Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Nenašli ste žiadny priestor, do ktorého zapadá vaša otázka?
Záchrana, tu môžete debatovať o čomkoľvek, čo vám leží na srdci. Skrátka o živote.
Užívateľov profilový obrázok
Od Mr.Smith
#21650
Predam 1kg balenie konopneho BIO proteinu original nemeckej vyroby objednavaneho zo stranky proteinmixer.com
Blizsie info ohladom tohto proteinu najdete aj na stranke www.produktyzkonope.sk
Tento moj ma nutricne hodnoty na 100g: Protein 58,3, Sacharidy 17,7g z toho cukry 2,8g, Tuky 9,8g.
Povodna cena bola 27,8€,teraz 15€..poslem aj na dobierku.
Protein ma dobu spotreby do 12.2.2014
Pokial by bol zaujem o nieco taketo nevsedne ozvite sa mi prosim na email mr.smith@azet.sk
Naposledy upravil/-a FitPotreby.sk v 13 Apr 2013, 12:06, upravené celkom 1 krát. Dôvod: Porušenie pravidiel

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Norbert Zajac
#21676
Mr.Smith napísal:Predam 1kg balenie konopneho BIO proteinu original nemeckej vyroby objednavaneho zo stranky proteinmixer.com
Blizsie info ohladom tohto proteinu najdete aj na stranke http://www.produktyzkonope.sk
Tento moj ma nutricne hodnoty na 100g: Protein 58,3, Sacharidy 17,7g z toho cukry 2,8g, Tuky 9,8g.
Povodna cena bola 27,8€,teraz 15€..poslem aj na dobierku.
Protein ma dobu spotreby do 12.2.2014
Pokial by bol zaujem o nieco taketo nevsedne ozvite sa mi prosim na email mr.smith@azet.sk
Zaujímala by ma chuť, v živote som takýto protein neskúšal ....
Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]

Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

Gynekomastia/operácia

Čaute asi nebudem sám s týmto proble[…]