Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
Užívateľov profilový obrázok
Od vlado236
#29582
pozdravujem , prosim vas potreboval by som radu, mam taku dilemu - ohladom kre-alkalynu a jeho davkovania. potrebujem vediet, ci mi ho staci dat iba pred treningom , alebo je potrebne ho davat aj v netreningove dni aby sa prejavil ucinok ? lebo mal som v minulosti jeden a tam bolo pisane ze 2 pred treningom a 2 po. a v netreningove dni iba 2 denne. a teraz mam dalsi, inu znacku, a tam uz pisu iba ze 2 pred treningom .

Reklama

Reklama

Užívateľov profilový obrázok
Od Chrisbeast
#29583
vlado236 napísal:
02 Okt 2022, 11:26
pozdravujem , prosim vas potreboval by som radu, mam taku dilemu - ohladom kre-alkalynu a jeho davkovania. potrebujem vediet, ci mi ho staci dat iba pred treningom , alebo je potrebne ho davat aj v netreningove dni aby sa prejavil ucinok ? lebo mal som v minulosti jeden a tam bolo pisane ze 2 pred treningom a 2 po. a v netreningove dni iba 2 denne. a teraz mam dalsi, inu znacku, a tam uz pisu iba ze 2 pred treningom .
aj počas netréningových dní.

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]