Body Building - Fórum

Posilňovanie, Kulturistika, Fitness, Bojové športy, Silový trojboj - vaše diskusné fórum

Reklama

Všeobecné témy o doplnkoch výživy.
Proteiny, gainery, aminokyselniy, kreatín, NO produkty, spaľovače tuku, stimulanty, kĺbová výživa, vitamíny a podobne.
#21652
starter616616 napísal:Zdravím beriem kreatín už 3 týždne (klasicky monohydrat s glukozou) som v udržiavacej fáze vážím tak 71 kg beriem denne asi 2,5g. Ochorel som a do posilky sa nedostanem minimalne 5-6 dní. Ako mám postupovať ? Brať ako keby sa nič nedialo ? (3 dni budem brať aj antibiotika nemali by mat nejaky negativny učinok ? )
kreatin by si mal znizit davku na minimum pocas pauzy ale stale ho brat, aby sa udrzalo minimalne nasytenie kreatinom
2,5g je malo, denne za normalnych okolnosti 5g idealne rozlozenych do 2 dennych davok pre 60-80kg jedinca za predpokladu, ze hovorime o udrziavacej faze, nie o nasycovacej
pocas nasycovacej fazy moze byt davka denna az 15-20g rozlozena pocas dna do mensich davok

Mozes ho pocas ochorenia aj vysadit uplne, ale po 5 dnoch musis nasadit opat nasycovaciu fazu

Reklama

Reklama

#21659
starter616616 napísal:Zdravím beriem kreatín už 3 týždne (klasicky monohydrat s glukozou) som v udržiavacej fáze vážím tak 71 kg beriem denne asi 2,5g. Ochorel som a do posilky sa nedostanem minimalne 5-6 dní. Ako mám postupovať ? Brať ako keby sa nič nedialo ? (3 dni budem brať aj antibiotika nemali by mat nejaky negativny učinok ? )
vysad to,,, ked si chory telo sa potrebuje dat dokopy a a ma inu zataz, kreatin kludne vysad na tyzden v pohode, kreatin nie je jedno alebo 3dnovy doplnok ze hned v tele klesne zmizne, a urcite ked budes zdravy zvys tych 2,5g na klasickych 5g po cviceni
#22392
Máte niekto skúsenosť s tým, že vám kreatín skoro vôbec nezabral ? Mal som monohydrát od Scitecu použil som 500g s 1,5kg glukózy. Pribral som asi len 1-2kg a viac energie a sily som mal iba v nasycovacej fáze (aj to bol skor placebo efekt). Bavil som sa s ľuďmi ktorí ho len chválili koľko pribrali tak neviem kde je chyba. Skúsiť ho ešte raz s väčším dávkovaním alebo inú značku (ten bol totiž skoro najlacnejší) ? Dočítal som sa že najväčší účinok má keď ho človek berie prvý krát, tak či to nebudú vyhodené peniaze.
#22397
michal123 napísal:Máte niekto skúsenosť s tým, že vám kreatín skoro vôbec nezabral ? Mal som monohydrát od Scitecu použil som 500g s 1,5kg glukózy. Pribral som asi len 1-2kg a viac energie a sily som mal iba v nasycovacej fáze (aj to bol skor placebo efekt). Bavil som sa s ľuďmi ktorí ho len chválili koľko pribrali tak neviem kde je chyba. Skúsiť ho ešte raz s väčším dávkovaním alebo inú značku (ten bol totiž skoro najlacnejší) ? Dočítal som sa že najväčší účinok má keď ho človek berie prvý krát, tak či to nebudú vyhodené peniaze.
Kreatin je zaludna vec, hlavne monohydrat, pretoze sa velmi rychlo meni vplyvom tekutiny na nevyuzitelny kreatinin, latku to toxicku pre organizmus, zadrbavajucu ladviny.

Preto je mozne, ze jednotlivci mozu mat absolutne odlisne reakcie na kreatin, pretoze u kazdeho moze tento proces vstrebavania prebiehat uplne inak. Kreatin potrebujes dostat do krvi v nezmenenom stave a to je cesta zarubana.

Mozno by bolo lepsie vsadit na kvalitu a nie na cenu. Vacsinou prave cena ovplyvnuje kvalitu vyrobku.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
Steroidy EU

Mozno som to tu uz spominal ale neviem s touto str[…]

PORADTE S KUROU

sem vkladajte vase kury a otazky okolo nich...

Konec steroidy.eu?

Nevíte někdo co se děje se stránkou […]

kde objednať

Zdravím, minulý rok som objedn&aacut[…]