Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

#25248
Dobrý deň chcel by som sa opýtať či je dobrá kombinácia ako dodatok stravy Proteín s gainerom a kreatínom.Viem že to všetko záleží od stravy a toto sú len doplnky ale či je to dobrá kombinácia.Ako aj pre zvečšenie svalov aj pre zvečšenie sily.A či sa to všetko može dávať po jednom tréningu alebo to nejako rozdeliť?Tu sú konkrétne značky výrobkov:
Kreatín: Creatine 100% Pure 100 g
Gainer: Mutant Mass 2,27 kg
Proteín: 100% Whey Protein Professional 920 g

Prepáčte ak som to dal do zlej témy.

Reklama

Reklama

#25253
Ja by som to videl trochu inak. Ak chceš nabrať, to znamená že by si mal mať dostatok sacharidov(okrem ostatných makronutrientov samozrejme) takže BCAA sú v takomto prípade takmer zbytočné.
Gainer... Ten je celkovo zbytočný a je to prepchaté jednoduchým cukrom, ... ...

Proteín a kreatín- OK.

Ja by som to dal takto: Kreatín by som išiel normálne nasycovačku atď. a denný príjem rozdeliť do viacerých dávok. Po tréningu proteín (+kreatín) a tak za hodinu normálne jedno bohaté na bielkoviny a komplexné sacharidy. A ak už chceš dávať po tréningu sacharidy tak si daj k proteínu napr. racia.

:a6
ceko napísal:Podla mna po treningu ihned BCAA + gainer+ kreatin,pol hodku po protein,do 1,5 hod jedlo.
Na túto kombináciu si prosím ťa ako prišiel? Prepáč, ale je to úplný nezmysel...
#25255
playwar napísal:Zatiaľ to mám takto, Gainer užívam ráno a po tréningu ( po tréningu spolu s proteínom a kreatínom) a proteín medzi hlavnými jedlami a hodinu pred tréningom.
Takže zhrnime to. Proteín dávaš 3 krát denne ak som správne zrátal a gainer 2 krát. Koľko gramvé sú jednotlivé dávky?
#25256
Tak mi to poradili aj v posilnovňi:
Kreatín: Jedna dávka = 5 g, ten dávam prvý týžden 3-4 dávky, potom po týždny 1-2 dávky
Gainer: Veľkosť 1 dávky: 260 g
Proteín: Jedna dávka = 30 g obsahuje

Ak by si niečo pozmenil a podobne kludne napíš budem rád.Popr. nejaký tréningový plán a strava pre zlepšenie.Dík.
#25257
playwar napísal:Tak mi to poradili aj v posilnovňi:
Kreatín: Jedna dávka = 5 g, ten dávam prvý týžden 3-4 dávky, potom po týždny 1-2 dávky
Gainer: Veľkosť 1 dávky: 260 g
Proteín: Jedna dávka = 30 g obsahuje

Ak by si niečo pozmenil a podobne kludne napíš budem rád.Popr. nejaký tréningový plán a strava pre zlepšenie.Dík.
Takže 3 dávky proteínu = cca 70g bielkovín a k tomu 2 dávky gaineru = 100g bielkovín.
Dokopy 170g bielkovín čisto z doplnkov. Vidíš čo som napísal? "DOPLNKY" Ten kto ti toto poradil by sa mal nad tým minimálne zamyslieť a hlavne neradiť ľudom hlúposti, ale že úplne...

:a6
#25258
A ako by si to poradil ty prosím ťa?Lebo na inom fóre mi poradili takto:
Gainer: jen cca. 60 min. po tréninku
Protein: hodinku před tréninkem a cca. 90 min. po tréninku
A ten kreatín do toho nejako prisposobiť?Je na nom napísané prvý týžden dávať 3dávky a po týždny 1-2dávky.Ten mám kedy dávať.A prosím ťa nejaký ten tréning na rysovačku a svalovú hmotu, aspoň ako cvičiť?

A ako všetky 3produkty užívať v den keď necvičím?
#25259
playwar napísal:A ako by si to poradil ty prosím ťa?Lebo na inom fóre mi poradili takto:
Gainer: jen cca. 60 min. po tréninku
Protein: hodinku před tréninkem a cca. 90 min. po tréninku
A ten kreatín do toho nejako prisposobiť?Je na nom napísané prvý týžden dávať 3dávky a po týždny 1-2dávky.Ten mám kedy dávať.A prosím ťa nejaký ten tréning na rysovačku a svalovú hmotu, aspoň ako cvičiť?

A ako všetky 3produkty užívať v den keď necvičím?
Napíš mi súkromnú správu, poriešime to tam. Hneď mi tam ale napíš nejaké údaje o tebe. Hlavne výška, váha, doterajší jedálniček a možnosti, cieľ, ako často cvičíš atď.
:a6
#25260
Dreamer napísal:
playwar napísal:A ako by si to poradil ty prosím ťa?Lebo na inom fóre mi poradili takto:
Gainer: jen cca. 60 min. po tréninku
Protein: hodinku před tréninkem a cca. 90 min. po tréninku
A ten kreatín do toho nejako prisposobiť?Je na nom napísané prvý týžden dávať 3dávky a po týždny 1-2dávky.Ten mám kedy dávať.A prosím ťa nejaký ten tréning na rysovačku a svalovú hmotu, aspoň ako cvičiť?

A ako všetky 3produkty užívať v den keď necvičím?
Napíš mi súkromnú správu, poriešime to tam. Hneď mi tam ale napíš nejaké údaje o tebe. Hlavne výška, váha, doterajší jedálniček a možnosti, cieľ, ako často cvičíš atď.
:a6
Máš správu.
#25344
a my ostatní budeme vedieť *ovno :D
mohli ste to aj tu... :a2
#25345
proxi napísal:a my ostatní budeme vedieť *ovno :D
mohli ste to aj tu... :a2
O nič dôležité si neprišiel, aspoň podľa mňa. Kolegovi som sa snažil hlavne vysvetliť to, že priorita je strava a doplnky sú jednoducho len doplnky. No pravdepodobne márne... A na silu nikoho presviedčať nebudem, každý ma vlastný rozum a ak niekto vidí ako prioritu suplementáciu, hold jeho problém :a18
Ale ak máš nejaké konkrétne otázky, pýtaj sa kľudne.
:a6
#25349
playwar napísal:Dobrý deň chcel by som sa opýtať či je dobrá kombinácia ako dodatok stravy Proteín s gainerom a kreatínom.Viem že to všetko záleží od stravy a toto sú len doplnky ale či je to dobrá kombinácia.Ako aj pre zvečšenie svalov aj pre zvečšenie sily.A či sa to všetko može dávať po jednom tréningu alebo to nejako rozdeliť?Tu sú konkrétne značky výrobkov:
Kreatín: Creatine 100% Pure 100 g
Gainer: Mutant Mass 2,27 kg
Proteín: 100% Whey Protein Professional 920 g

Prepáčte ak som to dal do zlej témy.
ten gainer by som osobne vylučil,,, z vlastnej skusenosti odporučujem račej samotny protein,,ked už tak ,gainer môžeš nahradiť sacharidmi ktore primiešaš do proteinu,,a ked už chceš za každu cenu aj gainer ,myslim že na trhu su gainery s lepšim zloženim ako je mutant :)
Tst a iné látky

Caute často omielana téma objednával[…]

If you're in search of effective medication for er[…]

What Age Is Acne the Worst?

Acne can occur at any age, but it is most common d[…]

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]