Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

#4914
balio napísal:stara skola - Reg Park, a z nasich Juraj Višný, to su pani svojej doby, nejake ich fotky by sa zisli
to je ten problem , ze ich fotky na nete moc nenajdes , mozno zopar ... ale ked mas , kludne zaloz temu :a11

Reklama

Reklama

#4918
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:alebo borisa prekopa "valihoru" tiez slusny borec :) a toho greena tu stale nevidim boss!
vsetko bude , ale neni cas :a5 teraz prerabame celý web a to je dolezitejsie :a11
no ok ze si to ty tak este pockam xD :a5
#6121
aNs_ napísal:
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:a Kai Green by sa nenasiel ? :-)
bude onedlho
pozri datum ! :a5 ma nestvi ! xD viem ze mas inu pracu to beriem ale aj tak ta musim popohnat xD
teraz sa robi levron :a11 kuva uz tri dni triedim tu uzlozku a este som len v polovici :a11
#6122
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:a Kai Green by sa nenasiel ? :-)
bude onedlho
pozri datum ! :a5 ma nestvi ! xD viem ze mas inu pracu to beriem ale aj tak ta musim popohnat xD
teraz sa robi levron :a11 kuva uz tri dni triedim tu uzlozku a este som len v polovici :a11
tak mozem toho greena spavit ja... len nwm ci to tu budem vediet vlozit...
#6124
aNs_ napísal:
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:a Kai Green by sa nenasiel ? :-)
bude onedlho
pozri datum ! :a5 ma nestvi ! xD viem ze mas inu pracu to beriem ale aj tak ta musim popohnat xD
teraz sa robi levron :a11 kuva uz tri dni triedim tu uzlozku a este som len v polovici :a11
tak mozem toho greena spavit ja... len nwm ci to tu budem vediet vlozit...
jedine ako prilohy :a25 ja to nahravam na svoj server
#6126
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:a Kai Green by sa nenasiel ? :-)
bude onedlho
pozri datum ! :a5 ma nestvi ! xD viem ze mas inu pracu to beriem ale aj tak ta musim popohnat xD
teraz sa robi levron :a11 kuva uz tri dni triedim tu uzlozku a este som len v polovici :a11
tak mozem toho greena spavit ja... len nwm ci to tu budem vediet vlozit...
jedine ako prilohy :a25 ja to nahravam na svoj server
a tak to je hnusne to nevyzera tak dobre ... ale tak ak este nemas obrazky greena postahujem a posle ti ich na skype :D
#6128
aNs_ napísal:
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:alebo borisa prekopa "valihoru" tiez slusny borec :) a toho greena tu stale nevidim boss!
vsetko bude , ale neni cas :a5 teraz prerabame celý web a to je dolezitejsie :a11
no ok ze si to ty tak este pockam xD :a5
po levronovi moze prist na rad green , ale neni to u mna sranda , ked mas v compe cez pol miliona fotiek :a11 :a11 :a11
#6130
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:alebo borisa prekopa "valihoru" tiez slusny borec :) a toho greena tu stale nevidim boss!
vsetko bude , ale neni cas :a5 teraz prerabame celý web a to je dolezitejsie :a11
no ok ze si to ty tak este pockam xD :a5
po levronovi moze prist na rad green , ale neni to u mna sranda , ked mas v compe cez pol miliona fotiek :a11 :a11 :a11
takze mas urcite aj Greena len ci sa ho dockam lebo ja strasne nerad cakakm xD
#6132
aNs_ napísal:
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:alebo borisa prekopa "valihoru" tiez slusny borec :) a toho greena tu stale nevidim boss!
vsetko bude , ale neni cas :a5 teraz prerabame celý web a to je dolezitejsie :a11
no ok ze si to ty tak este pockam xD :a5
po levronovi moze prist na rad green , ale neni to u mna sranda , ked mas v compe cez pol miliona fotiek :a11 :a11 :a11
takze mas urcite aj Greena len ci sa ho dockam lebo ja strasne nerad cakakm xD
dockas :a14
#6134
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:
papagiorgo napísal:
aNs_ napísal:alebo borisa prekopa "valihoru" tiez slusny borec :) a toho greena tu stale nevidim boss!
vsetko bude , ale neni cas :a5 teraz prerabame celý web a to je dolezitejsie :a11
no ok ze si to ty tak este pockam xD :a5
po levronovi moze prist na rad green , ale neni to u mna sranda , ked mas v compe cez pol miliona fotiek :a11 :a11 :a11
takze mas urcite aj Greena len ci sa ho dockam lebo ja strasne nerad cakakm xD
dockas :a14
som zvedavy a velmi ! :a10
#6137
teraz sa musím zastať papaadmina lebo to naozaj nie je stranda len roztriediť fotky po prípade vyrezať upraviť veľkosti atd a až potom príde na rad samotný upload kt čosi trvá...no ako poznáme naše superadmina a toto naše fórum tak tá chvíľka čakania bude stáť za to :a21
#9330
papagiorgo napísal:planujem pridat zopar nových galerii a neviem koho by ste tu chceli vidiet a nema tu este galeriu , dajte nejake tipy :a11
konkrétne tipy nemám ale čo tak niečo čiste len zo slovenskej scény ??? predsa len zohnať dosť foto slovenských borcov je dosť náročné kedže nefotia každých 10 minút nové foto :a11 :a11
#10961
Kevin Levrone, Flex Wheeler, Paul Dillet, Vince Tailor, Shawn Ray, Andreaz Munzer, Roland Cziurlok, Porter Cottrell, Jean-Pierre Fux, Darrem Charles, Gunther Schliercamp, Roland Kickinger atd. :a22
#10962
vlastomenn napísal:Kevin Levrone, Flex Wheeler, Paul Dillet, Vince Tailor, Shawn Ray, Andreaz Munzer, Roland Cziurlok, Porter Cottrell, Jean-Pierre Fux, Darrem Charles, Gunther Schliercamp, Roland Kickinger atd. :a22
z týchto tu neni tusim iba darrem charles , ostatní su :a11

If you're in search of effective medication for er[…]

Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]