Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
#17178
kupier napísal: aha už chápem dík aôe pokial som dobre rozumel
Účinnosť vstrebávania kreatínu sa zvyšuje so súčasným príjmom jednoduchých cukrov, vynikajúce je rozmiešavať kreatín do 3 dcl džúsu
tak vlastne co je lespie planujem uzivat neaky kvalitnejsi protein "čistší" s tím monohydrátom a ešte by som mal davat do nejakeho sladkeho napoja ?? kedze je to vlastne glukoza ci ?? alebo ako som sa docital hroznovy cukor vlastne je ta glukoza lebo ja nwm za taky maly cas tolko info :D preto sa pytam skusenejsich :a18
znova sorry ze sa pytam ale no chcem mat 100% istotu nic viac :a28
len sa pytaj, kto sa pyta vela sa dozvie :a26

kreatin mozes davat do sladkeho napoja, dostanes tak vela energie do treningu, alebo potom mozes a myslim si, ze je to vhodnejsie, do vody, v ktorej najskor rozpustis presne stanovene mnozstvo glukozy, alebo ak chces hroznoveho cukru, nasypes kreatin a vylejes do seba

Reklama

Reklama

#17193
Ja som tiež tak isto skúšal monohydrát a ku tomu veľa glukózy ale nič. Žiadne výsledky. Takže u niekoho to naozaj nešlape.

PS : Serte sa na takého doplnky nezmyselné. Radšej vrazte peniaze do proteinu.
#17207
kupier napísal:ako tu už bolo spomínané u niekoho nič u niekoho vysnívane výsledky takže je to individuálne
Neviem či zrovna vysnívané, ale výsledky možno áno. Len aby si to nebral tak, že si kúpiš kúzelný kreatín a za chvíľu vyzeráš ako profesionál so všetkým, čo k tomu patrí, pretože ak to budeš brať takto, tak sa veľmi rýchlo a veľmi silno sklameš. Cesta je dlhá a jedine čas je našim pánom.
#17208
Kotlik napísal:
kupier napísal:ako tu už bolo spomínané u niekoho nič u niekoho vysnívane výsledky takže je to individuálne
Neviem či zrovna vysnívané, ale výsledky možno áno. Len aby si to nebral tak, že si kúpiš kúzelný kreatín a za chvíľu vyzeráš ako profesionál so všetkým, čo k tomu patrí, pretože ak to budeš brať takto, tak sa veľmi rýchlo a veľmi silno sklameš. Cesta je dlhá a jedine čas je našim pánom.
Je to naozaj pravda. Bud nieco ides hore alebo vobec nie! Ale o tejto problematike som uz pisal.
#17227
Robko napísal:Ja som tiež tak isto skúšal monohydrát a ku tomu veľa glukózy ale nič. Žiadne výsledky. Takže u niekoho to naozaj nešlape.

PS : Serte sa na takého doplnky nezmyselné. Radšej vrazte peniaze do proteinu.
presne tak, alebo vyskúšajte dať ako ja 80€ za rôzne kreatíny a keď to nepomôže (sila, výbušnosť) ako mne tak kašlite na TO :a28
#18047
Chcel by som sa opýtať, ak som na tom momentálne slabšie s financiami môžem brať kreatín bez toho aby som bral proteín ? Pretože kreatín mi príde ako najlacnejší k tomu čo dokáže. V budúcnosti samozrejme, že musím kúpiť aj proteín (viem že je to základ no teraz musí bokom).
#18057
michal123 napísal:
xLeitonx napísal:urcite ze ho mozes brat aj beztoho aby si bral protein kup si creatin glukozu a nemas ocom :a22
Ta glukóza je len koli energii a lepsiemu vstrebaniu kreatinu alebo aj na nieco ine ?
nie ze len :a11 ona je nato ! :a21
#18091
michal123 napísal:Chcel by som sa opýtať, ak som na tom momentálne slabšie s financiami môžem brať kreatín bez toho aby som bral proteín ? Pretože kreatín mi príde ako najlacnejší k tomu čo dokáže. V budúcnosti samozrejme, že musím kúpiť aj proteín (viem že je to základ no teraz musí bokom).
V tom kreatine bez proteinu nevidim problem. To ze nebudes brat protein nie je podla mna ziadna tragedia. Skor sa sustred na kvalitu beznej a pestrej stravy, ak sa da.
#18178
Chcel by som sa opytat pri kreatine BRUTAL CREA ATP je davkovanie iba ze 2kapsule pred treningom 30min ,,,tak ci to staci brat iba pred treningom a den volna ked mam tak nic ....a druha otazka ak mam niektore dni 2x dodna trening ako si to mam dat ??? dakujem za odpovede ...
#18181
Semi.199 napísal:Chcel by som sa opytat pri kreatine BRUTAL CREA ATP je davkovanie iba ze 2kapsule pred treningom 30min ,,,tak ci to staci brat iba pred treningom a den volna ked mam tak nic ....a druha otazka ak mam niektore dni 2x dodna trening ako si to mam dat ??? dakujem za odpovede ...
kreatin sa berie kazdy den, udrziavacia davka, predchadza tomu nasycovacia davka, t.z., ze najprv sa davaju vyssie davky aby sa nasytila krv touto latkou, potom sa jej hladina udrzuje
blog.php?action=view&article_id=13
#18187
aj ked mam teraz ATP mam sa riadit podla clanku z hentoho monohidratu ???...cize pred treningom 2kapsule a mimo treningou tiez 2 DENNE ???....A ked mam 2x denne trening tak 2x po 2kapsule ???
#18221
Semi.199 napísal:aj ked mam teraz ATP mam sa riadit podla clanku z hentoho monohidratu ???...cize pred treningom 2kapsule a mimo treningou tiez 2 DENNE ???....A ked mam 2x denne trening tak 2x po 2kapsule ???
nezalezi na tom, ci je to monohydrat, alebo nejaka ina forma kreatinu, na baleni si najdi davkovanie a riad sa podla gramov
#18256
nasiel som to a bolo tam 2tablety pred treningom pol hodinu a dni pauzi tiez 2 rano na lacno ;)
#18257
Semi.199 napísal:nasiel som to a bolo tam 2tablety pred treningom pol hodinu a dni pauzi tiez 2 rano na lacno ;)
kolko gramov kreatinu je v jednej tablete?

5g kreatinu 3-4xdenne prvych 5 dni, takze v priebehu celeho dna do seba das 15-20g kreatinu
potom uz len udrziavaciu davku 5g denne
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Buy Isotretinoin Onlinea potent medication for s[…]

It's generally recommended to avoid drinking alcoh[…]

Hydroxychloroquine is a medication that is commonl[…]

For optimal absorption and effectiveness, it's gen[…]