Zemák
#4748
najčastejšie cvičím v Chata Gyme (Lednické Rovne) - posilka pre V.I.P. :a21 a potom vo fitku v Považskej Bystrici - Pro Gym
PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]