Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
#18304
no tak to znamena ze prvzch 5 dni si mam dat 15-20 tablet aby som dodrzal tie grami ???...aj ked je naa krabici 2tabletkz denne ?

Reklama

Reklama

#18353
kreatin sa kombinuje so sacharidmi (maltodextrin, palatinoza, Vitargo, atd...). Na tvojom mieste by som za tribulus nevyhadzoval prachy, ale je to tvoja vec.
a co mas s tym "w"? Si chybal na slovencine?
#18366
Semi.199 napísal:no tak to znamena ze prvzch 5 dni si mam dat 15-20 tablet aby som dodrzal tie grami ???...aj ked je naa krabici 2tabletkz denne ?
prosim Ta napis sem presny nazov toho vyrobku a vyrobcu
urcite to nebude tak, ze napisu 2tablety denne a Ty ich schrumes 15, dobuducna, ked nieje jasne nieco, kupuj klasika prasok monohydrat
#18367
trewor napísal:Cawko.
Chcel by som skombynowat creatin monohydrat s tribulusom terestris a k tomu neaku srwatku.
Bude to w pohode?
Samozrejme tym nechcem nahradit strawu.
A srvatka to Ti je naco? Ved zo srvatky sa vyrabaju proteiny a gainery a to su microfiltrovane izolaty, takze tej srvatky je v nich vyfiltrovanej 100nasobne viac ako v samotnej srvatke.
Srvatka na nic.
Kreatin v pohode.
Tribulus nemam s nim dobre skusenosti a ani dobre referencie.
#18379
trewor napísal:Cawko.
Chcel by som skombynowat creatin monohydrat s tribulusom terestris a k tomu neaku srwatku.
Bude to w pohode?
Samozrejme tym nechcem nahradit strawu.
Doplnky vyzivy mozes kombinovat ako len chces. To nie su steroidy.
#18590
Zdravim,

chtel bych se optat na cyklovani creatinu,jde o to,ze micham protein a gainer od Amixu kde uz nejaky miligramy creatinu jsou,kdyz se s tim budu ladovat dlouhodobe tak svaly prece musi byt uz creatinem nasyceny a dal se deje co ? dalsi davky pujdou zbytecne do kytek ? kdyz budu chtit koupit creatin samostatne nebude to uz zbytecne moc ?

diky
#18593
mamut napísal:Zdravim,

chtel bych se optat na cyklovani creatinu,jde o to,ze micham protein a gainer od Amixu kde uz nejaky miligramy creatinu jsou,kdyz se s tim budu ladovat dlouhodobe tak svaly prece musi byt uz creatinem nasyceny a dal se deje co ? dalsi davky pujdou zbytecne do kytek ? kdyz budu chtit koupit creatin samostatne nebude to uz zbytecne moc ?

diky
:a45 Kreatín - všetko, čo musíte vedieť
#18605
mamut napísal:Zdravim,

chtel bych se optat na cyklovani creatinu,jde o to,ze micham protein a gainer od Amixu kde uz nejaky miligramy creatinu jsou,kdyz se s tim budu ladovat dlouhodobe tak svaly prece musi byt uz creatinem nasyceny a dal se deje co ? dalsi davky pujdou zbytecne do kytek ? kdyz budu chtit koupit creatin samostatne nebude to uz zbytecne moc ?

diky
kreatin sa neuziva v cykloch, kreatin bud uzivas alebo nie. nasycovacia faza, nasyti rychlo krv kreatinom a potom ju uz len udrziavas na urcitej hladine, ktora je samozrejme pre kazdeho jedinca ina, ale da sa to kvantifikovat cca, pretoze velke rozdiely v tych davkach niesu. vsetok kreatin, ktory je navyse filtrujes ladvinami a potom ho vymocis
#18671
ahojte, chcel by som sa opýtať, kúpil som kreatín, ale až dnes som prečítal vlastomenn-ov príspevok o kreatíne. Až tak tomu veľmi nerozumiem a tak by som chcel poradiť, či som vlastne kúpil niečo čo sa oplatí...
ide o- Olimp Creatine Xplode powder
ďakujem
#18672
proxi napísal:ahojte, chcel by som sa opýtať, kúpil som kreatín, ale až dnes som prečítal vlastomenn-ov príspevok o kreatíne. Až tak tomu veľmi nerozumiem a tak by som chcel poradiť, či som vlastne kúpil niečo čo sa oplatí...
ide o- Olimp Creatine Xplode powder
ďakujem
ked si to uz kupil tak to uz ti moze byt jedno ci ? :a15 a ja som nazoru toho ze creatin ako creatin ale ked creatin tak klasicky monohydrat :a16
#18718
proxi napísal:ahojte, chcel by som sa opýtať, kúpil som kreatín, ale až dnes som prečítal vlastomenn-ov príspevok o kreatíne. Až tak tomu veľmi nerozumiem a tak by som chcel poradiť, či som vlastne kúpil niečo čo sa oplatí...
ide o- Olimp Creatine Xplode powder
ďakujem
No co Ti k tomu povedat, je to velmi drahe, obsah 6 foriem kreatinu.
Nemam s tym ziadne osobne skusenosti a asi ani nikto iny, kedze nikto nepise.
Co sa samotneho kreatinu tyka, najlepsie ucinky ak vobec, tak jedine monohydrat, klasika.

Ked budes mat nejake davky dobrate nezabudni nam dat vediet, ako si s tym spokojny.
#19178
rrrrrrrrrr napísal:zdravím, mám 1000 g kreatínu od Biotechu 100% monohydrát. Môžem začať brať 500 gramov teraz(október) a ďalších 500 gramov začať brať v Januári? Ďakujem
určite áno ...je rozumné keď si tých 1000g rozdelíš na dve pol kilové "kúry" ... vyber prvých 500g a potom daj pauzu aspoň takú dlhú ako bola samotná "kúra" a potom tých druhých 500g ..a zase aj s nasycovacou fázou a udržiavacou fázou ...inak tento istý kreatín som mal aj ja a bol som v celku spokojný :a21
#21596
martin3339 napísal:Mohol by mi niekto poradiť od kolkych rokoch by som mohol dať kreatin ( mam 16) a po kolko mesiacoch/rokoch cvičenia??
blog.php?action=view&article_id=13
blog.php?action=view&article_id=47

Precitaj si clanky
Potom sa rozhodni, kreatin mozes dat hned, ako zacnes cvicit, ale myslim, ze zacinat s tym je zbytocne, drz sa radsej proteinov alebo gainerov.
#21606
martin3339 napísal:Mohol by mi niekto poradiť od kolkych rokoch by som mohol dať kreatin ( mam 16) a po kolko mesiacoch/rokoch cvičenia??
kreatin aspon po pol roku cvicenia, inak ani nebudes vediet ci ti slape alebo co to robi. klasicky monohydrat creapure je zlata stredna cesta
#21648
Zdravím beriem kreatín už 3 týždne (klasicky monohydrat s glukozou) som v udržiavacej fáze vážím tak 71 kg beriem denne asi 2,5g. Ochorel som a do posilky sa nedostanem minimalne 5-6 dní. Ako mám postupovať ? Brať ako keby sa nič nedialo ? (3 dni budem brať aj antibiotika nemali by mat nejaky negativny učinok ? )
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]